JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonMatteo901 Ciekawy na pewno nie dla Nkunku.
0
@kuz Czy to nowy album?
8
Szkoda troche tej Korei, bo grali naprawde atrakcyjna pilke.
0
@Colon Odes jeszcze żyje?
Ja tequilli za często nie pijam.
@Szreko Pijasz z cytryną i solą?
0
A już chciałem napisać danke Deutchland...
1
@Mario96w Jestem nietrzeźwy więc się nie uda
0
@Transu96 Nie wiem o czym do mnie rozmawiasz ale jestem teraz bardzo łatwy.
15
Co za dzień, kocham wszystkich.
0
@Colon Are you kidding me?!
25
Wegrzyn juz po codziennej porcji gazu rozweselajacego.
1
@Janiama 2:0 Holandia.
0
10 strzałów Kataru...
3
@GeneralXavi hehe dobre :)
7
Alez przyjal dlugie podanie Katarczyk, cos pieknego.
0
@Antimadridista_WR Sluszna wedlug kogo?
5
Skoro tu niby nie ma karnego to wczoraj dla Portugalii tym bardziej.
1
Lahoz w swoim zywiole.
2
@AllBundy smutna wiadomosc :(
1
@SteuerFreiMoney Jest konkret.
1
Moze warto by rozwazyc zwiekszenie puli startowej dla krajow z Azji/Bliskiego Wschodu, bo widac, ze ich gra moze sie podobac.
1
@Janiama Tak samo 0:2
0
@tristan87 Hahaha, to straszne jak bardzo w punkt to bylo...
0
@maroon A domowe burgery? Z wlasnorecznie kupionego miesa?
0
@Emhyr Niesamowita przemowa!
0
@maroon Zazwyczaj tak.
0
@mkord Nie az tak tragiczna.
1
@MESSIah16 wolalbym zeby zagrala spektakularny, ofensywny turniej i zdobyla medal.
0
@maroon Nie jadles nigdy burgera w burgerowni?
5
@MesQueUnClub_87 Z drugiej strony jak juz zaczyna przekrecac i sie mylic to trzeba by sobie zadac pytanie, czy powinien jeszcze komentowac mecze. Tez lubilem zawsze sluchac jego glosu, jeszcze do spolki z Szaranowiczem, ale po prostu trzeba wiedziec, kiedy ze sceny zejsc.
0
@maroon Przeciez burgery w burgerowniach sa z reguly wieksze niz drwal w macu, po prostu wgryzasz sie i delektujesz.