JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom No wlasnie nie wiem o co chodzi. W teorii Chelsea powinna cisnac i rogi powinno wpadac az milo. A tu nie wiem co sie dzieje, bo nie ogladam.
0
@ViscaBarca123 Wedlug Ciebie wiekszy niz Ansu, czy Ilaix (swego czasu) ?
1
@HighestInTheRoom jeszcze 4 ogolem i tez bede zadowolony.
1
@HighestInTheRoom Ja rowniez :)
0
@Hanok Potwierdzam, Markus jest swietny.
1
@tristan87 Po co mu te wszystkie miesnie skoro potrafi tylko dobijac na pusta?
0
@Tuc Moze @clyde?
0
@Kitek1640 Takie Tango
0
@Colon Team Gilmour, ale i tak dozgonny szacunek za sciane.
0
@Fabik87 dobre :)
1
@Colon Tak jest.
3
Jest pierwsze przełamanie! Kyrgios 4:2 i serwis.
1
Jak narazie bez przełamań w meczu Kyrgiosa z Medvedevem - 2:1 prowadzi Australijczyk. Rosjanin serwuje.
1
@Encore Chyba zarwę nockę.
1
@Rust_Cohle
1. 2/-2,5
2. 1/-2,5
3. x/+2,5
4. 1/-2,5
5. 1/+2,5
6. 1/+2,5
7. x/-2,5
8. 2/+2,5
9. 1/-2,5
10. x/-2,5
2
@8stoichkov8 Świetny był, szkoda że zginął w tak młodym wieku...
0
@Encore Ja tradycyjnie wolno się rozkręcam, ale tragedii nie ma póki co. Koło 40 miejsca jestem.
0
@Colon Tak samo.
3
@MesQueUnClub96 - weź wyrzuć te zeszyty z Hubim.
0
@MesQueUnClub96 Lepiej idź spać, napiszę Tobie jutro wynik.
0
Niesamowite jak przepierdzielił ostatnią piłkę Hurkacz - świetny deblista a zagrał tak słabe woleje, że Ivashka po prostu musiał to skończyć,
1
@MesQueUnClub96 Jest brzydki i nieporadny, HH nie powinien dać mi cienia szansy.
0
@BartqRKO Serio o 20? Gdzie?
Biedny @MesQueUnClub96
0
HH robi wszystko żeby przegrać seta.
0
@Luciano99 * tylko bez dziary
1
@MesQueUnClub96 3:1 HH - możesz iść spać.
4
@MesQueUnClub96 Już chciałem pisać, że nie oglądasz bo jutro do szkoły, ale widzę że masz na po południu.
3
@Luciano99 Jakbym widział siebie.
0
@cat_r37 Skąd więc wziąłeś 20 mln w pierwszym komentarzu?
1
@cat_r37 *14 + Alonso