1

@HighestInTheRoom No wlasnie nie wiem o co chodzi. W teorii Chelsea powinna cisnac i rogi powinno wpadac az milo. A tu nie wiem co sie dzieje, bo nie ogladam.

0

@ViscaBarca123 Wedlug Ciebie wiekszy niz Ansu, czy Ilaix (swego czasu) ?

1

@HighestInTheRoom jeszcze 4 ogolem i tez bede zadowolony.

1

@HighestInTheRoom Ja rowniez :)

0

@Hanok Potwierdzam, Markus jest swietny.

1

@tristan87 Po co mu te wszystkie miesnie skoro potrafi tylko dobijac na pusta?

0

@Tuc Moze @clyde?

0

@Kitek1640 Takie Tango

0

@Colon Team Gilmour, ale i tak dozgonny szacunek za sciane.

0

@Fabik87 dobre :)

1

@Colon Tak jest.

3

Jest pierwsze przełamanie! Kyrgios 4:2 i serwis.

1

Jak narazie bez przełamań w meczu Kyrgiosa z Medvedevem - 2:1 prowadzi Australijczyk. Rosjanin serwuje.

1

@Encore Chyba zarwę nockę.

1

@Rust_Cohle
1. 2/-2,5
2. 1/-2,5
3. x/+2,5
4. 1/-2,5
5. 1/+2,5
6. 1/+2,5
7. x/-2,5
8. 2/+2,5
9. 1/-2,5
10. x/-2,5

2

@8stoichkov8 Świetny był, szkoda że zginął w tak młodym wieku...

0

@Encore Ja tradycyjnie wolno się rozkręcam, ale tragedii nie ma póki co. Koło 40 miejsca jestem.

0

@Colon Tak samo.

3

@MesQueUnClub96 - weź wyrzuć te zeszyty z Hubim.

0

@MesQueUnClub96 Lepiej idź spać, napiszę Tobie jutro wynik.

0

Niesamowite jak przepierdzielił ostatnią piłkę Hurkacz - świetny deblista a zagrał tak słabe woleje, że Ivashka po prostu musiał to skończyć,

1

@MesQueUnClub96 Jest brzydki i nieporadny, HH nie powinien dać mi cienia szansy.

0

@BartqRKO Serio o 20? Gdzie?

Biedny @MesQueUnClub96

0

HH robi wszystko żeby przegrać seta.

0

@Luciano99 * tylko bez dziary

1

@MesQueUnClub96 3:1 HH - możesz iść spać.

4

@MesQueUnClub96 Już chciałem pisać, że nie oglądasz bo jutro do szkoły, ale widzę że masz na po południu.

3

@Luciano99 Jakbym widział siebie.

0

@cat_r37 Skąd więc wziąłeś 20 mln w pierwszym komentarzu?

1

@cat_r37 *14 + Alonso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?