3

@PatrychoO Jeszcze tylko Krychowiak out i bedzie nadzieja, ze srodek pomocy bedzie jakos wygladal.

1

@koksik2700 Ten trzeci od lewej jakis taki niewyrazny.

1

@Kszysiek7 Kante zaliczyl zjazd, a teraz w dodatku ma kontuzje, Grimaldo od X lat kisi sie w Benfice i nawet nie zaliczyl debiutu w reprze, nie wiem po co nam Skriniar skoro mamy Christensena, Kounde i Araujo. Co do Gundogana to sie zgodze, ze jest wartosciowym zawodnikiem, ale znajac zycie pewnie by u nas przepadl przy tym systemie gry.

2

@Kszysiek7 Kolejni sredniacy w klubie? Tego nam trzeba!

0

@Kamiloza91 Pierwszy raz od dobrych kilku sezonów mamy tak szerokie grono faworytów - Real, City, PSG, Bayern - oprocz tego nie mozna skreslac Liverpoolu, Napoli, czy Chelsea.

0

@RosjaninBut To wyglada bardziej jak myslenie zyczeniowe autora niz realny scenariusz, niestety.

0

@tristan87 Co on twierdzi to nikogo nie obchodzi.

1

@Jasialdinho Obawiam sie, ze problem nie lezy w jakosci pilkarzy, ktorzy do nas przyszli tylko w systemie gry, ktory u na jest. Dziwnym trafem kazdy wyrozniajacy sie pilkarz, ktory do nas przychodzi znaczaco obniza loty.

5

@pozor O jakim zwyciestwie w LE Ty mowisz? Bo chyba nie Barcelony.

0

@Jasialdinho Mamy juz zawodnikow na kilka lat, potrzeba kogos na juz.

4

Nie istniejemy z silniejszymi rywalami. Nie winilbym to poszczegolnych pilkarzy, ale ewidentnie zawodzi system.

Wczoraj z przerazeniem obserwowalem jak wysoka linia obrony gralismy na tak szybkich zawodnikow jak Musala, Mane, czy Gnabry i niestety szybko zostalismy zweryfikowani.

Xavi musi zdecydowanie przeanalizowac ustawienie, bo na chwile obecna ono nie funkcjonuje.

19

Dumni po porażce, wierni po porażce.

0

@Encore To Twoj glos w tym kawalku?

1

@Khajio Pytanie, czy taki klub z miejsc 10-20 bedzie stac na zaplacenie klauzuli.

2

@Khajio Majac 16 lat w zadnym powazniejszym klubie nie bedzie gral regularnie.

2

@FcBarcelonaFanMSN Zdziwilbym sie gdyby wybral Barcelone.

0

@Pilka_jest_okragla Jest juz lista powolanych?

0

@mateusz1989VeB Brakuje jakiegos pomocnika ktory ma ten magic touch, np. Góralskiego.

0

@jary99 Wybacz, nie zauwazylem tego :)

7

@jary99 Czyli mowisz, ze tak hobbystycznie postanowili sobie stracic 3 bramki? Ok.

0

@Kgorecki2500 Ponoc juz poszlo dementi, ze pismo zostalo wyslane bez konsultacji i zmienili swoje nastawienie.

2

@Gwyn Jeszcze w Suszonych Pomidorach serwuja smaczne dania wloskie.

1

@Gwyn Zdolni, Drevny Kocur, La Ruina i Raj, Mykonos

2

@BorzyKrzys Ja juz w sierpniu sluchalem, zreszta moge tego sluchac na okraglo.

George zawsze w serduszku.

1

@arasz1819
Bramki strzelone slabym zespolom - wspolczynnik 0.5
Bramki strzelone mocnym zespolom -wspolczynnik 2.0

0

@macio_944 Gdzie bylo grane?

1

@Medium

"Było zajętych tyle łóżek, ponieważ szpitale i lekarze dostawali dodatkowe pieniądze covidowe :)" - I co? Za te pieniadze lapali ludzi w siatki i przywozili do szpitali?

2

@Kessie Ten znowu z banem?

Dasz rade wrzucic wyniki?

1. 2/+2.5
2. x/+2.5
3. 1/-2.5
4. 2/-2.5
5. 1/-2.5
6. 2/-2.5
7. 1/-2.5
8. 1/-2.5
9. 1/-2.5
10. 1/+2.5

4

@macio_944 A tak na powaznie to zapewne byl spisek koncernow farmaceutycznych, ktore przy wspolpracy rosyjskich sluzb specjalnych chcialy wydrenowac swiatowe gospodarki celem latwego zniszczenia Ukrainy.

0

@Medium Jak ktos zapali papierosa 2 albo 3 razy w ciagu 2 lat to nie bedzie miec raka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?