5

@Kondziubarca Widze, ze znowu chce Pedriego zajechac.

3

@MESSIah16 Widac, ze nie ma tego mentalu. Mourinho out!

0

@taris Co za brak pokory i szacunku dla rywala...

1

@Deviler Zebyscie sie jeszcze nie zdziwili z ta Arabia.

6

@kubix05 Piekne czasy to byly :)

0

@iLikeStats A bedzie mozna sobie wybrac smak tego grafenu?

0

@tristan87 Szkoda, ze nie ma Firmino i Gabigola.

0

@msmsms 60-40 dla nas.

0

@MesQueUnClub_87 Zwyklym Ziobro.

0

8

@UmtitiGOAT Po pierwsze: gdzie obawa? Po drugie: a w jakiej my jestesmy formie?

0

@Essos Dla kontrastu, najdluzej dojezdzalem 2 godziny w jedna strone przez okolo 2 lata, w dodatku na 12 godzinne zmiany 4-16 15-3

0

@macio_944 Tu schody i tu schody... mozna sie pogubic.

2

@Essos 15 sekund, po schodach na pietro.

1

@KlonaZepan A gdzie widzisz placz, bo ja tylko widze stwierdzenie faktu.

0

@Sulimo Znakomity? Mamy tylko jedna druzyne w najmniej prestizowych rozgrywkach europejskich. Nie wiem co tu znakomitego.

3

@Emhyr Szybko zniszczyli tego Martineza, Antonego i Casemiro.

3

@FabianMrozek Nawet smiesznie sie to czyta :)

2

@KlonaZepan Sprzedać póki coś warta.

4

@Medium Na samą myśl o niej mnie skręca...

Aż sobie poczytam.

7

@Medium Czyżbyś nawiązywał do (nie)sławnej pasty z mentosem w roli głównej?

1

@michal26 @Colon za granicą siedzi. U mnie tylko poly jak na razie.

0

@Colon Nie wiem też niestety.

3

Uff, dobrze że Lewy nie strzelił tego karnego, bo znowu okazałoby się, że strzela tylko ogórkom.

14

@barcelonista80 Juz polecialo.

0

@Kamil689 Niezle, u mnie jeszcze zdarzenia w meczu Milanu i Barcy.

0

Ufff! Kupon wciaz w grze

0

@Kamil689 Ja to samo... juz sie cieszylem ze bramka.

0

@Kamil689 Czyzby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?