JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 Najwyrazniej niektorym kobietom to nie przeszkadza.
1
@Emhyr @Comentateiro jest pierwsze miejsce!
3
@koziar Zupelnie przypadkiem pojawil sie tam rowniez kolor niebieski. Dziwnym trafem wszystkie te kolory mozna rowniez znalezc na fladze USA.
1
@Colon hahaha :)
6
@GeneralXavi Bawilbym sie razem z nimi.
3
@Comentateiro To nieprawda, ze powietrze w Krakowie jest zanieczyszczone, trzeba je tylko dobrze pogryzc.
2
@sebasek99 Miękną chyba po wypiciu z Jędzą.
0
@Colon El Chino zrobil to jak Bergkamp.
20
@Deviler Moze myj tez okulary.
0
@michal26 Oj tam, Chińczycy się nie liczą :)
0
@michal26 Pokażesz linka?
3
@Colon @BlaseR9 @8stoichkov8 @macio_944 @PatrychoO i inni
1
@macio_944 Ale jak jest Przymrozek to tak nie czuć!
2
@macio_944 Dostrzegam lekkie problemy logistyczne jeśli chodzi o Europę, poza tym spoko.
23
@Criss18Barca Belgia + Holandia - świetna lokalizacja, świetny klimat, cywilizowane zwyczaje. To byłby przepis na sukces takiej imprezy.
1
@Colon Eurodance '90 lubię, ktoś tu był wielkim fanem, chyba @Ojciec5tkidzieci ?
2
@8stoichkov8 Bardzo lubię.
1
@HighestInTheRoom Moze byc juz ciezko o tej porze, ale powodzenia :)
1
@HighestInTheRoom Ja kupilem, 200 stron za 15 zlotch, mysle ze warto, aczkolwiek jeszcze nie przegladalem.
0
@Danny Gaucho Myslalem, ze Cafu tez w czolowce.
1
@!34RC3!_0N4 Kazda pora roku ma swoje dobre i zle strony, mielismy wyjatkowo ladna i ciepla jesien, teraz przyjdzie czas na pogorszenie pogody. Uczmy sie czerpac z kazdej pory roku jakies korzysci.
0
@Colon Swietne!
1
@arsenallondyn0 Prosze o oznaczanie :)
2
@Adriano99 kalenadarz byl przedwczoraj, dzisiaj tylko skarb kibica.
0
@Rastafarnianin Najgorsze mistrzostwa jak dla mnie przez irytujace wuwuzele.
3
@mateusz1989VeB hehe
0
@Benz Ciekawe, czy na wiezach sa lucznicy.
0
@BorzyKrzys bardziej chyba matma i geometria bo trojkaty z paluszkow ukladaja.
0
@IronSanHybrid Szalenstwo na trybunach.
0
@BorzyKrzys Tak, dzisiaj plakat i rozpiska, w piatek Skarb Kibica.