3

@Khajio niezli sabotazysci :)

1

@SteuerFreiMoney Wrecz przeciwnie, ta piosenka ukazywala problemy z rasizmem w Polsce w latach 90.

0

@Prorokk Kolejny, ktory zwraca uwage, a sam nie potrafi napisac poprawnie przymiotnika "polski"...

0

@TheNekro94 Nie powiedzialbym, ze cech odstaje, bo wiem ze swego czasu mial rekordowa serie bez wpuszczonego gola w Premier League.

0

@Luciano99 To nic

1

Ktos dzisiaj pytal, ktory bramakarz w XXI wieku powinien nosic miano najlepszego. Jako, ze ciezko wskazac mi, ktory z kwartetu Casillas, Buffon, Cech, Neuer jest najlepszy, wybieram telefon do niezawodnego @Danny Gaucho z prosba o rzucenie garsci statystyk :)

5

@MESSIah16
Iniesta
Xavi
Modric
Pirlo
Lampard
Gerrard

0

@AlexDark00 No zobaczymy kogo sie uda wyciagnac, i czy w ogole kogokolwiek.

0

@AlexDark00 Ale ponoc to wlasnie Martinez notuje duzy progres.

6

@Kz1234 Prawda jest taka, ze obojetnie czy padnie nazwisko Casillas, Buffon, Cech, czy Neuer to kazde z nich jest do wybronienia.

0

@AlexDark00 No tak, ale @Kamiloza91 pytal o i realnych, i jakosciowych. Nie wiem, czy tacy w ogole sa na rynku. Ten Arnau Martinez z Girony wyglada ciekawie.

0

@Azrik Trudno zeby w 2001 roku wiecej mowilo sie o Modriciu skoro mial wtedy 16 lat ;)

8

@okiemtypera_lucaxx95 Nie kazdy musi miec chec dzielic sie taka informacja z innymi.

0

@D10SLEO O ktorej rozpoczecie konkursu?

3

@AlexDark00 Mial byc jakosciowy.

2

@ObiwanKenobi Tak, dokladnie. Przeciez kazdy wie, ze jest ich 69.

4

@ranger3120 Poziom odrealnienia tego narodu jest wprost kosmiczny.

2

Alez szlagiery sie szykuja w polfinalach w Paryzu: Tsitsipas vs Djokovic i Rune vs FAA

1

0

@Luciano99 Ucz sie od Darka.

1

@barcanawieki Slyszalem, ze prysznic robi robote.

2

@Adran360 Wedlug jakiego kryterium wyszlo Ci, ze Henry jest najslabszy z tej trojki?

3

@macio_944 Kapitalnie to wyglada, az chcialoby sie w takim biurze pracowac.

0

@norbi77 Ciekawe, czy cos mu sie stalo powaznego.

0

@MESSIah16 No jesli patrzymy na same bramki to tak, Lewy jest lepszy niz Henry, Ronaldo i inni.

3

@MESSIah16 Lubil poslac asyste to spore niedopowiedzenie, bo notowal tych asyst bardzo duzo.

6

@MESSIah16 Wciaz jego gra byla bardziej efektowna i kompletna.

25

@MESSIah16 Nie do konca sie zgodze. Francuz byl jednym z najbardziej wszechstronnych pilkarzy, ktory praktycznie nie mial slabych punktow. Do tego wygral praktycznie wszystko w pilce klubowej i reprezentacyjnej. Oprocz tego jego styl gry byl piekny dla oka.

0

@Medium Ale jednak w tym sezonie duzy skok rozwojowy wykonal i troche szkoda zeby przyjscie Gakpo spowolnilo jego rozwoj, chociaz Holendra tez bardzo lubie.

0

@Medium Z tym Gakpo to jakies konkrety? Bylby to super transfer tylko, czy to nie jest gracz na pozycje Martinellego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?