1

@Rl9k1nG O północy drineczek albo dwa i do spania.

0

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i dobranoc :)

1

@8stoichkov8 Debbie klasa.

0

@Rust_Cohle

1. -
2. -
3. 2/-2,5
4. x/-2,5
5. 1/-1,5
6. 1/+2,5
7. 1/+2,5
8. 2/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5

1

@Colon Dzięki, jutro odsłucham.

15

@Comentateiro Do tego przed MŚ mieli kapryśnego Cristiano Ronaldo, a po MŚ już go nie ma.

1

@FCB_dimiC Szacunek za posypanie głowy popiołem, nie sądziłem, że ta dyskusja zakończy się w tak pozytywny sposób.

0

@patrykzmc2000 Szkoda, że nie do Arsenalu...

7

Piękny jest ten Arsenal Artety. Brakuje w zasadzie może z dwóch transferów i mam zespół kompletny.

0

@P33ck Żart z tym SAFem. Już prędzej dałbym na pierwszym Ancelottiego.

3

@michal26 Kurczę, oby w końcu ruszyło na dobre. Byłoby to mocne zakończenie roku, gdyby udało się odzyskać Kreminną.

3

@adambądkowski93
Masz to samo w goracych po lewej.

0

@Mixtape Na jakiej platformie?

1

@kubix05 Już 6 lat, bez George'a, ale ten czas leci...

1

@Ojciec5tkidzieci

Kolejność losowa.

"Bękarty Wojny" - Pożar w kinie.
"Gra" - Nicolas Van Orton (Michael Douglas) skacze z dachu.
"Godziny Szczytu 2" - Chris Tucker śpiewający Don't Stop Till You Get Enough
"Złoto dla Zuchwałych" - Świrus, Kelly i ktoś tam jeszcze idą w stronę mierzącego do nich niemieckiego czołgu.

Te mi chyba najbardziej zapadły w pamięci.

0

@Rust_Cohle

1. 2/-2,5
2. x/-2,5
3. 1/-2.5
4. 2/-2,5
5. 2/-2,5
6. 2/+2,5
7. 1/-2,5
8. 1/-2,5
9. 1/+2,5
10. 2/+2,5

1

@SteuerFreiMoney No to dużo zdrowia życzę :)

0

@SteuerFreiMoney najgorzej... Pierwsze dziecko? trzymam kciuki za Was mocno!

1

@Rewolucja123 Top of the flops.

1

@NeKenI Jeszcze tak.

2

@HighestInTheRoom Nie chwal się.

Zazdroszczę, ja nie mam siły bo grypa wciąż i ciągle.

2

@wasacz Więc mówisz, że gorsze od pierwszej częsci?

1

@wasacz To jest to z Craigiem w roli detektywa?

8

@Luciano99 Tak jak @Comfortable_ pisze, to jest z zeszłego roku z komunii.

0

@Colon Lepiej, ale i tak wigilia bez gości.

1

@P33ck Tak, tak, tak!!!

Ze wstydem przyznam, że katuję to przez cały rok, zwłaszcza wersję making of.

2

@michal26
Jeśli mowa o AM w kontekście Bonda to tylko DB5

@KidusFCB
Chronologicznie:

1. Ford T
2. Citroen Traction Avant
3. VW Garbus
4. Citroen 2CV
5. Chevrolet Corvette
6. Mini Morris
7. Ford Mustang
8. Lamborghini Miura (musiałem dać, bo to moje ulubione auto i w zasadzie pierwsze tzw. super auto).
9. Renault Espace
10. Audi Quattro

36

@wpwelement Wychowaj jak swoje!

1

@8stoichkov8 Legenda. Za szybko...

0

@VegetaPolska Dobra, zwracam honor. Jeszcze raz sprawdziłem i miał dużo więcej meczów rozegranych.

Wciąż jednak uważam, że Martinez jest lepszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?