0

@DonMatteo901 Ciekawy na pewno nie dla Nkunku.

0

@kuz Czy to nowy album?

8

Szkoda troche tej Korei, bo grali naprawde atrakcyjna pilke.

0

@Colon Odes jeszcze żyje?

Ja tequilli za często nie pijam.

@Szreko Pijasz z cytryną i solą?

0

A już chciałem napisać danke Deutchland...

1

@Mario96w Jestem nietrzeźwy więc się nie uda

0

@Transu96 Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz ale jestem teraz bardzo łatwy.

15

Co za dzień, kocham wszystkich.

0

@Colon Are you kidding me?!

25

Wegrzyn juz po codziennej porcji gazu rozweselajacego.

1

@Janiama 2:0 Holandia.

0

10 strzałów Kataru...

3

@GeneralXavi hehe dobre :)

7

Alez przyjal dlugie podanie Katarczyk, cos pieknego.

0

@Antimadridista_WR Sluszna wedlug kogo?

5

Skoro tu niby nie ma karnego to wczoraj dla Portugalii tym bardziej.

1

Lahoz w swoim zywiole.

2

@AllBundy smutna wiadomosc :(

1

@SteuerFreiMoney Jest konkret.

1

Moze warto by rozwazyc zwiekszenie puli startowej dla krajow z Azji/Bliskiego Wschodu, bo widac, ze ich gra moze sie podobac.

1

@Janiama Tak samo 0:2

0

@tristan87 Hahaha, to straszne jak bardzo w punkt to bylo...

0

@maroon A domowe burgery? Z wlasnorecznie kupionego miesa?

0

@Emhyr Niesamowita przemowa!

0

@maroon Zazwyczaj tak.

0

@mkord Nie az tak tragiczna.

1

@MESSIah16 wolalbym zeby zagrala spektakularny, ofensywny turniej i zdobyla medal.

0

@maroon Nie jadles nigdy burgera w burgerowni?

5

@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony jak juz zaczyna przekrecac i sie mylic to trzeba by sobie zadac pytanie, czy powinien jeszcze komentowac mecze. Tez lubilem zawsze sluchac jego glosu, jeszcze do spolki z Szaranowiczem, ale po prostu trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc.

0

@maroon Przeciez burgery w burgerowniach sa z reguly wieksze niz drwal w macu, po prostu wgryzasz sie i delektujesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?