JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Colon A co oni umiom ci młodzi szczurzy?
1
@ProMILs Szkoda, ze Twoim interesem nie jest nie stwarzac zagrozenia na drodze.
3
@Worny Chyba Haaland - strzelal sobie hurtowo w tej austriackiej lidze i nie sadzilem, ze sobie poradzi w lepszych ligach.
2
@Bykunn Powodzenia, moj tesc od 8 lat sie dializuje 3 razy w tygodniu.
Na poczatku pewnie bedzie ciezko i bedziesz wykonczony, ale z czasem sie przyzwyczaisz.
1
@Colon Messi GOAT 22
0
@MESSIah16 Do tego Neuer jest out do konca sezonu.
1
@Sau_Ron Kurcze jakos mi umknelo, dzieki :)
1
@Sau_Ron Prowadzisz jakies statystyki, kto ile razy zgadl? :)
1
@P33ck On nie ma nadwagi, on jest body positive!
0
@Kgorecki2500 Bo ma lupiez.
1
@Sau_Ron Barricade?
6
@Emhyr Nie widac po Didzie, ze ma prawie 50 lat.
0
@Medium Az taki dobry? To bedzie trzeba obejrzec w swieta.
8
@PJ777 Jak dla Argentyny to wiadomo, ze z automatu niezasluzony ;)
Abstrahujac od tego, bramkarz nawet nie dotknal pilki, a Alvarez spokojnie by do niej doszedl.
0
@AnnaMarianna Dla mnie obydwie skrajnosci sa kiepskie :)
5
@Antimadridista~ Ale on mowil o silniejszej reprezentacji.
0
@ronni37 To juz by pewnie nie przeszlo, ale w sumie moge sie zgodzic co do tego, ze stworzylby sie niebezpieczny precedens.
Moze wystarczylyby jakies drastyczne podwyzki cen.
3
@RoberDzik Nie mam nic przeciwko takiemu "niewolnictwu"
35
@Medium Piekna inicjatywa.
8
@draxidox Calkiem niezle odzwierciedla to poziom zamoznosci poszczegolnych krajow.
0
@Comentateiro Najwiecej wyrwanych wlosow z glowy maskłe
1
@draxidox Kto to sa zetki?
0
@Encore Szkoda to umierać będzie.
7
Ja tylko chciałem nieśmiało przypomnieć, że Maroko odprawiło Hiszpanię i Portugalię.
Wiadomo, że są underdogiem, ale mimo wszystko bym ich nie skreślał tak od razu.
3
@arasz1819 No i narobiłeś apetytu...
3
Priorytety
Dajmy dzisiaj spokój maskowi, chłop ma już i tak wystarczająco zmartwień po tym meczu.
Kapitalny mecz Argentyny, zaskakująco dla mnie dojrzała gra, bardzo solidna obrona.
To spotkanie pozwala spoglądać z leciutkim optymizmem w stronę tytułu mistrzowskiego.
Leo to osobny rozdział - to jak zabawił się w z Gvardiolem, którego naprawdę można uznać za jednego z najlepszych obrońców na mundialu, to jest coś niebywałego.
I tylko z politowaniem uśmiecham się, gdy ktoś twierdzi, że Ronaldo > Messi :)
0
@PatrychoO Niby nie jest, ale na dluzsza mete takie zycie samemu moze sie znudzic.
0
@Rl9k1nG Zalezy czego oczekujesz od zycia. Jesli Twoim zyciowym motto jest wstac, przezyc i isc spac to zdecydowanie singlem.
14
@Arkadio90 Argentyna wygrywa i polowa La rambli robi magika, cos pieknego.
1
@Emhyr Najbardziej lubie rzepakowy i lipowy. Bardzo dobry jest tez wrzosowy, ale trudniej go dostac. Obecnie zamowilem chabrowy i jestem bardzo ciekaw jak smakuje.
Najlepiej jak masz dojscia do miodu prosto z pasieki, bo miody sklepowe to nie to samo.