JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Tam jeszcze była piękna historia pod tym.
7
@Medium Legendy tak mają, i dobrze.
5
Nie rozumiem czemu to poleciało, ale zdążyłem przeczytać. @Don-Corleone, rozwaliłeś mnie na łopatki tą historią, chwyta za serce mocno...
2
@Comentateiro Zwykły człapacz co nie pressuje i tyle.
10
@michal26 Niewątpliwie jedna z najbardziej pozytywnych, szanowanych i godnych naśladowania postaci w historii całego spotu.
9
Płaczę razem z nimi, nie da się inaczej.
11
Koniec meczu, dziękujemy za przepiękną karierę, Roger.
0
@lucas/catalan Jeszcze Scorpions.
1
@Sysia11 Gorszą formę można mieć na przestrzeni dwóch, trzech meczów, a nie całych eliminacji. Prawda jest taka, że włoska piłka jest w głębokim kryzysie i nic nie zapowiada żeby miało się to zmienić.
5
@jacobFCB Ja tęsknie za Włochami z Del Piero, Tottim, Maldinim, Nestą i całą tą piekielnie utalentowaną zgrają.
1
@Sysia11 Póki co Włosi nie zagrają na MŚ, a Anglicy tak.
1
Patrzę sobie na nazwiska w kadrze Włoch i stwierdzam, że jak żyję nie widziałem tak słabej Italii.
2
@Medium Zarzygany Brazol.
0
Federer zaczyna po Murrayu z de Minaurem?
1
Pomyśleć, że niedługo to samo czeka Clinta Eastwooda czy Morgana Freemana...
0
@tristan87 Piękny cytat.
11
@FC1899Barca Piszesz o praniu mozgu wierzac ze piramidy wybudowali kosmici.
Powinienes dostac bana za obraze uczuc religijnych wyznawcow wszystkich religii, ktorzy udzielaja sie na tym forum.
1
@PatrychoO Wole Yonexa, ale testowalbym.
2
@macio_944 Przepis na bigos tez polecial :(
16
@macio_944 ...A piramidy wybudowali kosmici.
0
@Cwaniak4 Slaby cwaniak z Ciebie.
3
@PabloVEB "Nie należy wierzyć we wszystko co piszą w internecie" - Abraham Lincoln.
1
@JarekS Tez jestem tego samego zdania, czyli wyglada na to, ze o plotki wyssane z palca.
2
@Medium Blind juz pewnie swiatelko w tunelu widzial.
1
@gumaz Moj tata mial 28 skokow oddanych, kiedys tez bede chcial sprobowac.
2
@Hosh Dla dzieci jest to jak najbardziej złe.
Chyba, ze mowimy o skrajnych patologicznych przypadkach.
0
@Trencaxarxes @JarekS może?
1
W tym meczu doskonale widać jak siermiężni są nasi środkowi obrońcy. Ich wachlarz gry to podanie do najbliższego albo laga. Pod tym względem jesteśmy lata świetlne za czołowymi drużynami.
0
@Octane Tak samo.
0
Wiadomo co z Kounde?