1

@Sau_Ron stream

0

@Encore Chociaz przy tej obronie to Serbii zaraz moze nie byc.

0

@Encore Z tym wpierniczem to bym nie byl taki pewien.

1

@norbi77 Dobre :)

2

@Encore Na pewno dobry na Tadic>Antony.

0

@VamosRakieta Szczesciarz, ja dopiero przy 2:1 przelaczylem...

0

@barcelonaLM Jednak nie :)

1

@mrboom No ja najbardziej lubie sluchac wlasnie Laskowskiego i Borka.

0

@MESSIah16 Ogórki to Niemcy, Urugwaj i Belgia, bo nie potrafily wyjsc z grupy :)

2

@mrboom Spoko, chcialem uniknac Szpaka, ale widze ze tam nie lepiej...

0

@Medium A w sumie Gabriel Magallanes czemu nie pojechal na MŚ?

3

@mrboom Z tego co slysze to komentuja rowniez Brazylie z Kamerunem, niezle sie rozdwoili.

0

Kto komentuje mecz Serbii ze Szwajcaria?

1

@Janiama Ciezko bedzie sie skupic :(

0

Mam dylemat, ktory mecz ogladac: z jednej strony teoretycznie wiecej emocji powinno byc w meczu Serbii ze Szwajcaria, ale z drugiej strony mecze Brazylii z druzyna afrykanska zawsze sa gwarantem goli. A Wy ktory mecz wybieracie?

0

@zadafcb 2010 to byla porazka, nie dalo sie tego ogladac przez te traby.

0

Ladna asysta Ronaldo widze.

0

@tristan87 Polska mogłaby powalczyć w meczu z pingwinami.

2

@Ptasior Dla CRa nie ma rzeczy niemozliwych.

1

@Janiama

Ghana Urugwaj 2:1
Portugalia Korea 1:2

0

@Colon Wzorowo to wyprowadzili.

0

@Awtameok_Klana Nie, bo sie odwodnie.

0

Danke Deutschland.

2

@bartas97 Maroko

6

Moj mozg nie nadaza z przetwarzaniem mozliwych scenariuszy.

1

Williams cienizna dzisiaj.

3

Flaga w domu Hajto opuszczona do polowy masztu.

0

@Matheu12 Gavi calkiem dobrze, wszedzie go pelno. Pedri poprawnie.

3

Piekna interwencja Balde :)

0

@hayek W punkt.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?