JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium Co za gość... po co pod stołem?
0
@Colon Dzięki, chyba zaraz wypróbuję.
0
@sonek U mnie całą rodzinkę położyło, w mniejszym lub większym stopniu.
0
Grypa ssie. Rano prawie 39 stopni. Nie wiem ile teraz, ale pewnie niewiele mniej.
1
@VegetaPolska
"Sergio Romero był od niego lepszym bramkarzem. I to już tak na poważnie. W United swoje zrobił."
"oceniam bramkarzy po grze długotrwałej"
Tymczasem Romero w Utd rozegrał... 7 meczów.
Kurtyna.
1
@8stoichkov8 Wciąż dopiero odkrywam ich muzykę i cieszę się, że jest to jeszcze przede mną.
0
@Colon A nie Fed?
6
@Awtameok_Klana Jaki powód? Bo kiedyś łamali nogi a teraz nie łamią?
Śmiech na sali... tak jakby Messiemu nie robili sanek w niejednym El Classico, albo nie wycinali równo z trawą jak del Horno.
1
@Mazi Jeszcze planuję jeszcze z 2 tygodnie.
18
@Awtameok_Klana Tej "dobrej" energii, którą dzieli się z innymi użytkownikami?
2
@okiemtypera_lucaxx95
@magister97r
4
@draxidox Genialne ujecie.
4
@Grizaldo Wyglada jakby mu sie galaz miala zlamac.
3
@Comfortable_ Jeden z lepszych kontratakow jakie w zyciu widzialem, 6 podan z czego 5 z pierwszej pilki i kazde perfekcyjne co do centymetra.
3
@macio_944 Ciekawe, czy by byl takim kozakiem w Kole Fortuny...
8
@cold_play Tutaj tez niektorzy robili ankiety, czy maja usunac konto, a konczylo sie roznie ;)
1
@LS Jakby Polska wygrala to ludzie by nie siedzieli na la Rambli tylko swietowali na ulicach.
0
@LS Dokladnie, co najmniej jakby Argentyna zdobyla mistrzostwo swiata.
0
@Faro Obydwaj zagrali mocno przecietnie, nie widze wiekszej roznicy w poziomie jaki zaprezentowali.
0
@Kuba_1 Jak mlody na puchar?
3
@P33ck Najlepsze jest to, ze przed mundialem Dembele byl w niezlej jak na swoje standardy formie, a Di Maria walczyl z czasem zeby zdazyc sie wykurowac przed mistrzostwami :)
To sa te detale.
2
@arasz1819 Bicana.
Zgadzam sie, Mbappe i Haaland to maszynki do zdobywania goli, ale nigdy nie beda rozgrywac jak Messi.
0
@gaucho104 A ciekawe co by bylo jakby za 8 lat CR7 wygral mundial grajac w zespole ze swoim synem, la Rambla by chyba eksplodowala!!!111
7
@Danny Gaucho Nie wiem, czy w jaskiniach maja internet.
1
@arasz1819 Mbappe nie zrobi nawet polowy asyst Messiego, ewentualnie w bramkach moze go dogonic, ale i tego nie bylbym pewien.
4
@Danny Gaucho Taktyczny
5
@Cochise Komentarz w starym, dobrym stylu :)
5
@VegetaPolska Po prostu sobie zarymowal - Camavinga cara de pinga, czyli cos w stylu masq - slychac dupy trzask.
Prostackie? Tak. Rasistowskie? Zdecydowanie nie.
0
@TheNekro94 Warto dodac, ze pierwszy strzal na bramek Francja oddala dopiero w 70 minucie.
0
@Uukasz_93 Świetne :)