JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro To pokazuje na jakim poziomie sa obecnie druzyny w la Liga.
0
@Jarema2000 To bedzie prawdziwa proba dla Arsenalu. Jesli dadza rade przejsc przez te 2 mecze bez porazki to szanse na koncowy tryumf stana sie naprawde realne.
0
@Zoker Garcia niech sobie gra z Ceutami i innymi druzynami tego pokroju.
0
@Zoker Jak nie ma duzego nagromadzenie meczow to nie ma az takiej potrzeby, pozniej pewnie przyjdzie na to czas.
7
@kiper09 Przy obecnej formie Araujo i Christensena niech siedzi w tej bazie jak najdluzej.
1
@LS Taktyczny z tym bestsimilar
3
@nawy12 A co jesli powiedzialbym Ci, ze oprocz przegrywania 4:0 i wygrywania 1:0 po wybijaniu pilki przez ostatnie 60 minut meczu sa tez inne mozliwosci?
0
@Kidd Ciekawe, czy te zimowe transfery cos zmienia.
4
@Nano22 Brzmi jak Tozsamosc Bourne'a, tylko bez banku.
5
@Antimadridista_WR Od mniej wiecej 30 minuty gra Barcelony polegala na wybijaniu pilki. Gdyby nie kapitalny Ter Stegen i Araujo to bysmy to przegrali.
Grajac takim "stylem" mozemy zapomniec o wyeliminowaniu Utd, a i wygranie ligi bedzie bardzo trudne.
2
@P33ck Bylaby to spora niespodzianka, gdyby nie wlasnie problemy Selby'ego o ktorych wspomnial @Kidd.
12
@Zoker Co nie zmienia faktu, ze pozostala czesc meczu w wykonaniu Pedriego byla dramatycznie slaba, jak zreszta prawie wszystkich zawodnikow.
0
@michal26 Oby tak dalej :) Zwlaszcza w obliczu trudnej sytuacji w rejonie Soledaru i Bachmutu.
1
@Ojciec5tkidzieci Super, przetestuje moze dzisiaj wieczorem :)
1
@Danny Gaucho No i tak odpaliłem, że zgasić nie da rady ;)
9
@BorzyKrzys Nas to nie powinno interesować :) Słuchamy tego, co lubimy, a nie tego co jest w trendach :)
1
@Ojciec5tkidzieci No i super. Twoje szczęście jest naszym szczęściem :)
1
@Faro Ach no tak. A było zostać przy świętowaniu Złotej Piłki @Danny Gaucho, @PatrychoO
1
@PatrychoO Ale co?
0
@LewoSkrzydlowy11 @Ojciec5tkidzieci prosimy o komentarz.
0
@Colon Ale mało teraz takich bramek pada nie?
5
@michal26 Moje chłopaki w święta miały ponad 39 i nawet nie było aż tak po nich widać, więc u dzieci to się zdarza często. Ale to dobrze, bo to znaczy, że organizm walczy.
3
@PatrychoO Świetna rola Frances McDormand, chociaż ja i tak najbardziej ją lubię za "Fargo".
3
@Sulimo Pewnie grypa, ale trzymam kciuki żeby szybko wyzdrowiała. Ona dużo młodsza od Ciebie była, nie?
1
@damianex10 haha :)
4
@Danny Gaucho Odpalam łiskacza i piję Twoje zdrowie, gratulacje!
4
@mekston Juz od paru ladnych kolejek jest w dobrej formie.
2
@michal26 Chyba bede musial w takim razie odstawic Wolskiego, bo ostatnio jakos malo ciekawych informacji przekazuje.
7
@Sulimo Vegetaaaaaaaaaa!
1
@Colon Zawsze sie zastanawialem skad oni wzieli pomysl na Tarkusa (co brali).