JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier Dokladnie, tylko nowoczesne catenaccio.
1
@Medium Hehe, tez go lubie i mam nadzieje, ze zostanie na dlugo w Arsenalu.
1
@Cvzx Martinelli
0
@Karamba Ok, nie zalapalem.
2
@Comfortable_ Po 50 przegranych z rzędu miło zobaczyć coś sensownego na zielono ;)
5
Tym razem to ja wydymałem system.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMjU2ODIwODYwMDqEb2DuLFo4N1JROj4%3D&source=SB
Każdy mecz na limicie.
0
@KlonaZepan Uff, dowiezli.
0
@Gappeq Taktyczny.
0
Szachtar dowiezie remis?
2
@John_Doe Ja kary smierci nie popieram, ale powinien do konca zycia ciezko pracowac na swoje utrzymanie w wiezieniu.
1
Szachtar pewniak, mowili.
0
@Mario96w Taktyczny.
6
@Rl9k1nG Ale nim nie jest, wiec nie wprowadzaj ludzi w blad :)
10
@Rl9k1nG *Armatohaubice
1
@Czajka90 Dlaczego akurat w 70? Tyle lat panowala?
27
@Deviler Ale oprocz Ciebie na tym swiecie jest duzo innych osob, ktora moga to odczuwac inaczej.
0
@anxted Gdzie sa wciskani na sile biali aktorzy?
1
@Khajio Ostatnio chyba juz pory roku wykul, moze teraz zwierzatka lesne.
8
@tbas Odcina im co?
1
@mrboom Ogladalbym wiecej, ale nie mam czasu. Dzisiaj moze uda sie zerknac na City z BvB. Generalnie staram sie jeszcze Arsenal ogladac.
1
@koksik2700 Chyba na odwrot.
1
@MesQueUnClub08 Ja tylko stringi, daja rade.
0
@FCB24 F&F maja tyle wspolnego z realizmem co Fifa.
3
@pax Gavi i Pedri nie maja mentalu, bo sa za mali i nikt by sie ich nie zlakl. Camavinga i Tchoumeni maja mental, bo sa duzi i sieja postrach na boisku, czego nie rozumiesz?
1
@P33ck Musze kiedys ich w koncu przesluchac, bo do tej pory jakos nie przepadalem.
0
@Kengo Barca tylko 1.03? Przeciez Pedri mial dobra okazje, tak samo Raphinha, Lewy x2...
2
Gavi to jest niesamowita bestia - rzadkie polaczenie nieustepliwosci, kapitalnej techniki i dynamiki. Troche przypomina mi Davidsa.
1
@P33ck Moze maja jutro wycieczke, ze nie musi zakuwac na pszyre.
0
Viktoria czerwo
0
@tomek8756 Potwierdzam, bylem tymi kilkoma zlotymi.