0

@PatrychoO Moze i nie dorastaja, ale jednak jest ich dwoch i sa dopiero na poczatku swojej pilkarskiej przygody.

5

@PatrychoO Mysle, ze juz dawno przestal, bo ma Viniciusa i Rodrygo.

0

@macio_944 Ktos cos podobnego wczoraj wrzucal, ale nie pamietam kto...

7

@Kessie Po takich powinien przyjezdzac kombajn i rozrzucac ich po polu.

1

@NaFazieHitman Poczekam az bedzie w ratach totalne 0% w Euro RTV AGD.

0

@Danny Gaucho Ladnie nastukal Mbappe. Jak to wyglada w porownaniu do najlepszego roku Suareza?

0

@agaFCB Trenujesz przed swietami?

3

@Katalończyk 99 A Ty bys nie myslal, ze jak ktos po 2 miesiacach bez kontaktu da Ci lajka to cos do Ciebie czuje?

2

@Faro Chociaz scena z pajakiem tez jest genialna :)

0

@Yoshi94 "Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz" ;)

2

0

@Faro Jestem obiektywny - cala Hiszpania zagrala slabo i nie winilbym za to akurat tylko Pedriego i Gaviego. W Barcelonie ta dwojka jest kluczowa jesli chodzi o srodek pola, zobacz sobie ile kluczowych podan notuje Pedri.

Fati jak wchodzi na boisko to widac, ze nie angazuje sie w pelni w starcia z przeciwnikiem i jest do bolu przewidywalny, czyli zawsze proba zlamania z lewej strony do srodka.

Nie wiem z czego to wynika, ale na chwile obecna to nie jest zawodnik, ktory wnioslby cos do zespolu.

0

@Faro Jak to nie mniej? Przeciez przez Pedriego przechodzi najwiecej pilek w meczu, a Gavi po pierwsze nie gra w kazdym meczu 90 minut, a po drugie jak juz wystepuje to jest wszedzie na boisku, i to w pozytywnym tego slowa znaczeniu.

5

@Faro Magicznie znika w meczach.

1

@HighestInTheRoom Nie wiem, czy nie bedzi za malo ludzi w srodku, ale zobaczymy.

0

@HighestInTheRoom Tylko pytanie za kogo, bo Alvarez rozgrywa swietny turniej, a trojka ofensywnych pilkarzy na Francje to bedzie za duzo.

0

@HighestInTheRoom Ciekaw jestem, czy Di Maria wyjdzie w pierwszym skladzie.

0

2

@P33ck Idealnie chodzilby na wahadle przy 3 5 2.

7

@DawidM110 Nie zauwazylbys ironii nawet jakby zdzielila Cie z bejsbola.

3

@shinthps Moze mu chodzi o przyprawe Vegeta, ale wtedy to trzeba by zmienic avatara.

1

@Encore Nice try.

6

@VegetaPolska To zalamales sie, bo nie odpisala Ci typiara, ktorej w ogole nie znasz?

7

@Jakchcesz Mistrz.

30

@VegetaPolska & @AnnaMarianna - Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze jestescie dla siebie stworzeni.

18

To jak to bylo z tym CJ?

3

@Allbi Ja mam pomysl dlaczego. Poniewaz w Niemczech panuje zupelnie inna kultura jazdy niz w Polsce, co przeklada sie na znacznie nizsza smiertelnosc i liczbe wypadkow drogowych.

Pod tym wzgledem Polska jest na szarym koncu w Europie, a Ty bys jeszcze chcial pozdejmowac ograniczenia predkosci...

0

@hank_moody Zeby byla jasnosc, ja sam jak jezdze to niestety czesto zdarza mi sie przekroczyc predkosc, ale po pierwsze: nigdy o 50 km/h, a po drugie mam ta swiadomosc, ze w momencie zlapania przez policje to tylko i wylacznie moja wina.

1

@MESSIah16 To wszystko wina zlych policjantow, ktorzy dokonuja pomiaru predkosci ukryci w przydroznym snopie siana, ubrani w stroje maskujace. Dla niepoznaki ograniczenie predkosci zaslaniaja jeszcze galeziami.

14

@macio_944 Nie moge sie doczekac jak ich Dania zweryfikuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?