3

@Mns21 Dzisiaj zobaczylem taryfe na przyszly rok i wychodzi 100 PLN wiecej w perspektyie 2-miesiecznej...

0

@marcin62 Dobrze wiedziec, niezle.

0

@takisobiektos de Ligt juz nie jest w Juve?

2

@GeneralXavi Ewentualnie druzyna, ktora wygra mecz o 3 miejsce i przegra polfinal.

3

@Kgorecki2500 Po co nam dodatkowe terytoria skoro z utrzymaniem wlasnego mamy problemy...

2

@Gaz Akurat w perspektywie ostatnich wydarzen na Ukrainie, wiekszosc armii na swiecie rewiduje swoje strategie i zwieksza swoja obronnosc.

Natomiast zgadzam sie, ze przymusowe wcielanie do armii mija sie z celem i powinno sie postawic na jakosc zolnierzy w wiekszym stopniu, oferujac im odpowiednie uposazenie i szkolenia.

0

@DaPidejpi No to wlasnie o tym pisze. Jak ktos bierze udzial w wojnie obronnej to w obronie swojego kraju. Nie mowie o przypadku wojny z perspektywy najezdzcy, bo to jest zupelna glupota.

2

@DaPidejpi Jak ktos juz walczy to raczej za swoj kraj, a nie za pierdzistołków.

0

@Encore Mlodosc nie trzezwosc.

0

@FcPortoFan1999 Podejrzewam, ze to wyglada tak, ze nie chca sie go pozbyc dopoki nie znajda jakiegos sensownego nastepcy w jego miejsce. A ze sytuacja finansowa FCB jest jaka jest to maja z tym wlasnie problem, dlatego Busquets wciaz gra.

0

@mcsarna To akurat bez roznicy, bo nawet gdyby nikt nie wykorzytywal falszywych informacji zeby obalic selekcjonera to i tak nic dobrego z tego nie wyjdzie dla reprezentacji.

9

@Medium Zapomniales jeszcze o Bernardo Silvie i Ramosie. Troszke nietrafione porownanie.

4

@Comentateiro Co tam robi Camavinga?

0

Coraz mniej czasu na hattricka dla Ronaldo.

2

@zeko0 Jednym meczem? To zobacz sobie jego statystyki w Benfice.

0

Ciekawe, czy Ramos zacznie od poczatku z Marokiem.

1

Portugalii wlaczyla sie Brazylia.

0

Zabraklo tego Ramosa Hiszpanii...

36

@Kluivert_P Oby Argentyna wygrała cały turniej. Należy się Messiemu na koniec kariery tytuł mistrza świata.

0

Gikiewicz przechodzi mutację?

0

Alez podanie Bruno...

1

2

Czy juz wiadomo jakie ustawienie wymyslil Ronaldo na mecz ze Szwajcarami?

2

@Tomason i we Francji :)

1

@ngif Nawet taka mloda kadra powinna sobie poradzic z Maroko, ale jak widac trener nie mial pomyslu na ten mecz, poza klepaniem po obwodzie.

0

@Colon Wyglada jakby mu napompowali glowe azotem.

0

@parpe Albo Fernando Hierro.

0

@tbas niestety przypomnial mi, ze na lewym skrzydle mamy aktualnie Fatiego i Ferrana... Mam nadzieje, ze Memphis zostanie.

1

Ten strzal Busquetsa ledwo dolecial do bramki.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?