6

@Colon A co oni umiom ci młodzi szczurzy?

1

@ProMILs Szkoda, ze Twoim interesem nie jest nie stwarzac zagrozenia na drodze.

3

@Worny Chyba Haaland - strzelal sobie hurtowo w tej austriackiej lidze i nie sadzilem, ze sobie poradzi w lepszych ligach.

2

@Bykunn Powodzenia, moj tesc od 8 lat sie dializuje 3 razy w tygodniu.
Na poczatku pewnie bedzie ciezko i bedziesz wykonczony, ale z czasem sie przyzwyczaisz.

1

@Colon Messi GOAT 22

0

@MESSIah16 Do tego Neuer jest out do konca sezonu.

1

@Sau_Ron Kurcze jakos mi umknelo, dzieki :)

1

@Sau_Ron Prowadzisz jakies statystyki, kto ile razy zgadl? :)

1

@P33ck On nie ma nadwagi, on jest body positive!

0

@Kgorecki2500 Bo ma lupiez.

1

@Sau_Ron Barricade?

6

@Emhyr Nie widac po Didzie, ze ma prawie 50 lat.

0

@Medium Az taki dobry? To bedzie trzeba obejrzec w swieta.

8

@PJ777 Jak dla Argentyny to wiadomo, ze z automatu niezasluzony ;)

Abstrahujac od tego, bramkarz nawet nie dotknal pilki, a Alvarez spokojnie by do niej doszedl.

0

@AnnaMarianna Dla mnie obydwie skrajnosci sa kiepskie :)

5

@Antimadridista~ Ale on mowil o silniejszej reprezentacji.

0

@ronni37 To juz by pewnie nie przeszlo, ale w sumie moge sie zgodzic co do tego, ze stworzylby sie niebezpieczny precedens.

Moze wystarczylyby jakies drastyczne podwyzki cen.

3

@RoberDzik Nie mam nic przeciwko takiemu "niewolnictwu"

35

@Medium Piekna inicjatywa.

8

@draxidox Calkiem niezle odzwierciedla to poziom zamoznosci poszczegolnych krajow.

0

@Comentateiro Najwiecej wyrwanych wlosow z glowy maskłe

1

@draxidox Kto to sa zetki?

0

@Encore Szkoda to umierać będzie.

7

Ja tylko chciałem nieśmiało przypomnieć, że Maroko odprawiło Hiszpanię i Portugalię.
Wiadomo, że są underdogiem, ale mimo wszystko bym ich nie skreślał tak od razu.

3

@arasz1819 No i narobiłeś apetytu...

3

Priorytety

Dajmy dzisiaj spokój maskowi, chłop ma już i tak wystarczająco zmartwień po tym meczu.

Kapitalny mecz Argentyny, zaskakująco dla mnie dojrzała gra, bardzo solidna obrona.
To spotkanie pozwala spoglądać z leciutkim optymizmem w stronę tytułu mistrzowskiego.

Leo to osobny rozdział - to jak zabawił się w z Gvardiolem, którego naprawdę można uznać za jednego z najlepszych obrońców na mundialu, to jest coś niebywałego.
I tylko z politowaniem uśmiecham się, gdy ktoś twierdzi, że Ronaldo > Messi :)

0

@PatrychoO Niby nie jest, ale na dluzsza mete takie zycie samemu moze sie znudzic.

0

@Rl9k1nG Zalezy czego oczekujesz od zycia. Jesli Twoim zyciowym motto jest wstac, przezyc i isc spac to zdecydowanie singlem.

14

@Arkadio90 Argentyna wygrywa i polowa La rambli robi magika, cos pieknego.

1

@Emhyr Najbardziej lubie rzepakowy i lipowy. Bardzo dobry jest tez wrzosowy, ale trudniej go dostac. Obecnie zamowilem chabrowy i jestem bardzo ciekaw jak smakuje.

Najlepiej jak masz dojscia do miodu prosto z pasieki, bo miody sklepowe to nie to samo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?