JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO Jeszcze tylko Krychowiak out i bedzie nadzieja, ze srodek pomocy bedzie jakos wygladal.
1
@koksik2700 Ten trzeci od lewej jakis taki niewyrazny.
1
@Kszysiek7 Kante zaliczyl zjazd, a teraz w dodatku ma kontuzje, Grimaldo od X lat kisi sie w Benfice i nawet nie zaliczyl debiutu w reprze, nie wiem po co nam Skriniar skoro mamy Christensena, Kounde i Araujo. Co do Gundogana to sie zgodze, ze jest wartosciowym zawodnikiem, ale znajac zycie pewnie by u nas przepadl przy tym systemie gry.
2
@Kszysiek7 Kolejni sredniacy w klubie? Tego nam trzeba!
0
@Kamiloza91 Pierwszy raz od dobrych kilku sezonów mamy tak szerokie grono faworytów - Real, City, PSG, Bayern - oprocz tego nie mozna skreslac Liverpoolu, Napoli, czy Chelsea.
0
@RosjaninBut To wyglada bardziej jak myslenie zyczeniowe autora niz realny scenariusz, niestety.
0
@tristan87 Co on twierdzi to nikogo nie obchodzi.
1
@Jasialdinho Obawiam sie, ze problem nie lezy w jakosci pilkarzy, ktorzy do nas przyszli tylko w systemie gry, ktory u na jest. Dziwnym trafem kazdy wyrozniajacy sie pilkarz, ktory do nas przychodzi znaczaco obniza loty.
5
@pozor O jakim zwyciestwie w LE Ty mowisz? Bo chyba nie Barcelony.
0
@Jasialdinho Mamy juz zawodnikow na kilka lat, potrzeba kogos na juz.
4
Nie istniejemy z silniejszymi rywalami. Nie winilbym to poszczegolnych pilkarzy, ale ewidentnie zawodzi system.
Wczoraj z przerazeniem obserwowalem jak wysoka linia obrony gralismy na tak szybkich zawodnikow jak Musala, Mane, czy Gnabry i niestety szybko zostalismy zweryfikowani.
Xavi musi zdecydowanie przeanalizowac ustawienie, bo na chwile obecna ono nie funkcjonuje.
19
Dumni po porażce, wierni po porażce.
0
@Encore To Twoj glos w tym kawalku?
1
@Khajio Pytanie, czy taki klub z miejsc 10-20 bedzie stac na zaplacenie klauzuli.
2
@Khajio Majac 16 lat w zadnym powazniejszym klubie nie bedzie gral regularnie.
2
@FcBarcelonaFanMSN Zdziwilbym sie gdyby wybral Barcelone.
0
@Pilka_jest_okragla Jest juz lista powolanych?
0
@mateusz1989VeB Brakuje jakiegos pomocnika ktory ma ten magic touch, np. Góralskiego.
0
@jary99 Wybacz, nie zauwazylem tego :)
7
@jary99 Czyli mowisz, ze tak hobbystycznie postanowili sobie stracic 3 bramki? Ok.
0
@Kgorecki2500 Ponoc juz poszlo dementi, ze pismo zostalo wyslane bez konsultacji i zmienili swoje nastawienie.
2
@Gwyn Jeszcze w Suszonych Pomidorach serwuja smaczne dania wloskie.
1
@Gwyn Zdolni, Drevny Kocur, La Ruina i Raj, Mykonos
2
@BorzyKrzys Ja juz w sierpniu sluchalem, zreszta moge tego sluchac na okraglo.
George zawsze w serduszku.
1
@arasz1819
Bramki strzelone slabym zespolom - wspolczynnik 0.5
Bramki strzelone mocnym zespolom -wspolczynnik 2.0
0
@macio_944 Gdzie bylo grane?
1
@Medium
"Było zajętych tyle łóżek, ponieważ szpitale i lekarze dostawali dodatkowe pieniądze covidowe :)" - I co? Za te pieniadze lapali ludzi w siatki i przywozili do szpitali?
2
@Kessie Ten znowu z banem?
Dasz rade wrzucic wyniki?
1. 2/+2.5
2. x/+2.5
3. 1/-2.5
4. 2/-2.5
5. 1/-2.5
6. 2/-2.5
7. 1/-2.5
8. 1/-2.5
9. 1/-2.5
10. 1/+2.5
4
@macio_944 A tak na powaznie to zapewne byl spisek koncernow farmaceutycznych, ktore przy wspolpracy rosyjskich sluzb specjalnych chcialy wydrenowac swiatowe gospodarki celem latwego zniszczenia Ukrainy.
0
@Medium Jak ktos zapali papierosa 2 albo 3 razy w ciagu 2 lat to nie bedzie miec raka.