0

Coric nadspodziewanie latwo z Agutem w pierwszym secie - 6:2.

0

"na luzie kur" - jednak nie tym razem. Badz co badz, straszna szkode sobie wyrzadzil ta proba.

9

@Kazragore to, co wyobrazila sobie pani sklada sie z czterech liter, wiec zagdka Jasia byla bledna, bo nie ma srodkowej litery.

0

@Hrzan Wyczyn porownywalny do Baumgartnera.

0

@Sulimo uwazaj, bo dostaniesz bana za wspominanie zbanowanych ;)

1

1

@JohnnyBarca Nawet goscia nie znam a tu takie pieniadze wyrzuca beniaminek, niesamowite.

1

@adi7adi8 Ciekawe pokolenie maja Amerykanie - Korda, Nakashima, Brooksby, Shelton, Svajda - niewiele starsi od nich Fritz, Paul, czy Opelka...

0

Za chwile mozemy byc swiadkami sporej niespodzianki w Cincinnati - Ruud bliski porazki z mlodym Amerykaninem z 3 setki rankingu, Benem Sheltonem.

Czyzby nowy mlody obiecujacy Amerykanin?

@mekston @Colon i inni

1

@Colon Ja ostatnio sie zasluchalem w Alice Coltrane :)

0

@Kamiloza91 Powinien dac rade, jaki kurs?

1

@Sau_Ron Dzieki za info, wolno mi dzis internet wchodzi i wole nie wchodzic w zadne zakladki.

1

@Sau_Ron Z Valladolid o ktorej?

1

@Colon Piekne, Ian zawsze w pamieci.

0

@tbas Stawka w skali miesiaca?

0

@Adamski69 Axel Witsel zniszczyl system w tym zestawieniu.

0

@VeB10Ronnie z tym, że Iniesta nie wykręcał dobrych liczb to trochę mit. Prawda jest taka, że miał całkiem sporo asyst, a i bramek też miał niemało.

0

@MesQueUnClub96 I tak wygra.

2

@8stoichkov8 Uwielbiam to wykonanie, niesamowity luz no i te zarty z chorku, swietne :)

6

Wszystkiego Najlepszego @Janiama - zdrówka przede wszystkim!

1

@kubix05 Fejk, Elvis wciaz zyje ;)

0

@Emhyr Ok, myslalem ze jest mlodszy.

0

@Emhyr I po co niby Gueye mialby tam przyjsc? Zeby w przyszlym sezonie grac w Championship przeciwko United?

6



Widzieliscie kiedys lepsze rozegranie stalego fragmentu?

1

@arsenallondyn0 Podeslalbys link do tego filmu na priv? :)

0

@masq Nie, nazwiska dwoch Emersonow jakich obecnie kojarze - jeden gra w Chelsea, a drugi w Tottenhamie.

0

@masq Palmieri, czy Royal?

0

@masq A kto tam fajnie nie wyglada? Chyba tylko Brozek na prezentacji w Huelvie.

3

@Encore Oby utrzymali forme przez caly sezon to bedzie pieknie.

0

@Colon Ale dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?