JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coric nadspodziewanie latwo z Agutem w pierwszym secie - 6:2.
0
"na luzie kur" - jednak nie tym razem. Badz co badz, straszna szkode sobie wyrzadzil ta proba.
9
@Kazragore to, co wyobrazila sobie pani sklada sie z czterech liter, wiec zagdka Jasia byla bledna, bo nie ma srodkowej litery.
0
@Hrzan Wyczyn porownywalny do Baumgartnera.
0
@Sulimo uwazaj, bo dostaniesz bana za wspominanie zbanowanych ;)
1
@Kacper12345665 Hehe
1
@JohnnyBarca Nawet goscia nie znam a tu takie pieniadze wyrzuca beniaminek, niesamowite.
1
@adi7adi8 Ciekawe pokolenie maja Amerykanie - Korda, Nakashima, Brooksby, Shelton, Svajda - niewiele starsi od nich Fritz, Paul, czy Opelka...
0
Za chwile mozemy byc swiadkami sporej niespodzianki w Cincinnati - Ruud bliski porazki z mlodym Amerykaninem z 3 setki rankingu, Benem Sheltonem.
Czyzby nowy mlody obiecujacy Amerykanin?
@mekston @Colon i inni
1
@Colon Ja ostatnio sie zasluchalem w Alice Coltrane :)
0
@Kamiloza91 Powinien dac rade, jaki kurs?
1
@Sau_Ron Dzieki za info, wolno mi dzis internet wchodzi i wole nie wchodzic w zadne zakladki.
1
@Sau_Ron Z Valladolid o ktorej?
1
@Colon Piekne, Ian zawsze w pamieci.
0
@tbas Stawka w skali miesiaca?
0
@Adamski69 Axel Witsel zniszczyl system w tym zestawieniu.
0
@VeB10Ronnie z tym, że Iniesta nie wykręcał dobrych liczb to trochę mit. Prawda jest taka, że miał całkiem sporo asyst, a i bramek też miał niemało.
0
@MesQueUnClub96 I tak wygra.
2
@8stoichkov8 Uwielbiam to wykonanie, niesamowity luz no i te zarty z chorku, swietne :)
6
Wszystkiego Najlepszego @Janiama - zdrówka przede wszystkim!
1
@kubix05 Fejk, Elvis wciaz zyje ;)
0
@Emhyr Ok, myslalem ze jest mlodszy.
0
@Emhyr I po co niby Gueye mialby tam przyjsc? Zeby w przyszlym sezonie grac w Championship przeciwko United?
6
Widzieliscie kiedys lepsze rozegranie stalego fragmentu?
1
@arsenallondyn0 Podeslalbys link do tego filmu na priv? :)
0
@masq Nie, nazwiska dwoch Emersonow jakich obecnie kojarze - jeden gra w Chelsea, a drugi w Tottenhamie.
0
@masq Palmieri, czy Royal?
0
@masq A kto tam fajnie nie wyglada? Chyba tylko Brozek na prezentacji w Huelvie.
3
@Encore Oby utrzymali forme przez caly sezon to bedzie pieknie.
0
@Colon Ale dobrze