JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Nie no, szanujmy sie...
Puchacz za dobry na Barcelone.
1
@Prorokk Jak to? Banuje dziennikarzy tak po prostu?!
1
Jedyny mecz, w ktorym to pewnie wygladalo to mecz z Polska, bo w meczu z Australia zabraklo zabicia meczu i w koncowce zaczelo sie robic cieplo, wiec jak na razie nic nie przychodzi Argentynczykom latwo.
0
@JordiAlbion A moim zdaniem wygra Maroko i mniej medialny Achraf Hakimi.
0
@lucca87 Na boisku az tak tego nie widac.
9
@Comentateiro Teraz nie wyglada duzo lepiej.
0
@Colon Taktyczny
0
@arsenallondyn0 Hermaszewski zmarl? :(
2
@Medium No nie wiem, dla mnie to taki ani skrzydlowy, ani 9. Mowa o Felixie
0
@LS Mozliwe, ze nie.
0
@Medium Felixa na 9 chcesz? To juz bym wolal Ramosa.
1
@Kessie Tak sobie wyobrazam niektorych antyfanow Messiego po ewentualnym zdobyciu przez Argentyne MŚ ;)
1
@LS Zima zaczyna sie 21 grudnia, jeszcze czas.
0
@michal26 Wlasnie ja tez nie, dlatego sie zdziwilem skad nagle taki zwrot.
2
@Peszko07 Zrodlo?
Ja z kolei slyszalem, ze Rosja nie ma wystarczajaco sily zeby rozpoczac duza ofensywe zimowa, na co naklada sie slabe przygotowanie ruskich do zimowego sezonu i niskie morale.
@michal26 wiesz cos na temat tych rozmow, o ktorych napisal Slawek Peszko?
1
@Rust_Cohle Ronaldem by sie tak nie najadl, bo ma za malo tkanki tluszczowej.
3
@Lionel_Messi10 Ronaldo zjada Messiego na sniadanie.
I zagryza Busquetsem.
0
@jareksk100 A Kozlowski tam po co?
35
@Kapitan hawk Jeszcze nie ma przerwy swiatecznej w szkolach.
2
@macio_944 Ja staram sie wyciagnac z kazdej pory roku cos pozytywnego, roznorodnosc jest potrzebna bo inaczej byloby nudno :)
Jesli chodzi o zime to u mnie na wsi zawsze o tej porze jest pieknie, kiedy widac zasniezone lasy i nie ma rozjezdzonego blota jak w miescie.
0
@Rust_Cohle Inaczej go zapamietalem, co narkotyki robia z ludzmi...
0
@Medium Co to za brzydal?
0
@IronSanHybrid Ok, teraz to ma sens.
1
@IronSanHybrid Troche nie rozumiem porownania do orki pola traktorem w nocy w sniezycy do rzadow pisu ale ok.
Chyba, ze to ma symbolizowac zycie przecietnego Polaka probujacego godnie zyc w tym kraju.
1
@IronSanHybrid Swoja droga Musiala niezle rozczarowanie na mundialu. Chociaz z drugiej strony caly zespol dal ciala.
1
@GeneralXavi Co za zenada... Nie mamy szczescia do selekcjonerow od czasu Nawalki.
2
@GeneralXavi A sa jakies nowosci w sprawie afery z premiami?
0
@Colon Kapitalne!
0
@Kgorecki2500 Dlaczego? Świetnie oddaje emocje i atmosferę meczu.
2
Świetnie się słucha Borka (gdy komentuje mecze).