JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle
1. 2/+2,5
2. 1/-2,5
3. x/-2,5
4. x/-2,5
5. 1/+2,5
6. 1/+2,5
7. 1/-2,5
8. 2/-2,5
9. 2/-2,5
10. x/+2,5
0
@Rust_Cohle dzięki, jestem na urlopie i musiałem przegapić.
0
@Rust_Cohle wrzucisz mecze do typowania dzisiaj?
0
Co się dzieje z organizatorem ligi typerów PL, że nie wrzucił typów na nową kolejkę?
1
1
@Rust_Cohle
1. 1/-2,5
2. 1/-2,5
3. 2/-2,5
4. x/-2,5
5. 1/+2,5
6. 2/+2,5
7. 2/-2,5
8. 1/-2,5
9. x/+2,5
10. 2/+2,5
0
@bartekvisca Szczerze mowiac to juz od dobrych paru lat to tak wyglada, w weekendy jest wiekszy ruch, a w tygodniu slabiutko. Ale to tez ma swoje plusy, bo jak kiedys regularnie tam chodzilem to nie bylo problemu z miejscami :)
0
@bartekvisca Kinepolis ma swoj urok, ale prawda jest taka, ze lokalizacja nie jest zbyt dogodna. Nie dojezdzaja tramwaje, autobusy stosunkowo rzadko, a piechota tez nie da rady tam dojsc za bardzo.
0
@Rust_Cohle A mnie czemu nie oznaczasz?
0
@Culer_1906 Grimaldo to zwykly sredniak. Tez chcialbym Gaye, ale narazie cisza niestety w jego temacie.
0
@8stoichkov8 Sprawdze wieczorem.
0
@Janas11224 Narobiles apetytu teraz...
0
@FC1899Barca Szrot w obronie i atak, pomoc jako tako.
0
@SuperPatsonFCB Jak tu nie lubic tej ligi.
1
@KidusFCB Sa fajne.
2
@Comentateiro Tu juz wyzsza szkola jazdy widze.
P.S. zapomniales dodac, ze mlodsi kuchcikowie tacy jak @MesQueUnClub96 powinni przygotowywac te potrawe pod opieka doroslych.
1
@Kapitan hawk Dzieki, detektywie!
0
@barcelonaLM Co to za wspolczynnik CAPE?
0
@gumaz Niestety nie.
0
@Kidd Kasa nie gra, ale w znacznym stopniu ulatwia zycie. Zobaczymy jak dlugo biedniejsze kluby beda w stanie opierac sie bogaczom z Anglii.
1
@MICHU_LOKU123 Statystyki Croucha rozwalaja :)
1
@Lionel_Messi10 Trzeba by wtedy tylko uwazac zeby nie zaproszyc ognia, bo tyle drewna, ze zaraz by wszystko z dymem poszlo.
3
@Dosq Alez to bedzie hulalo w Championship.
0
@Medium Kontuzja?
0
@AFA90 Ja podobnie, ale dopiero za 6,5 godziny.
1
@Khajio Nie wiem jaki interes mialaby BvB w oslabianiu sie, ale spoko.
0
@Arkadio90 Juz bylo mowione, ze Bernardo nie przejdzie w tym okienku.
3
@AllBundy Dla kogo?
1
@Comentateiro Pamietaj, ze to FcBarca Cie stworzyla, wiec grzecznie!
0
@bart_azz Absolutnym topem bym go nie nazwał, bardziej szeroka czołówka. Zaskoczenie, bo od dawna szukał formy po kontuzjach.