JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Khajio niezli sabotazysci :)
1
@SteuerFreiMoney Wrecz przeciwnie, ta piosenka ukazywala problemy z rasizmem w Polsce w latach 90.
0
@Prorokk Kolejny, ktory zwraca uwage, a sam nie potrafi napisac poprawnie przymiotnika "polski"...
0
@TheNekro94 Nie powiedzialbym, ze cech odstaje, bo wiem ze swego czasu mial rekordowa serie bez wpuszczonego gola w Premier League.
0
@Luciano99 To nic
1
Ktos dzisiaj pytal, ktory bramakarz w XXI wieku powinien nosic miano najlepszego. Jako, ze ciezko wskazac mi, ktory z kwartetu Casillas, Buffon, Cech, Neuer jest najlepszy, wybieram telefon do niezawodnego @Danny Gaucho z prosba o rzucenie garsci statystyk :)
5
@MESSIah16
Iniesta
Xavi
Modric
Pirlo
Lampard
Gerrard
0
@AlexDark00 No zobaczymy kogo sie uda wyciagnac, i czy w ogole kogokolwiek.
0
@AlexDark00 Ale ponoc to wlasnie Martinez notuje duzy progres.
6
@Kz1234 Prawda jest taka, ze obojetnie czy padnie nazwisko Casillas, Buffon, Cech, czy Neuer to kazde z nich jest do wybronienia.
0
@AlexDark00 No tak, ale @Kamiloza91 pytal o i realnych, i jakosciowych. Nie wiem, czy tacy w ogole sa na rynku. Ten Arnau Martinez z Girony wyglada ciekawie.
0
@Azrik Trudno zeby w 2001 roku wiecej mowilo sie o Modriciu skoro mial wtedy 16 lat ;)
8
@okiemtypera_lucaxx95 Nie kazdy musi miec chec dzielic sie taka informacja z innymi.
0
@D10SLEO O ktorej rozpoczecie konkursu?
3
@AlexDark00 Mial byc jakosciowy.
2
@ObiwanKenobi Tak, dokladnie. Przeciez kazdy wie, ze jest ich 69.
4
@ranger3120 Poziom odrealnienia tego narodu jest wprost kosmiczny.
2
Alez szlagiery sie szykuja w polfinalach w Paryzu: Tsitsipas vs Djokovic i Rune vs FAA
1
@Clay_Morrow @Danny Gaucho
0
@Luciano99 Ucz sie od Darka.
1
@barcanawieki Slyszalem, ze prysznic robi robote.
2
@Adran360 Wedlug jakiego kryterium wyszlo Ci, ze Henry jest najslabszy z tej trojki?
3
@macio_944 Kapitalnie to wyglada, az chcialoby sie w takim biurze pracowac.
0
@norbi77 Ciekawe, czy cos mu sie stalo powaznego.
0
@MESSIah16 No jesli patrzymy na same bramki to tak, Lewy jest lepszy niz Henry, Ronaldo i inni.
3
@MESSIah16 Lubil poslac asyste to spore niedopowiedzenie, bo notowal tych asyst bardzo duzo.
6
@MESSIah16 Wciaz jego gra byla bardziej efektowna i kompletna.
25
@MESSIah16 Nie do konca sie zgodze. Francuz byl jednym z najbardziej wszechstronnych pilkarzy, ktory praktycznie nie mial slabych punktow. Do tego wygral praktycznie wszystko w pilce klubowej i reprezentacyjnej. Oprocz tego jego styl gry byl piekny dla oka.
0
@Medium Ale jednak w tym sezonie duzy skok rozwojowy wykonal i troche szkoda zeby przyjscie Gakpo spowolnilo jego rozwoj, chociaz Holendra tez bardzo lubie.
0
@Medium Z tym Gakpo to jakies konkrety? Bylby to super transfer tylko, czy to nie jest gracz na pozycje Martinellego?