JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston No to nigdy nie zagraja...
1
@kubix05 Genialnie zagral w Absolwencie.
2
@HighestInTheRoom Po prostu nazwisko Ronaldo, z racji wieku, przestalo mi imponowac. Czasu sie niestety nie oszuka.
0
@Emhyr No to kiepsko...
0
W Montrealu pada, ze przekladaja start?
@Encore @mekston @Colon
0
@HighestInTheRoom Mowie o jego obecnej dyspozycji zarowno boiskowej jak i pozaboiskowej.
0
@HighestInTheRoom Tak, moze poza Martinezem bo w sumie niedawno dolaczyl i mozna mu dac troche czasu.
1
@HighestInTheRoom Jakie nazwiska? Poza de Gea, Bruno i ewentualnie Eriksenem reszta to szrot i kasztany.
0
@mateusz1989VeB Z takim skladem nie mieliby szans na top 3 w Championship, czego im serdecznie zycze.
0
@Schoogs Nie dam zielonego, za duza kara.
5
@ninnce Jaki miales wczesniej nick?
0
@Schoogs Luuk juz nie jest pilkarzem Barcelony.
4
@Ali3231 Dla mnie zdecydowanie Bernardo - bardziej ofensywnie usposobiony i przez to dajacy wiecej liczb.
0
@klopx Po 4 dzwigni bedzie wciaz brakowalo 13 milionow? Co raz mniej mi sie to podoba.
2
@Kondziubarca Ale bym tak polatal.
5
@masq Mocno przeciętnie. Mam nadzieję, że jak złapie rytm meczowy to będzie lepiej.
0
@Kengo Kiepsko, 56 punktów. Będzie trzeba jednak pomyśleć nad kupnem Haalanda albo Salaha.
11
@Fabik87 Co za ręcznik, znowu piłka w środek bramki a on nic...
0
@Rust_Cohle @Encore u mnie tak to wygląda.
https://zapodaj.net/c5cca962d2400.png.html
0
@Encore U mnie bez Salaha, Haalanda i Sona.
0
@tristan87 Koszulki sie skonczyly.
1
@Rust_Cohle Tez skupilem sie na obronie.
Na razie bez Haalanda, Salaha i Sona.
0
@Criss18Barca Tak, mi bardzo smakuje, az jestem zaskoczony.
0
@Filipfcb2000 Tak jakby tylko FCB miala mocna kadre.
3
@Emhyr Swietnie to porobil, przed takim tlumem.
10
@macio_944 6:0 i Lewy 7 bramek
14
Dobra, dawac mnie to Rayo.
2
Co porobił Robert!!!
0
To jest ale showman.
2
@urbipl Przyznam szczerze ze nie takiego zakonczenia sie spodziewalem.