4

@Katalonbar Albo od dolu powinni.

0

@Mns21 Zazwyczaj po tej godzinie ludzie kupujacy alkohol sa juz zrobieni, wiec jest wieksze ryzyko, ze wyrzuca butelke gdzie popadnie.

0

@arasz1819 Kogo?

0

@Emhyr Lać i patrzeć jak puchnie.

7

@Peszko07 Bardzo dobra decyzja, jeszcze pozdejmowac te wszystkie kiczowate reklamy i powoli zacznie to jakos wygladac.

5

@Nano22 Ja ucze swoich malutkich synkow oszczedzania od najmlodszych lat: zakrecanie wody w czasie mycia zebow, gaszenie swiatla jak nie siedzi sie w danym pomieszczeniu itp. Wychodze z zalozenia, ze pozytywne zmiany trzeba zaczac wprowadzac we wlasnym otoczeniu i klasc duzy nacisk na edukacje w zakresie ekologii. Mysle, ze powoli idzie ku dobremu, ale potrzeba jeszcze duzo pracy by przynioslo to zauwazalne efekty w skali globalnej.

16

@Volk Spoko, każdy wie o co Ci chodzi.

7

Joaquin z bramka dla Betisu, cos pieknego :)

1

@Kusco15 Jesli faktycznie tak powiedzial tak szacunek dla niego.

1

@Kgorecki2500 Przeciez juz w ten weekend mieli grac?

0

O co chodzi z Arthurem? Co znowu odwalil?

0

@Ojciec5tkidzieci Moze jakies Emiraty?

0

@Worny Co tam sie stalo?

2

@mekston I fryzurka.

1

@Encore Kolejny dzien w biurze.

1

@Sau_Ron Crossroads?

@Oskar00 nie lubie Cie.

6

@Przemek2323 Kto to jest Gosia ze Stegny?

1

@patryk355 Jesli chodzi czysto o wygrane szlemy to najlepszy jest Nadal, jednak subiektywnie wole Federera.

2

@BulaKG Brudny Harry

1

@ElTomas Ogorkowych rozgrywek nie typujemy.

0

@JimMorrisonFCB I @Colon oczywiscie

6

@verdant @PatrychoO @mekston @Encore @adi7adi8 @budel17

Niby czlowiek wiedzial, ze przyjdzie ten moment, ale mimo wszystko wielki smutek.

0

@Mroziu Chcesz to strajkuj, nikt Ci nie broni. Poza tym mowa byla o zawodach odpowiedzialnych spolecznie a trener pilki noznej, chcac nie chcac, nie do konca sie do takowych zalicza, choc oczywiscie tez masz duzy wplyw na wychowanie dzieci i mlodziezy.

0

4

@Bobo25 Zdaje sobie z tego sprawe, wiec jedyne co moge zrobic to psioczyc na forum.

5

@Bobo25 Oczywiscie, ze tak. Uwazam, ze zarobki osob wykonujacych zawody odpowiedzialne spolecznie sa zdecydowanie niedoszacowane.

Edit: moze z wylaczeniem lekarzy specjalistow.

13

@Vintee Znowu te same komentarze i znowu nikt nie wspomni o tym, ze praca nauczycieli jest niesamowicie wazna, bo to w duzej mierze oni odpowiadaja za to na jakim poziomie bedzie nasze spoleczenstwo za kilkanascie lat.

Uwazam, ze dobry nauczyciel z solidnym stazem powinien zarabiac zdecydowanie wiecej.

3

@Luciano99 Nie za wysokie progi dla niego?

19

@bartekvisca Patrzac na ilosc godzin pracy moze nie, ale patrzac na ilosc godzin, ktore dodatkowo nauczyciel spedza na pracy w domu, owszem.

0

@Image Ciekawe, ze nie ma Kimpembe a jest Varane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?