0

@Survier Dokladnie.

1

@michal26 Ok, ja ostatnie informacje jakie widzialem to byly z 14 i pewnie dlatego mi to umknelo. Podejrzewam, ze wycofaja sie do tych przygotowanych linii obronnych i beda okladac Cherson aryleria i rakietami

5

@Rust_Cohle Dlatego mnie zawsze zastanawia po co ta debilna zmiana czasu. Wrecz powinno sie przesunac zegarki z 2 godziny do przodu.

1

@michal26 Oznaczaj mnie prosze tez w tym temacie :)

Ciekaw jestem jak to sie ma do informacji o budowie umocnionych linii obronnych na pld-wsch od Chersonia oraz do informacji, ze ruscy przebieraja sie w cywilne ubrania i planuja zasadzki w samym miescie.

1

@takisobiektos Niesamowita akcja, i to jeszcze przy match poincie.

0

@MrPGG Ile dales?

0

@Survier Ruscy potrafili biegac i fizycznie wygladali duzo lepiej niz my.

0

@MrPGG Skad zamawiales? Jaka cena?

1

@zadafcb Chyba od urodzenia big macami nawozony.

76

Sprytne, sprytne. Ciekawe co na to Babol Manzano.

0

@Cule1234 U nas WC star zdecydowanie Krychowiak, bo na pewno zesra sie nie raz na boisku.

0

@Dieselzor YSL to skrot od You Suck Loser?

4

@lucca87 Maniakiem moze nie, ale bardzo lubie ten czas i w tym roku zamierzam sie przylozyc do dekoracji i stworzenia swiatecznego klimatu zeby milo spedzic ten czas :)

0

@Medium A juz dostal powolanie?

2

@4drian0 Messi tez nagral?

0

@bartekvisca Laga na glowe?

0

A wiadomo juz na ile meczow zostanie zawieszony Manzano za lecenie sobie w ciula?

2

@cracker Jeszcze Tacchinardi, Thuram, Davids, Montero, Zambrotta... Piekna ekipa to byla.

0

@mikke Kogokolwiek, kto potrafi biegać i grać odpowiedzialnie.

2

Ale trzeba przyznać, że ten Chimy Avila chodził jak przecinak, przy tej próbie z lewego skrzydła aż mi serce stanęło.

1

@El dominatore Hehehe :)

17

Prześcieradła w domach "redaktorów" z Eleven opuszczone do połowy kija od szczotki.

0

Niestety, ale Busquets z meczu na mecz co raz większe wylewy. Moim zdaniem to on powinien być następny w kolejce do odejścia.

7

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że to odrobią, ale to co zrobili to jest coś niesamowitego, wielki charakter i gra do końca.

Z Almerią pierdyliard okazji i dwie bramki, z Osasuną 2 okazje i dwie bramki.

0

@Rewolucja123 Sedziowalbys, co swintuszku?

0

@KyngPyng Po prostu jest slaby.

5

@Deeespacito Gaviego uwielbiam, ale jednak wydaje mi sie troche odstawac od wyzej wymienionych.

0

Musiala i Bellingham to w tej chwili chyba najbardziej obiecujace mlode talenty.

7

Arnau Martinez z asysta dla Girony.

0

@FCB24 Niech zaczyna od koncowek w rozstrzygnietych meczach, takie rozwiazanie wydaje sie najbardziej sensowne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?