JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 Raczej Ramsdale.
3
@Rust_Cohle Wybacz, myslalem ze to lubi.
1
@wildzenon12 Jak nie masz nic madrego do napisania to lepiej nie pisz nic.
2
@fart tylko nie wspomnial ktorego roku.
3
@Azi Nie wiem, nie znam sie tak dobrze na publicznym robieniu z siebie posmiewiska.
5
@patrix211 On chyba nie udaje.
4
@Emhyr Na pewno nie powinien pojechac Albiol i Nacho.
1
@PrawdziwyGeralt hehe piekne :)
1
@kubix05 Mam wszystkie czesci :) bardzo lubie poza ostatnia, bo tam juz (niestety dla mnie) bylo sci fi.
3
@maroon Niesamowity Dwór, jedna z moich ulubionych czesci obok Fantomasa :)
1
@takisobiektos Swietny jest, niedlugo pewnie wbije do top 10.
0
@Patriskos Ostatnią czworką mozna dokarmiac korniki.
0
@MesQueUnClub96 No wspaniale ustawiona: bedacy w topowej formie FAA i mocny Ruud - ale spacerek.
1
@Kalipso Dzieki rowniez za ta informacje :)
2
@masq Trzymam kciuki za pomyslny przebieg operacji i wspieram Was modlitwa. W takich sytuacjach wszelkie spory o pilkarzy schodza na daleki plan.
0
@Transu96 Żeby wszyscy wyglądali tak normalnie jak on to świat byłby piękny.
0
@Azi Uff, dobrze że nie mieszkam na klatce!
1
@Azi To chyba nie jest Twoja prawdziwa twarz. Poza tym nie mam jeszcze wyżej wspomnianego miliona.
12
@gumaz Biorę milion a potem daję każdemu dyszkę żeby pokazał swoją fotkę.
2
Znajome rodzeństwo o ważnych sprawach, może komuś podejdzie.
@Colon @8stoichkov8 @macio_944 i inni
W dodatku nagrywane w lesie koło mnie :)
0
@Encore 4 2 3 1 z Mbappe na lewym, Benzema na 9, ktos tam na prawej i do tego Griezmann na 10 i brak pomocy nie bedzie az tak odczuwalny. Do tego mocna obrona.
2
@Rust_Cohle Zrobil co musial dla swojej druzyny. Mial szczescie, ze to bylo przed era VARu.
P.S. szkoda, ze Maignan nie jedzie.
1
@michal26 Ciekaw jestem ile czasu zajmie im przerzucenie wojsk na odcinek bachmucki. Logistycznie to bedzie spore wyzwanie, zwlaszcza przy obecnej pogodzie.
0
@takisobiektos Atak potezny, obrona tez mocna, ale pomoc wyglada dosc kiepsko.
0
@dniel w glowe.
1
@Kessie Z Sasiadami sie zgodze, ale reszta jest naprawde ok.
2
@John_Doe zamocz.pl dobre, tylko sprawdz, czy jakis portal wedkarski juz tego nie uzywa.
1
@michal26 Snihuwka juz zdobyta podobno :)
13
@tristan87 Nie takie kozaki juz spadaly, kwestia czasu.
1
@PatrykBarca Podejrzewam, ze dla niektorych z naszych pilkarzy taki oboz bylby zbyt wymagajacy.