1

@mekston No to nigdy nie zagraja...

1

@kubix05 Genialnie zagral w Absolwencie.

2

@HighestInTheRoom Po prostu nazwisko Ronaldo, z racji wieku, przestalo mi imponowac. Czasu sie niestety nie oszuka.

0

@Emhyr No to kiepsko...

0

W Montrealu pada, ze przekladaja start?
@Encore @mekston @Colon

0

@HighestInTheRoom Mowie o jego obecnej dyspozycji zarowno boiskowej jak i pozaboiskowej.

0

@HighestInTheRoom Tak, moze poza Martinezem bo w sumie niedawno dolaczyl i mozna mu dac troche czasu.

1

@HighestInTheRoom Jakie nazwiska? Poza de Gea, Bruno i ewentualnie Eriksenem reszta to szrot i kasztany.

0

@mateusz1989VeB Z takim skladem nie mieliby szans na top 3 w Championship, czego im serdecznie zycze.

0

@Schoogs Nie dam zielonego, za duza kara.

5

@ninnce Jaki miales wczesniej nick?

0

@Schoogs Luuk juz nie jest pilkarzem Barcelony.

4

@Ali3231 Dla mnie zdecydowanie Bernardo - bardziej ofensywnie usposobiony i przez to dajacy wiecej liczb.

0

@klopx Po 4 dzwigni bedzie wciaz brakowalo 13 milionow? Co raz mniej mi sie to podoba.

2

@Kondziubarca Ale bym tak polatal.

5

@masq Mocno przeciętnie. Mam nadzieję, że jak złapie rytm meczowy to będzie lepiej.

0

@Kengo Kiepsko, 56 punktów. Będzie trzeba jednak pomyśleć nad kupnem Haalanda albo Salaha.

11

@Fabik87 Co za ręcznik, znowu piłka w środek bramki a on nic...

0

0

@Encore U mnie bez Salaha, Haalanda i Sona.

0

@tristan87 Koszulki sie skonczyly.

1

@Rust_Cohle Tez skupilem sie na obronie.
Na razie bez Haalanda, Salaha i Sona.

0

@Criss18Barca Tak, mi bardzo smakuje, az jestem zaskoczony.

0

@Filipfcb2000 Tak jakby tylko FCB miala mocna kadre.

3

@Emhyr Swietnie to porobil, przed takim tlumem.

10

@macio_944 6:0 i Lewy 7 bramek

14

Dobra, dawac mnie to Rayo.

2

Co porobił Robert!!!

0

To jest ale showman.

2

@urbipl Przyznam szczerze ze nie takiego zakonczenia sie spodziewalem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?