JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Batys Mówiłem Ci ;)
0
@RobiS W Dino czasem sie trafi, w biedrze nie ma.
0
Dembele jest swietny dopoki nie musi oddac strzalu na bramke.
0
@LewoSkrzydlowy11 Alaba i Rudiger to zart, Dias malo ostatnio gra, Saliba to melodia przyszlosci, bardzo dobry, ale na pewno nie najlepszy na swiecie, podobnie Gabriel.
1
@marcin62 I sytuacja wrocila do normy? Jakie masz dodatki?
0
@LewoSkrzydlowy11 A kto byłby?
0
@AleksanderFCB Punktacja została uwzględniona w głosowaniu, dziękujemy!
0
De Gea w polu gra?
2
@LewoSkrzydlowy11 Byłby.
3
Depay jest cialem totalnie obcym w Barcelonie.
1
Araujo, Królu Złoty
1
@marcin62 Kurcze, to dziwna sytuacja. Moze moce przerobowe oczyszczalni sa za niskie?
0
Torres bez s ladnie wrzucil.
1
@marcin62 A masz ustawione scieki w dole czy w gorze rzeki? Pamietaj, ze ujecie wody musi byc wyzej gornego biegu rzeki zbudowane.
0
@Mads A kogo jeszcze? Bo w sumie poza nim i malolatem to nie zauwazylem innych przegrywow.
0
@Mads Spokojnie, to tylko ciagle ten sam.
2
@Lionel_Messi10 Dla makaroniarza to szczela...
0
@Batys Over 6,5 total, czy tylko gole Barcy?
1
@Medium Tylko musi tak spuscic zeby wiekszosc sedziow orzekla jego zwyciestwo, nie mozesz bic w plecy, ponizej pasa, musisz przestac bic jak zabrzmi gong i nie mozesz walczyc w zwarciu, no i jak wazysz za duzo to nie powalczysz ;)
1
@Janiama Tak samo :) 2:0 Barca
0
@Rewolucja123 Torowisko.
4
@Colon Od siebie polecam Birds of Fire w wykonaniu Mahavishnu Orchestra z udzialem Johna wlasnie.
1
@Batys Oczywiscie, ze beda meczarnie. Intercity bedzie zabunkrowane w swoim polu karnym i ciezko bedzie ich rozmontowac. Naprawde sie zdziwie jesli strzelimy wiecej niz 3 bramki.
1
@Batys predzej bym szedl w -4,5
1
@DonMatteo901 wow, ciekawe.
1
@BorzyKrzys Redford ciacho. Fonda tez do schrupania z kosteczkami.
2
@Kessie Uwielbiam Lancie z lat 80 - 037, Stratos, Delta - kapitalne maszyny i postrach tras rajdowych.
0
@VegetaPolska Ty jestes co najwyzej numer Ziobro - i w dodatku masz podobne zapedy sadomasochistyczne jak inny mlodociany uzytkownik tej strony.
3
@koksik2700 Swietna byla dopoki nie wpadla w anoreksje.
1
@SteuerFreiMoney
Ech, ta zasciankowa Polska, zamiast sie scigac na calego po ulicach to sie cykaja...