3

@Ali3231 Gavi, Alonso ani Raphinha nie zawalili nam wczoraj bramki.

Z tym, ze FdJ jest gorszy od Pjanicia to tez niezly odlot, poprosze namiary na dealera.

3

@AlexDark00 Zastanow sie skad wziely sie te "glupoty"

2

@kuz *po polsku

Reszta zgoda.

0

@Emhyr @JohnB Mam inne zdanie na ten temat i wyzej cenie mimo wszystko Ferrana. Ansu od momentu kontuzji zupelnie mnie nie przekonuje i widac golym okiem, ze ma jakas blokade przed wdawaniem sie w pojedynki z rywalami.

0

@JohnB To samo mozna powiedziec o Fatim, a Ferran przynajmniej nie boi sie fizycznych starc z rywalem, ktorych na pewno nie bedzie brakowac w meczu z Realem.

0

@macio_944 W Romie fajnie sie prezentowal dlatego liczylem na niego w kontekscie reprezentacji.

0

@JohnB Fatiego to by zadeptali, juz wolalbym Ferrana.

0

@macio_944 Ciekawe, czy Dybala zdarzy sie wykurowac.

0

@Janas11224 Zalezy komu dajesz.

0

@michal26 Szczerze to ja u niego tej finezji nie widze i obawiam sie, ze juz z niego nic nie bedzie. Oczywiscie obym sie mylil.

4

@FcBarcelonaFanMSN No na pewno, juz niejeden mial sie zajac i nic z tego nie wyszlo.

5

@marcin62 "Nie wiesz, czy jakby Luuk gral to nie stracilibysmy mniej goli"

16

@Rust_Cohle "pierwsza bramka fuks, a druga mu zeszla, kazdy napastnik by tak szczelil"

1

@Lukas90 Z Bayernem akurat zawiodla formacja ofensywna.

3

@fart Wow, niesamowite ze mamy technologie pozwalajaca na obrone naszej planety przed tego typu niebezpieczenstwami.

Przydalaby sie jeszcze technologia ochrony ziemi przez zlymi ludzmi...

0

@MesQueUnClub96 Czyli dzien jak co dzien u Ciebie.

1

@michal26 Marzy mi sie pomoc z de Jongiem zamiast Busquetsa. Czara goryczy sie przelala.

I szczerze mowiac to wole Ferrana niz Fatiego, bo chlopak ewidentnie ma problem z fizycznymi starciami, a takich zapewne nie bedzie brakowalo w el Classico.

3

@Lukas90 Nie rozumiem jak mozna zwalac cala wine za ten wynik na trenera w momencie, kiedy musi grac eksperymentalna obrona, bo 4 podstawowych obroncow jest kontuzjowanych.

0

@Danny Gaucho Czyzby w koncu zlapal forme?

17

Wstępnie ochłonąłem po meczu, ale wciąż jeszcze jest we mnie masa negatywnych emocji.

Przede wszystkim należy jasno postawić sprawę, że ta porażka to nie jest jedynie wynik indywidualnych błędów, czy też złych decyzji trenera, ale złożyło się na nią kilka czynników - poza wcześniej wspomnianymi błędami indywidualnymi i złymi decyzjami Xaviego (uparte stawianie na Busquetsa, gra na wrzutki) nie można zapominać, że nasza obrona była mocno eksperymentalna. Jestem przekonany, że gdyby zagrali Kounde i Araujo to ten mecz wyglądałby zupełnie inaczej.

Dalej, bramki Interu były strzelone dość szczęśliwie:
1. Idealne zgaszenie długiej piłki udem przez Barrellę i strzał z pierwszej piłki
2. Strzał Lautaro odbity od dwóch słupków

Oczywiście można mówić też o poprzeczce Dzeko w pierwszej połowie, ale z drugiej strony Lewy też miał okazję, gdzie obrońca wybił piłkę z bramki.

Podsumowując, na ten remis nałożyło się kilka czynników i jakiekolwiek głosy o zwolnieniu Xaviego na tym etapie sezonu, przy braku jakiejkolwiek sensownej alternatywy, nie ma najmniejszego sensu. Niemniej jednak mam nadzieję, że Xavi wyciągnie wnioski z tego meczu i niektórzy piłkarze zostaną odsunięci na boczny tor.

2

@Cvzx No zwłaszcza obronę miał jaką chciał...

4

@PatrychoO Zupelnie nie sledze losow grupy po smierci Freddiego i moim zdaniem powinni zakonczyc dzialalnosc.

9

3

@Striker @macio_944 @Pawel13sz

Ech wy smieszki, mam nadzieje, ze jednak FCB vs FCB.

0

Jaki mecz transmituje dzis tvp?

1

@Janiama Jesli glowa wytrzyma to moze byc wielkim pilkarzem.

3

@FC1899Barca Tutaj w koncu moge napisac wyjatkowo bez sarkazmu - incredible!

5

@realista1978 to milo, ze opowiedziales nam cos o sobie.

2

@8stoichkov8 Uwielbiam Chrisa za jego charakterystyczny głos, surferskie brzmienie i fajną stylówkę.

1

@Emhyr Ktorzy to ci fajni pilkarze z glowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?