1

@Rust_Cohle
1. 2/+2,5
2. 1/-2,5
3. x/-2,5
4. x/-2,5
5. 1/+2,5
6. 1/+2,5
7. 1/-2,5
8. 2/-2,5
9. 2/-2,5
10. x/+2,5

0

@Rust_Cohle dzięki, jestem na urlopie i musiałem przegapić.

0

@Rust_Cohle wrzucisz mecze do typowania dzisiaj?

0

Co się dzieje z organizatorem ligi typerów PL, że nie wrzucił typów na nową kolejkę?

1

- średniowieczny Eminem.

1

@Rust_Cohle
1. 1/-2,5
2. 1/-2,5
3. 2/-2,5
4. x/-2,5
5. 1/+2,5
6. 2/+2,5
7. 2/-2,5
8. 1/-2,5
9. x/+2,5
10. 2/+2,5

0

@bartekvisca Szczerze mowiac to juz od dobrych paru lat to tak wyglada, w weekendy jest wiekszy ruch, a w tygodniu slabiutko. Ale to tez ma swoje plusy, bo jak kiedys regularnie tam chodzilem to nie bylo problemu z miejscami :)

0

@bartekvisca Kinepolis ma swoj urok, ale prawda jest taka, ze lokalizacja nie jest zbyt dogodna. Nie dojezdzaja tramwaje, autobusy stosunkowo rzadko, a piechota tez nie da rady tam dojsc za bardzo.

0

@Rust_Cohle A mnie czemu nie oznaczasz?

0

@Culer_1906 Grimaldo to zwykly sredniak. Tez chcialbym Gaye, ale narazie cisza niestety w jego temacie.

0

@8stoichkov8 Sprawdze wieczorem.

0

@Janas11224 Narobiles apetytu teraz...

0

@FC1899Barca Szrot w obronie i atak, pomoc jako tako.

0

@SuperPatsonFCB Jak tu nie lubic tej ligi.

1

@KidusFCB Sa fajne.

2

@Comentateiro Tu juz wyzsza szkola jazdy widze.

P.S. zapomniales dodac, ze mlodsi kuchcikowie tacy jak @MesQueUnClub96 powinni przygotowywac te potrawe pod opieka doroslych.

1

@Kapitan hawk Dzieki, detektywie!

0

@barcelonaLM Co to za wspolczynnik CAPE?

0

@gumaz Niestety nie.

0

@Kidd Kasa nie gra, ale w znacznym stopniu ulatwia zycie. Zobaczymy jak dlugo biedniejsze kluby beda w stanie opierac sie bogaczom z Anglii.

1

@MICHU_LOKU123 Statystyki Croucha rozwalaja :)

1

@Lionel_Messi10 Trzeba by wtedy tylko uwazac zeby nie zaproszyc ognia, bo tyle drewna, ze zaraz by wszystko z dymem poszlo.

3

@Dosq Alez to bedzie hulalo w Championship.

0

@Medium Kontuzja?

0

@AFA90 Ja podobnie, ale dopiero za 6,5 godziny.

1

@Khajio Nie wiem jaki interes mialaby BvB w oslabianiu sie, ale spoko.

0

@Arkadio90 Juz bylo mowione, ze Bernardo nie przejdzie w tym okienku.

3

@AllBundy Dla kogo?

1

@Comentateiro Pamietaj, ze to FcBarca Cie stworzyla, wiec grzecznie!

0

@bart_azz Absolutnym topem bym go nie nazwał, bardziej szeroka czołówka. Zaskoczenie, bo od dawna szukał formy po kontuzjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?