2

@Comentateiro To pokazuje na jakim poziomie sa obecnie druzyny w la Liga.

0

@Jarema2000 To bedzie prawdziwa proba dla Arsenalu. Jesli dadza rade przejsc przez te 2 mecze bez porazki to szanse na koncowy tryumf stana sie naprawde realne.

0

@Zoker Garcia niech sobie gra z Ceutami i innymi druzynami tego pokroju.

0

@Zoker Jak nie ma duzego nagromadzenie meczow to nie ma az takiej potrzeby, pozniej pewnie przyjdzie na to czas.

7

@kiper09 Przy obecnej formie Araujo i Christensena niech siedzi w tej bazie jak najdluzej.

1

@LS Taktyczny z tym bestsimilar

3

@nawy12 A co jesli powiedzialbym Ci, ze oprocz przegrywania 4:0 i wygrywania 1:0 po wybijaniu pilki przez ostatnie 60 minut meczu sa tez inne mozliwosci?

0

@Kidd Ciekawe, czy te zimowe transfery cos zmienia.

4

@Nano22 Brzmi jak Tozsamosc Bourne'a, tylko bez banku.

5

@Antimadridista_WR Od mniej wiecej 30 minuty gra Barcelony polegala na wybijaniu pilki. Gdyby nie kapitalny Ter Stegen i Araujo to bysmy to przegrali.

Grajac takim "stylem" mozemy zapomniec o wyeliminowaniu Utd, a i wygranie ligi bedzie bardzo trudne.

2

@P33ck Bylaby to spora niespodzianka, gdyby nie wlasnie problemy Selby'ego o ktorych wspomnial @Kidd.

12

@Zoker Co nie zmienia faktu, ze pozostala czesc meczu w wykonaniu Pedriego byla dramatycznie slaba, jak zreszta prawie wszystkich zawodnikow.

0

@michal26 Oby tak dalej :) Zwlaszcza w obliczu trudnej sytuacji w rejonie Soledaru i Bachmutu.

1

@Ojciec5tkidzieci Super, przetestuje moze dzisiaj wieczorem :)

1

@Danny Gaucho No i tak odpaliłem, że zgasić nie da rady ;)

9

@BorzyKrzys Nas to nie powinno interesować :) Słuchamy tego, co lubimy, a nie tego co jest w trendach :)

1

@Ojciec5tkidzieci No i super. Twoje szczęście jest naszym szczęściem :)

1

@Faro Ach no tak. A było zostać przy świętowaniu Złotej Piłki @Danny Gaucho, @PatrychoO

1

@PatrychoO Ale co?

0

@LewoSkrzydlowy11 @Ojciec5tkidzieci prosimy o komentarz.

0

@Colon Ale mało teraz takich bramek pada nie?

5

@michal26 Moje chłopaki w święta miały ponad 39 i nawet nie było aż tak po nich widać, więc u dzieci to się zdarza często. Ale to dobrze, bo to znaczy, że organizm walczy.

3

@PatrychoO Świetna rola Frances McDormand, chociaż ja i tak najbardziej ją lubię za "Fargo".

3

@Sulimo Pewnie grypa, ale trzymam kciuki żeby szybko wyzdrowiała. Ona dużo młodsza od Ciebie była, nie?

1

@damianex10 haha :)

4

@Danny Gaucho Odpalam łiskacza i piję Twoje zdrowie, gratulacje!

4

@mekston Juz od paru ladnych kolejek jest w dobrej formie.

2

@michal26 Chyba bede musial w takim razie odstawic Wolskiego, bo ostatnio jakos malo ciekawych informacji przekazuje.

7

@Sulimo Vegetaaaaaaaaaa!

1

@Colon Zawsze sie zastanawialem skad oni wzieli pomysl na Tarkusa (co brali).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?