0

@Survier Dokladnie, tylko nowoczesne catenaccio.

1

@Medium Hehe, tez go lubie i mam nadzieje, ze zostanie na dlugo w Arsenalu.

1

@Cvzx Martinelli

0

@Karamba Ok, nie zalapalem.

2

@Comfortable_ Po 50 przegranych z rzędu miło zobaczyć coś sensownego na zielono ;)

5

0

@KlonaZepan Uff, dowiezli.

0

@Gappeq Taktyczny.

0

Szachtar dowiezie remis?

2

@John_Doe Ja kary smierci nie popieram, ale powinien do konca zycia ciezko pracowac na swoje utrzymanie w wiezieniu.

1

Szachtar pewniak, mowili.

0

@Mario96w Taktyczny.

6

@Rl9k1nG Ale nim nie jest, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad :)

10

@Rl9k1nG *Armatohaubice

1

@Czajka90 Dlaczego akurat w 70? Tyle lat panowala?

27

@Deviler Ale oprocz Ciebie na tym swiecie jest duzo innych osob, ktora moga to odczuwac inaczej.

0

@anxted Gdzie sa wciskani na sile biali aktorzy?

1

@Khajio Ostatnio chyba juz pory roku wykul, moze teraz zwierzatka lesne.

8

@tbas Odcina im co?

1

@mrboom Ogladalbym wiecej, ale nie mam czasu. Dzisiaj moze uda sie zerknac na City z BvB. Generalnie staram sie jeszcze Arsenal ogladac.

1

@koksik2700 Chyba na odwrot.

1

@MesQueUnClub08 Ja tylko stringi, daja rade.

0

@FCB24 F&F maja tyle wspolnego z realizmem co Fifa.

3

@pax Gavi i Pedri nie maja mentalu, bo sa za mali i nikt by sie ich nie zlakl. Camavinga i Tchoumeni maja mental, bo sa duzi i sieja postrach na boisku, czego nie rozumiesz?

1

@P33ck Musze kiedys ich w koncu przesluchac, bo do tej pory jakos nie przepadalem.

0

@Kengo Barca tylko 1.03? Przeciez Pedri mial dobra okazje, tak samo Raphinha, Lewy x2...

2

Gavi to jest niesamowita bestia - rzadkie polaczenie nieustepliwosci, kapitalnej techniki i dynamiki. Troche przypomina mi Davidsa.

1

@P33ck Moze maja jutro wycieczke, ze nie musi zakuwac na pszyre.

0

Viktoria czerwo

0

@tomek8756 Potwierdzam, bylem tymi kilkoma zlotymi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?