0

@Emhyr Nie no, szanujmy sie...


Puchacz za dobry na Barcelone.

1

@Prorokk Jak to? Banuje dziennikarzy tak po prostu?!

1

Jedyny mecz, w ktorym to pewnie wygladalo to mecz z Polska, bo w meczu z Australia zabraklo zabicia meczu i w koncowce zaczelo sie robic cieplo, wiec jak na razie nic nie przychodzi Argentynczykom latwo.

0

@JordiAlbion A moim zdaniem wygra Maroko i mniej medialny Achraf Hakimi.

0

@lucca87 Na boisku az tak tego nie widac.

9

@Comentateiro Teraz nie wyglada duzo lepiej.

0

@Colon Taktyczny

0

@arsenallondyn0 Hermaszewski zmarl? :(

2

@Medium No nie wiem, dla mnie to taki ani skrzydlowy, ani 9. Mowa o Felixie

0

@LS Mozliwe, ze nie.

0

@Medium Felixa na 9 chcesz? To juz bym wolal Ramosa.

1

@Kessie Tak sobie wyobrazam niektorych antyfanow Messiego po ewentualnym zdobyciu przez Argentyne MŚ ;)

1

@LS Zima zaczyna sie 21 grudnia, jeszcze czas.

0

@michal26 Wlasnie ja tez nie, dlatego sie zdziwilem skad nagle taki zwrot.

2

@Peszko07 Zrodlo?

Ja z kolei slyszalem, ze Rosja nie ma wystarczajaco sily zeby rozpoczac duza ofensywe zimowa, na co naklada sie slabe przygotowanie ruskich do zimowego sezonu i niskie morale.

@michal26 wiesz cos na temat tych rozmow, o ktorych napisal Slawek Peszko?

1

@Rust_Cohle Ronaldem by sie tak nie najadl, bo ma za malo tkanki tluszczowej.

3

@Lionel_Messi10 Ronaldo zjada Messiego na sniadanie.


I zagryza Busquetsem.

0

@jareksk100 A Kozlowski tam po co?

35

@Kapitan hawk Jeszcze nie ma przerwy swiatecznej w szkolach.

2

@macio_944 Ja staram sie wyciagnac z kazdej pory roku cos pozytywnego, roznorodnosc jest potrzebna bo inaczej byloby nudno :)

Jesli chodzi o zime to u mnie na wsi zawsze o tej porze jest pieknie, kiedy widac zasniezone lasy i nie ma rozjezdzonego blota jak w miescie.

0

@Rust_Cohle Inaczej go zapamietalem, co narkotyki robia z ludzmi...

0

@Medium Co to za brzydal?

0

@IronSanHybrid Ok, teraz to ma sens.

1

@IronSanHybrid Troche nie rozumiem porownania do orki pola traktorem w nocy w sniezycy do rzadow pisu ale ok.

Chyba, ze to ma symbolizowac zycie przecietnego Polaka probujacego godnie zyc w tym kraju.

1

@IronSanHybrid Swoja droga Musiala niezle rozczarowanie na mundialu. Chociaz z drugiej strony caly zespol dal ciala.

1

@GeneralXavi Co za zenada... Nie mamy szczescia do selekcjonerow od czasu Nawalki.

2

@GeneralXavi A sa jakies nowosci w sprawie afery z premiami?

0

@Colon Kapitalne!

0

@Kgorecki2500 Dlaczego? Świetnie oddaje emocje i atmosferę meczu.

2

Świetnie się słucha Borka (gdy komentuje mecze).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?