JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO Moze i nie dorastaja, ale jednak jest ich dwoch i sa dopiero na poczatku swojej pilkarskiej przygody.
5
@PatrychoO Mysle, ze juz dawno przestal, bo ma Viniciusa i Rodrygo.
0
@macio_944 Ktos cos podobnego wczoraj wrzucal, ale nie pamietam kto...
7
@Kessie Po takich powinien przyjezdzac kombajn i rozrzucac ich po polu.
1
@NaFazieHitman Poczekam az bedzie w ratach totalne 0% w Euro RTV AGD.
0
@Danny Gaucho Ladnie nastukal Mbappe. Jak to wyglada w porownaniu do najlepszego roku Suareza?
0
@agaFCB Trenujesz przed swietami?
3
@Katalończyk 99 A Ty bys nie myslal, ze jak ktos po 2 miesiacach bez kontaktu da Ci lajka to cos do Ciebie czuje?
2
@Faro Chociaz scena z pajakiem tez jest genialna :)
0
@Yoshi94 "Jestes tak dobry jak Twoj ostatni mecz" ;)
2
@barcelonaLM @VegetaPolska
0
@Faro Jestem obiektywny - cala Hiszpania zagrala slabo i nie winilbym za to akurat tylko Pedriego i Gaviego. W Barcelonie ta dwojka jest kluczowa jesli chodzi o srodek pola, zobacz sobie ile kluczowych podan notuje Pedri.
Fati jak wchodzi na boisko to widac, ze nie angazuje sie w pelni w starcia z przeciwnikiem i jest do bolu przewidywalny, czyli zawsze proba zlamania z lewej strony do srodka.
Nie wiem z czego to wynika, ale na chwile obecna to nie jest zawodnik, ktory wnioslby cos do zespolu.
0
@Faro Jak to nie mniej? Przeciez przez Pedriego przechodzi najwiecej pilek w meczu, a Gavi po pierwsze nie gra w kazdym meczu 90 minut, a po drugie jak juz wystepuje to jest wszedzie na boisku, i to w pozytywnym tego slowa znaczeniu.
5
@Faro Magicznie znika w meczach.
1
@HighestInTheRoom Nie wiem, czy nie bedzi za malo ludzi w srodku, ale zobaczymy.
0
@HighestInTheRoom Tylko pytanie za kogo, bo Alvarez rozgrywa swietny turniej, a trojka ofensywnych pilkarzy na Francje to bedzie za duzo.
0
@HighestInTheRoom Ciekaw jestem, czy Di Maria wyjdzie w pierwszym skladzie.
0
@Joe_Barbaro Moze @VegetaPolska ?
2
@P33ck Idealnie chodzilby na wahadle przy 3 5 2.
7
@DawidM110 Nie zauwazylbys ironii nawet jakby zdzielila Cie z bejsbola.
3
@shinthps Moze mu chodzi o przyprawe Vegeta, ale wtedy to trzeba by zmienic avatara.
1
@Encore Nice try.
6
@VegetaPolska To zalamales sie, bo nie odpisala Ci typiara, ktorej w ogole nie znasz?
7
@Jakchcesz Mistrz.
30
@VegetaPolska & @AnnaMarianna - Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja, ze jestescie dla siebie stworzeni.
18
To jak to bylo z tym CJ?
3
@Allbi Ja mam pomysl dlaczego. Poniewaz w Niemczech panuje zupelnie inna kultura jazdy niz w Polsce, co przeklada sie na znacznie nizsza smiertelnosc i liczbe wypadkow drogowych.
Pod tym wzgledem Polska jest na szarym koncu w Europie, a Ty bys jeszcze chcial pozdejmowac ograniczenia predkosci...
0
@hank_moody Zeby byla jasnosc, ja sam jak jezdze to niestety czesto zdarza mi sie przekroczyc predkosc, ale po pierwsze: nigdy o 50 km/h, a po drugie mam ta swiadomosc, ze w momencie zlapania przez policje to tylko i wylacznie moja wina.
1
@MESSIah16 To wszystko wina zlych policjantow, ktorzy dokonuja pomiaru predkosci ukryci w przydroznym snopie siana, ubrani w stroje maskujace. Dla niepoznaki ograniczenie predkosci zaslaniaja jeszcze galeziami.
14
@macio_944 Nie moge sie doczekac jak ich Dania zweryfikuje.