JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@kuz Ostatnimi czasy poziomy wypowiedzi prostego chlopa i (p)oslow na mownicy niebezpiecznie zblizaja sie do siebie i to wcale nie dlatego, ze prosty chlop stal sie bardziej oczytany...
1
@Sau_Ron Bylem blisko :)
0
@Mezocyklon87 Czyli widze, ze siedzisz w temacie :) Dobrze wiedziec na przyszlosc :)
0
@Mezocyklon87 Skad masz takie dane jesli mozna spytac?
0
Unconventionally?
0
@Sau_Ron Continuously
Ech, jednak nie pasuje.
18
@FcBarcelonaFanMSN Nie przelogowal.
2
@John_Doe Status Quo, klasyk.
0
@Rastafarnianin Piekny cytat, z kogo to?
1
@Transu96 Jego trans alter ego to przeczytalo i mu skasowalo.
0
@Emhyr A jak bylo z wiekszoscia ostatnich transferow out z klubu?
1
@hurek12 Znajac Barcelone to pewnie z 5 mln.
0
@barcelonaLM And then you shit your pants
0
@MysticCat Nie wiem jak Ci wyszlo 15, ale i tak tych dwoch robi im wielka robote.
0
@MesQueUnClub96 Nie rozumiem analogii do Brazylijczykow.
Na ten moment nic nie wskazuje zeby Endrick mial nie wypalic. W dodatku pogra sobie jeszcze 2 lata w Brazylii, wiec nie bedzie az takiej presji.
17
@MysticCat Tak samo mowiono, gdy Real zaklepywal sobie transfer Viniciusa i Rodrygo, ktorzy nie byli az takimi talentami jak Endrick.
0
@BorzyKrzys I ta wszechobecna betonoza...
0
@sebasek99 ", bo on nam to wytłumaczy, dzięki legit informacją od niego" - tu Ci się -om zapomniało.
Ale fajnie, że poświęcileś sporo czasu żeby zweryfikować te istotne z punkty widzenia wielu użytkowników doniesienia.
1
@Colon Hehe dobre
7
@MESSIah16 Teraz juz moze w spokoju skupic sie na grze na nerwach kibicow realu.
2
@John_Doe Subtelny trolling w bialych rekawiczkach, podoba mi sie.
4
@adi7adi8 Bardziej do Grealisha po roku w rosji.
1
@mrboom https://img.memegenerator.net/images/16888855.jpg
4
@ranger3120 Ja na jej miejscu zgadalbym sie z ta druga i razem jezdzil na widzenia - taniej wyjdzie za paliwo.
0
@blaugrana98 I wszyscy wiemy o co Ci chodzi.
5
@Janiama a Ty wybierasz sie w kamasze?
4
@Cotutajsiedzieje W ktorych krajach kaza zjesc gowno?
1
@Aaron10 Tylko Harry Maguire.
0
@JordiAlbion Nie, dziekuje. Pozostane w swoim spoleczenstwie czarnych.
0
@BorzyKrzys Taktyczny