1

@VamosRakieta Ja to czulem przed Pilznem.

2

@koksik2700 Generalnie zgadzam sie z tym tekstem, strasznie duzo piw teraz robi sie na kraftowe, gdzie tak naprawde to zwykle szczyny.

1

@Kgorecki2500 Dobry fantasta, brakuje tylko smokow napedzanych samogonem i hulajnóg z napedem atomowym.

2

@MesQueUnClub96 1, 2, 3 i 5 wtopi, poza tym spoko

1

@Emhyr Swietny pomysl!

0

@okiemtypera_lucaxx95 Roznie z tym bywa, np fortuna ma mocno zanizone kursy niestety.

0

@Kidd Jeszcze Robben.

0

@Encore I glowe tez ;)

1

@okiemtypera_lucaxx95 Zlapalem na fortunie 1.70 :)

2

@michal26 Mam podobnie :) Jestem umiarkowanym optymista i raczej nie powinno byc blamazu.

1

@Chaoss Tylko przy rosnacych i mnozacych sie oplatach i podatkach te 3k to za chwile nie wystarczy na nic.

1

@michal26 "jak zaraz wcale proporcjonalnie dużo nie będą zarabiali? Bez sensu to.." - Juz tak jest. Obecnie przy zarobkach 9k brutto na reke zostaje 6,2k... Reszta jest zabierana przez panstwo...

0

@jakub1906 A o czym?

10

@MesQueUnClub08 Ja juz wszedlem za 5000 zlotych, podkreslam, za piec tysiecy polskich zlotych, bo za 500 to zadna zabawa.

3

@BarcaCwel69

@Kapitan hawk pacjent Ci uciekl

1

@Comentateiro Jutro o tej porze przewiduje przegrzanie chomikow i error 501.

0

@Karamba Ja myslalem, ze koty sie w zwirku myja a nie go jedza.

0

@Colon Taktyczny.

0

@Hvbert Dzieki za info :)

1

@mekston Za malo ogladalem zeby sie wypowiedziec, na pewno wysoko umiescilbym final Ruuda z Alcarazem ze wzgledu na niezwykla dynamike obydwu graczy i swietna gre w ofensywie, co jest mila odmiana w dzisiejszym tenisie.

0

Czy bedzie jutro transmisja w TVP Sport online?

2

@MesQueUnClub96 Jak najbardziej, mysle ze mozesz spokojnie sie zalozyc, ze jak nie zrobimy Bayernowi manity to usuwasz konto.

0

@Kluivert_P Pelna zgoda.

1

@Zoker Mniejsze niz to, ze @AlexDark00 pochwali wystep Lewego.

2

@Kgorecki2500 Patologia, czy nie, Norwegia to wciaz jeden z najlepszych krajow do zycia.

1

@TheNekro94 rozumiem, ze takie must have jak road to hell pt 2, money for nothing, czy sultans of swing juz masz?

0

@TheNekro94 jak bedzie czegos brakowalo to daj znac, moge pomoc.

9

@jakub1906 No, mnie tez wkurza ze za kazdym razem jak umiera Krolowa to przekladaja mecze.

0

@Kgorecki2500 No dobra, ale wciaz nie rozumiem po co ogladac mecz dwoch kompletnie obojetnych druzyn?

0

@Kgorecki2500 To juz wolalbym jechac do Pilzna na mecz Barcelony niz placic za ogladanie dwoch zupelnie obojetnych mi druzyn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?