JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Kondziubarca Widze, ze znowu chce Pedriego zajechac.
3
@MESSIah16 Widac, ze nie ma tego mentalu. Mourinho out!
0
@taris Co za brak pokory i szacunku dla rywala...
1
@Deviler Zebyscie sie jeszcze nie zdziwili z ta Arabia.
6
@kubix05 Piekne czasy to byly :)
0
@iLikeStats A bedzie mozna sobie wybrac smak tego grafenu?
0
@tristan87 Szkoda, ze nie ma Firmino i Gabigola.
0
@msmsms 60-40 dla nas.
3
@KlonaZepan @Survier
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/007/582/tumblr_lmputme3co1qa6q7k_large.jpg
0
@MesQueUnClub_87 Zwyklym Ziobro.
0
@Katalończyk 99 Haha :)
8
@UmtitiGOAT Po pierwsze: gdzie obawa? Po drugie: a w jakiej my jestesmy formie?
0
@Essos Dla kontrastu, najdluzej dojezdzalem 2 godziny w jedna strone przez okolo 2 lata, w dodatku na 12 godzinne zmiany 4-16 15-3
0
@macio_944 Tu schody i tu schody... mozna sie pogubic.
2
@Essos 15 sekund, po schodach na pietro.
1
@KlonaZepan A gdzie widzisz placz, bo ja tylko widze stwierdzenie faktu.
0
@Sulimo Znakomity? Mamy tylko jedna druzyne w najmniej prestizowych rozgrywkach europejskich. Nie wiem co tu znakomitego.
3
@Emhyr Szybko zniszczyli tego Martineza, Antonego i Casemiro.
3
@FabianMrozek Nawet smiesznie sie to czyta :)
2
@KlonaZepan Sprzedać póki coś warta.
4
@Medium Na samą myśl o niej mnie skręca...
Aż sobie poczytam.
7
@Medium Czyżbyś nawiązywał do (nie)sławnej pasty z mentosem w roli głównej?
1
@michal26 @Colon za granicą siedzi. U mnie tylko poly jak na razie.
0
@Colon Nie wiem też niestety.
3
Uff, dobrze że Lewy nie strzelił tego karnego, bo znowu okazałoby się, że strzela tylko ogórkom.
14
@barcelonista80 Juz polecialo.
0
@Kamil689 Niezle, u mnie jeszcze zdarzenia w meczu Milanu i Barcy.
0
Ufff! Kupon wciaz w grze
0
@Kamil689 Ja to samo... juz sie cieszylem ze bramka.
0
@Kamil689 Czyzby?