0

@MESSIah16 Raczej Ramsdale.

3

@Rust_Cohle Wybacz, myslalem ze to lubi.

1

@wildzenon12 Jak nie masz nic madrego do napisania to lepiej nie pisz nic.

2

@fart tylko nie wspomnial ktorego roku.

3

@Azi Nie wiem, nie znam sie tak dobrze na publicznym robieniu z siebie posmiewiska.

5

@patrix211 On chyba nie udaje.

4

@Emhyr Na pewno nie powinien pojechac Albiol i Nacho.

1

@PrawdziwyGeralt hehe piekne :)

1

@kubix05 Mam wszystkie czesci :) bardzo lubie poza ostatnia, bo tam juz (niestety dla mnie) bylo sci fi.

3

@maroon Niesamowity Dwór, jedna z moich ulubionych czesci obok Fantomasa :)

1

@takisobiektos Swietny jest, niedlugo pewnie wbije do top 10.

0

@Patriskos Ostatnią czworką mozna dokarmiac korniki.

0

@MesQueUnClub96 No wspaniale ustawiona: bedacy w topowej formie FAA i mocny Ruud - ale spacerek.

1

@Kalipso Dzieki rowniez za ta informacje :)

2

@masq Trzymam kciuki za pomyslny przebieg operacji i wspieram Was modlitwa. W takich sytuacjach wszelkie spory o pilkarzy schodza na daleki plan.

0

@Transu96 Żeby wszyscy wyglądali tak normalnie jak on to świat byłby piękny.

0

@Azi Uff, dobrze że nie mieszkam na klatce!

1

@Azi To chyba nie jest Twoja prawdziwa twarz. Poza tym nie mam jeszcze wyżej wspomnianego miliona.

12

@gumaz Biorę milion a potem daję każdemu dyszkę żeby pokazał swoją fotkę.

2

Znajome rodzeństwo o ważnych sprawach, może komuś podejdzie.



@Colon @8stoichkov8 @macio_944 i inni

W dodatku nagrywane w lesie koło mnie :)

0

@Encore 4 2 3 1 z Mbappe na lewym, Benzema na 9, ktos tam na prawej i do tego Griezmann na 10 i brak pomocy nie bedzie az tak odczuwalny. Do tego mocna obrona.

2

@Rust_Cohle Zrobil co musial dla swojej druzyny. Mial szczescie, ze to bylo przed era VARu.

P.S. szkoda, ze Maignan nie jedzie.

1

@michal26 Ciekaw jestem ile czasu zajmie im przerzucenie wojsk na odcinek bachmucki. Logistycznie to bedzie spore wyzwanie, zwlaszcza przy obecnej pogodzie.

0

@takisobiektos Atak potezny, obrona tez mocna, ale pomoc wyglada dosc kiepsko.

0

@dniel w glowe.

1

@Kessie Z Sasiadami sie zgodze, ale reszta jest naprawde ok.

2

@John_Doe zamocz.pl dobre, tylko sprawdz, czy jakis portal wedkarski juz tego nie uzywa.

1

@michal26 Snihuwka juz zdobyta podobno :)

13

@tristan87 Nie takie kozaki juz spadaly, kwestia czasu.

1

@PatrykBarca Podejrzewam, ze dla niektorych z naszych pilkarzy taki oboz bylby zbyt wymagajacy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?