JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rl9k1nG O północy drineczek albo dwa i do spania.
0
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i dobranoc :)
1
@8stoichkov8 Debbie klasa.
0
@Rust_Cohle
1. -
2. -
3. 2/-2,5
4. x/-2,5
5. 1/-1,5
6. 1/+2,5
7. 1/+2,5
8. 2/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5
1
@Colon Dzięki, jutro odsłucham.
15
@Comentateiro Do tego przed MŚ mieli kapryśnego Cristiano Ronaldo, a po MŚ już go nie ma.
1
@FCB_dimiC Szacunek za posypanie głowy popiołem, nie sądziłem, że ta dyskusja zakończy się w tak pozytywny sposób.
0
@patrykzmc2000 Szkoda, że nie do Arsenalu...
7
Piękny jest ten Arsenal Artety. Brakuje w zasadzie może z dwóch transferów i mam zespół kompletny.
0
@P33ck Żart z tym SAFem. Już prędzej dałbym na pierwszym Ancelottiego.
3
@michal26 Kurczę, oby w końcu ruszyło na dobre. Byłoby to mocne zakończenie roku, gdyby udało się odzyskać Kreminną.
3
@adambądkowski93
Masz to samo w goracych po lewej.
0
@Mixtape Na jakiej platformie?
1
@kubix05 Już 6 lat, bez George'a, ale ten czas leci...
1
@Ojciec5tkidzieci
Kolejność losowa.
"Bękarty Wojny" - Pożar w kinie.
"Gra" - Nicolas Van Orton (Michael Douglas) skacze z dachu.
"Godziny Szczytu 2" - Chris Tucker śpiewający Don't Stop Till You Get Enough
"Złoto dla Zuchwałych" - Świrus, Kelly i ktoś tam jeszcze idą w stronę mierzącego do nich niemieckiego czołgu.
Te mi chyba najbardziej zapadły w pamięci.
0
@Rust_Cohle
1. 2/-2,5
2. x/-2,5
3. 1/-2.5
4. 2/-2,5
5. 2/-2,5
6. 2/+2,5
7. 1/-2,5
8. 1/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5
1
@SteuerFreiMoney No to dużo zdrowia życzę :)
0
@SteuerFreiMoney najgorzej... Pierwsze dziecko? trzymam kciuki za Was mocno!
1
@Rewolucja123 Top of the flops.
1
@NeKenI Jeszcze tak.
2
@HighestInTheRoom Nie chwal się.
Zazdroszczę, ja nie mam siły bo grypa wciąż i ciągle.
2
@wasacz Więc mówisz, że gorsze od pierwszej częsci?
1
@wasacz To jest to z Craigiem w roli detektywa?
8
@Luciano99 Tak jak @Comfortable_ pisze, to jest z zeszłego roku z komunii.
0
@Colon Lepiej, ale i tak wigilia bez gości.
1
@P33ck Tak, tak, tak!!!
Ze wstydem przyznam, że katuję to przez cały rok, zwłaszcza wersję making of.
2
@michal26
Jeśli mowa o AM w kontekście Bonda to tylko DB5
@KidusFCB
Chronologicznie:
1. Ford T
2. Citroen Traction Avant
3. VW Garbus
4. Citroen 2CV
5. Chevrolet Corvette
6. Mini Morris
7. Ford Mustang
8. Lamborghini Miura (musiałem dać, bo to moje ulubione auto i w zasadzie pierwsze tzw. super auto).
9. Renault Espace
10. Audi Quattro
36
@wpwelement Wychowaj jak swoje!
1
@8stoichkov8 Legenda. Za szybko...
0
@VegetaPolska Dobra, zwracam honor. Jeszcze raz sprawdziłem i miał dużo więcej meczów rozegranych.
Wciąż jednak uważam, że Martinez jest lepszy.