0

@tristan87 Tam jeszcze była piękna historia pod tym.

7

@Medium Legendy tak mają, i dobrze.

5

Nie rozumiem czemu to poleciało, ale zdążyłem przeczytać. @Don-Corleone, rozwaliłeś mnie na łopatki tą historią, chwyta za serce mocno...

2

@Comentateiro Zwykły człapacz co nie pressuje i tyle.

10

@michal26 Niewątpliwie jedna z najbardziej pozytywnych, szanowanych i godnych naśladowania postaci w historii całego spotu.

9

Płaczę razem z nimi, nie da się inaczej.

11

Koniec meczu, dziękujemy za przepiękną karierę, Roger.

0

@lucas/catalan Jeszcze Scorpions.

1

@Sysia11 Gorszą formę można mieć na przestrzeni dwóch, trzech meczów, a nie całych eliminacji. Prawda jest taka, że włoska piłka jest w głębokim kryzysie i nic nie zapowiada żeby miało się to zmienić.

5

@jacobFCB Ja tęsknie za Włochami z Del Piero, Tottim, Maldinim, Nestą i całą tą piekielnie utalentowaną zgrają.

1

@Sysia11 Póki co Włosi nie zagrają na MŚ, a Anglicy tak.

1

Patrzę sobie na nazwiska w kadrze Włoch i stwierdzam, że jak żyję nie widziałem tak słabej Italii.

2

@Medium Zarzygany Brazol.

0

Federer zaczyna po Murrayu z de Minaurem?

1

Pomyśleć, że niedługo to samo czeka Clinta Eastwooda czy Morgana Freemana...

0

@tristan87 Piękny cytat.

11

@FC1899Barca Piszesz o praniu mozgu wierzac ze piramidy wybudowali kosmici.

Powinienes dostac bana za obraze uczuc religijnych wyznawcow wszystkich religii, ktorzy udzielaja sie na tym forum.

1

@PatrychoO Wole Yonexa, ale testowalbym.

2

@macio_944 Przepis na bigos tez polecial :(

16

@macio_944 ...A piramidy wybudowali kosmici.

0

@Cwaniak4 Slaby cwaniak z Ciebie.

3

@PabloVEB "Nie należy wierzyć we wszystko co piszą w internecie" - Abraham Lincoln.

1

@JarekS Tez jestem tego samego zdania, czyli wyglada na to, ze o plotki wyssane z palca.

2

@Medium Blind juz pewnie swiatelko w tunelu widzial.

1

@gumaz Moj tata mial 28 skokow oddanych, kiedys tez bede chcial sprobowac.

2

@Hosh Dla dzieci jest to jak najbardziej złe.

Chyba, ze mowimy o skrajnych patologicznych przypadkach.

0

1

W tym meczu doskonale widać jak siermiężni są nasi środkowi obrońcy. Ich wachlarz gry to podanie do najbliższego albo laga. Pod tym względem jesteśmy lata świetlne za czołowymi drużynami.

0

@Octane Tak samo.

0

Wiadomo co z Kounde?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?