1

@Medium Co za gość... po co pod stołem?

0

@Colon Dzięki, chyba zaraz wypróbuję.

0

@sonek U mnie całą rodzinkę położyło, w mniejszym lub większym stopniu.

0

Grypa ssie. Rano prawie 39 stopni. Nie wiem ile teraz, ale pewnie niewiele mniej.

1

@VegetaPolska
"Sergio Romero był od niego lepszym bramkarzem. I to już tak na poważnie. W United swoje zrobił."

"oceniam bramkarzy po grze długotrwałej"

Tymczasem Romero w Utd rozegrał... 7 meczów.

Kurtyna.

1

@8stoichkov8 Wciąż dopiero odkrywam ich muzykę i cieszę się, że jest to jeszcze przede mną.

0

@Colon A nie Fed?

6

@Awtameok_Klana Jaki powód? Bo kiedyś łamali nogi a teraz nie łamią?

Śmiech na sali... tak jakby Messiemu nie robili sanek w niejednym El Classico, albo nie wycinali równo z trawą jak del Horno.

1

@Mazi Jeszcze planuję jeszcze z 2 tygodnie.

18

@Awtameok_Klana Tej "dobrej" energii, którą dzieli się z innymi użytkownikami?

2

4

@draxidox Genialne ujecie.

4

@Grizaldo Wyglada jakby mu sie galaz miala zlamac.

3

@Comfortable_ Jeden z lepszych kontratakow jakie w zyciu widzialem, 6 podan z czego 5 z pierwszej pilki i kazde perfekcyjne co do centymetra.

3

@macio_944 Ciekawe, czy by byl takim kozakiem w Kole Fortuny...

8

@cold_play Tutaj tez niektorzy robili ankiety, czy maja usunac konto, a konczylo sie roznie ;)

1

@LS Jakby Polska wygrala to ludzie by nie siedzieli na la Rambli tylko swietowali na ulicach.

0

@LS Dokladnie, co najmniej jakby Argentyna zdobyla mistrzostwo swiata.

0

@Faro Obydwaj zagrali mocno przecietnie, nie widze wiekszej roznicy w poziomie jaki zaprezentowali.

0

@Kuba_1 Jak mlody na puchar?

3

@P33ck Najlepsze jest to, ze przed mundialem Dembele byl w niezlej jak na swoje standardy formie, a Di Maria walczyl z czasem zeby zdazyc sie wykurowac przed mistrzostwami :)

To sa te detale.

2

@arasz1819 Bicana.

Zgadzam sie, Mbappe i Haaland to maszynki do zdobywania goli, ale nigdy nie beda rozgrywac jak Messi.

0

@gaucho104 A ciekawe co by bylo jakby za 8 lat CR7 wygral mundial grajac w zespole ze swoim synem, la Rambla by chyba eksplodowala!!!111

7

@Danny Gaucho Nie wiem, czy w jaskiniach maja internet.

1

@arasz1819 Mbappe nie zrobi nawet polowy asyst Messiego, ewentualnie w bramkach moze go dogonic, ale i tego nie bylbym pewien.

4

@Danny Gaucho Taktyczny

5

@Cochise Komentarz w starym, dobrym stylu :)

5

@VegetaPolska Po prostu sobie zarymowal - Camavinga cara de pinga, czyli cos w stylu masq - slychac dupy trzask.

Prostackie? Tak. Rasistowskie? Zdecydowanie nie.

0

@TheNekro94 Warto dodac, ze pierwszy strzal na bramek Francja oddala dopiero w 70 minucie.

0

@Uukasz_93 Świetne :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?