1

@Batys Mówiłem Ci ;)

0

@RobiS W Dino czasem sie trafi, w biedrze nie ma.

0

Dembele jest swietny dopoki nie musi oddac strzalu na bramke.

0

@LewoSkrzydlowy11 Alaba i Rudiger to zart, Dias malo ostatnio gra, Saliba to melodia przyszlosci, bardzo dobry, ale na pewno nie najlepszy na swiecie, podobnie Gabriel.

1

@marcin62 I sytuacja wrocila do normy? Jakie masz dodatki?

0

@LewoSkrzydlowy11 A kto byłby?

0

@AleksanderFCB Punktacja została uwzględniona w głosowaniu, dziękujemy!

0

De Gea w polu gra?

2

3

Depay jest cialem totalnie obcym w Barcelonie.

1

Araujo, Królu Złoty

1

@marcin62 Kurcze, to dziwna sytuacja. Moze moce przerobowe oczyszczalni sa za niskie?

0

Torres bez s ladnie wrzucil.

1

@marcin62 A masz ustawione scieki w dole czy w gorze rzeki? Pamietaj, ze ujecie wody musi byc wyzej gornego biegu rzeki zbudowane.

0

@Mads A kogo jeszcze? Bo w sumie poza nim i malolatem to nie zauwazylem innych przegrywow.

0

@Mads Spokojnie, to tylko ciagle ten sam.

2

@Lionel_Messi10 Dla makaroniarza to szczela...

0

@Batys Over 6,5 total, czy tylko gole Barcy?

1

@Medium Tylko musi tak spuscic zeby wiekszosc sedziow orzekla jego zwyciestwo, nie mozesz bic w plecy, ponizej pasa, musisz przestac bic jak zabrzmi gong i nie mozesz walczyc w zwarciu, no i jak wazysz za duzo to nie powalczysz ;)

1

@Janiama Tak samo :) 2:0 Barca

0

@Rewolucja123 Torowisko.

4

@Colon Od siebie polecam Birds of Fire w wykonaniu Mahavishnu Orchestra z udzialem Johna wlasnie.


1

@Batys Oczywiscie, ze beda meczarnie. Intercity bedzie zabunkrowane w swoim polu karnym i ciezko bedzie ich rozmontowac. Naprawde sie zdziwie jesli strzelimy wiecej niz 3 bramki.

1

@Batys predzej bym szedl w -4,5

1

@DonMatteo901 wow, ciekawe.

1

@BorzyKrzys Redford ciacho. Fonda tez do schrupania z kosteczkami.

2

@Kessie Uwielbiam Lancie z lat 80 - 037, Stratos, Delta - kapitalne maszyny i postrach tras rajdowych.

0

@VegetaPolska Ty jestes co najwyzej numer Ziobro - i w dodatku masz podobne zapedy sadomasochistyczne jak inny mlodociany uzytkownik tej strony.

3

@koksik2700 Swietna byla dopoki nie wpadla w anoreksje.

1

@SteuerFreiMoney
Ech, ta zasciankowa Polska, zamiast sie scigac na calego po ulicach to sie cykaja...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?