4

@FabianMrozek Widac, ze jestes fachowcem w branzy i znasz sie na rzeczy.

0

@Krzychu1010 Piornik z kredkami.

0

@Ronnie1992 Przeciez Chelsea w zyciu nie wezmie Ronaldo, to sa jakies ploty.

Jakie moje PSG?

2

@Zoker O, szum medialny super! :)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Co do zasady zgadzam sie, bo slowo "prime" mozna latwo zastapic zwrotem "u szczytu kariery/formy" natomiast nie mam za bardzo pomyslu jak zastapic slowo "hype". Szum, szał?

3

@Ojciec5tkidzieci Ciekawe, czy @Janiama mial w swojej karierze stycznosc z Igorem, chetnie bym posluchal jakiejs historii o nim.

1

@Ronnie1992 Zaden powazny klub nie wezmie teraz Ronaldo, wiec pozostaje mu Sporting albo MLS.

2

@Ojciec5tkidzieci Najwiekszy niespelniony talent polskiej pilki, bez watpienia.

1

@Kuba_1
1. Iniesta
2. Puyol
3. Messi
4. Busquets
5. Xavi
6. Alves
7. Pique

0

@Rust_Cohle
1. 1/+2.5
2. 1/+2.5
3. x/-2.5
4. 2/-2.5
5. x/-2.5
6. 2/+2.5
7. 2/-2.5
8. 2/+2.5
9. 1/-2.5
10. x/-2.5

8

@Vernon_Roche Mimo wszystko wciaz graja z polska druzyna, wiec zdziwienie jak najbardziej na miejscu, bo polska pilka klubowa to uosobienie nieudolnosci, partactwa i porazki.

0

Czyli jednak rogale marcinskie zrobily robote ;)

1

Lech gol, no prosze.

3

@marcin62 To zwykly troll, dodac do ignorowanych i z glowy.

1

@Colon Tylko cieply Zubr do tego.

3

@Colon dobrze, ze tego zabronili. Na marginesie, bardzo lubie Golden Brown i cala tworczosc The Stranglers do momentu odejscia Cornwella.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Rowniez po Iniescie plakalem najbardziej...

4

Taka jeszcze refleksja mnie naszla: odchodzi chyba ostatni zawodnik, ktory darzyl ten klub tak wielkim uczuciem, bo z pozostalych grajacych trudno wskazac chocby jednego, ktoremu dobro klubu lezaloby na sercu tak bardzo jak Gerriemu.

1

@arsenallondyn0 Ja polubilem Bronsona za Wielka Ucieczke.

0

Czyli Inigo Martinez w zime?

24

Trzeba przyznac, ze zachowal sie (akurat w tym przypadku) z klasa, wiedzac kiedy ze sceny zejsc. Legenda klubu, zdecydowany antymadridista i swietny obronca.

0

@Rust_Cohle i aferami jeszcze.

Edytowal, cwaniak.

0

@Khajio A z tym Pogba co jest, ze tak dlugo juz pauzuje?

1

@Rastafarnianin Ja Tobie dziekuje za regularne wysylanie wiadomosci na priv, dzieki ktorym moglem przesledzic caly cykl :) Kawal swietnej roboty!

1

@IronSanHybrid @Eoren, wreszcie Twoje klimaty na la Rambli.

0

@Kszysiek7 Martinelli.

0

@tomek8756 Te generatory sa coraz dziwniejsze...

0

@takisobiektos Dokladnie tak.

1

@takisobiektos Piekne pokolenie wchodzi do gry - Alcaraz, Rune, Mussetti.

0

@takisobiektos Alez mial dzien konia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?