JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta Ja to czulem przed Pilznem.
2
@koksik2700 Generalnie zgadzam sie z tym tekstem, strasznie duzo piw teraz robi sie na kraftowe, gdzie tak naprawde to zwykle szczyny.
1
@Kgorecki2500 Dobry fantasta, brakuje tylko smokow napedzanych samogonem i hulajnóg z napedem atomowym.
2
@MesQueUnClub96 1, 2, 3 i 5 wtopi, poza tym spoko
1
@Emhyr Swietny pomysl!
0
@okiemtypera_lucaxx95 Roznie z tym bywa, np fortuna ma mocno zanizone kursy niestety.
0
@Kidd Jeszcze Robben.
0
@Encore I glowe tez ;)
1
@okiemtypera_lucaxx95 Zlapalem na fortunie 1.70 :)
2
@michal26 Mam podobnie :) Jestem umiarkowanym optymista i raczej nie powinno byc blamazu.
1
@Chaoss Tylko przy rosnacych i mnozacych sie oplatach i podatkach te 3k to za chwile nie wystarczy na nic.
1
@michal26 "jak zaraz wcale proporcjonalnie dużo nie będą zarabiali? Bez sensu to.." - Juz tak jest. Obecnie przy zarobkach 9k brutto na reke zostaje 6,2k... Reszta jest zabierana przez panstwo...
0
@jakub1906 A o czym?
10
@MesQueUnClub08 Ja juz wszedlem za 5000 zlotych, podkreslam, za piec tysiecy polskich zlotych, bo za 500 to zadna zabawa.
3
@BarcaCwel69
@Kapitan hawk pacjent Ci uciekl
1
@Comentateiro Jutro o tej porze przewiduje przegrzanie chomikow i error 501.
0
@Karamba Ja myslalem, ze koty sie w zwirku myja a nie go jedza.
0
@Colon Taktyczny.
0
@Hvbert Dzieki za info :)
1
@mekston Za malo ogladalem zeby sie wypowiedziec, na pewno wysoko umiescilbym final Ruuda z Alcarazem ze wzgledu na niezwykla dynamike obydwu graczy i swietna gre w ofensywie, co jest mila odmiana w dzisiejszym tenisie.
0
Czy bedzie jutro transmisja w TVP Sport online?
2
@MesQueUnClub96 Jak najbardziej, mysle ze mozesz spokojnie sie zalozyc, ze jak nie zrobimy Bayernowi manity to usuwasz konto.
0
@Kluivert_P Pelna zgoda.
1
@Zoker Mniejsze niz to, ze @AlexDark00 pochwali wystep Lewego.
2
@Kgorecki2500 Patologia, czy nie, Norwegia to wciaz jeden z najlepszych krajow do zycia.
1
@TheNekro94 rozumiem, ze takie must have jak road to hell pt 2, money for nothing, czy sultans of swing juz masz?
0
@TheNekro94 jak bedzie czegos brakowalo to daj znac, moge pomoc.
9
@jakub1906 No, mnie tez wkurza ze za kazdym razem jak umiera Krolowa to przekladaja mecze.
0
@Kgorecki2500 No dobra, ale wciaz nie rozumiem po co ogladac mecz dwoch kompletnie obojetnych druzyn?
0
@Kgorecki2500 To juz wolalbym jechac do Pilzna na mecz Barcelony niz placic za ogladanie dwoch zupelnie obojetnych mi druzyn.