JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca To co mnie w błąd wprowadzasz? ;)
0
@PatrykBarca Kurczę, zapomniałem o nich jeszcze. Ake gdzie odszedł?
0
@PatrykBarca Kogo sprzedali? Na razie wiadomo tylko o Zinchence.
2
@Colon Genialna kompilacja!
1
Trudne bo dzisiaj piatek.
1
@Sau_Ron Treasury tez by pasowalo :)
0
@abram3k Zlozony wniosek dotyczy zawieszenia splat poczawszy od sierpnia tak? Rata za lipiec jeszcze bedzie normalnie platna, zgadza sie?
0
@panczo W skrocie: hamujcie konie.
1
@jedrek7000 Koscielisko kolo Zakopanego, mniej ludzi, blisko w Tatry Zachodnie i do Doliny Koscieliskiej.
13
@Pawel13sz Nie no, jakby jeszcze on przeszedl to by bylo okienko idealne.
0
@Fabik87 Po co im Pavard skoro maja Jamesa?
0
@danio1899
Z pierwszej grupy jak wpadnie 15 to bedzie dobrze
Z drugiej pewnie 20 za Depaya
0
@Bobo25 U mnie w banku mozna narazie tylko za sierpien skladac.
6
W tym roku jesli chodzi o wakacje to tylko kredytowe.
2
@Jakchcesz Dobre :)
1
@barcanawieki Ciezki wybor, bo uwielbiam zarowno Miure jak i F40 wiec postawie na remis :)
1
@KmN Współczuję :( ja nie mogłem być przy narodzinach drugiego syna z powodu obostrzeń covidowych. Spróbuj jeszcze zrobić test może we wtorek, może jakimś cudem Ci minie do tego czasu.
3
@HypeR Nie sa, bo za asysty uznaja wywalczenie karnego.
19
@JohnnyBarca Ale jak to? To kluby nie zarabiaja z koszulek dziesiatek milionow euro na sezon?!
4
@Survier Tu trzeba skonusultowac sie ze specjalista. @Danny Gaucho?
9
@FC1899Barca Ten Knutinho to skad ma przejsc, dobry jest?
0
@Kengo Znam to, ale mimo wszystko postanowilem troche zaryzykowac ;)
Chociaz jeszcze to przemysle.
0
@stone80 Ok, skoro od niedawna tyle zarabiacie to rozumiem w takim razie.
Ale jak razem zarabiacie te ~8000 netto to powinniscie w miare szybko zgromadzic jakies oszczednosci :) Mlodzi jeszcze jestescie wiec macie czas. A co do 18-letniego auta, ja mam jedno, ktore ma 23 i jezdzi znacznie lepiej niz niejedno duzo nowsze :)
1
@Kengo Ja jednego z tej dwojki mam ;)
1
@Hosh
Troche manipulacja z Twojej strony, ale ok.
Zabrac raczej za obrazanie wizerunkow religijnych, nie za sam recznik.
Nazywanie ksiezy klechami w sukienkach walacych dzieci, to mialem m.in. na mysli mowiac o przesladowaniu.
Do uslug.
1
@Kengo Eriksen, Dier i Bernardo sa stosunkowo tani, do tego pewnie jakies zapchajdziury w ataku i da sie uzbierac.
Ja juz sklad mam zrobiony, pewnie jeszcze tylko jakies kosmetyczne zmiany beda.
0
@stone80 Z calym szacunkiem, ale jak to mozliwe, ze zarabiajac 4-5 tys netto nie stac Was na rare kredytu 1400 zlotych miesiecznie w momencie kiedy Twoja dziewczyna rowniez pracuje?
0
@Colon Nie widzialem jeszcze.
0
@PatrykBarca Chyba jeszcze jest, racja.
0
@IronSanHybrid Czyli Parteya, Sake, Lombiego, I Nketiah pomalowali na bialo?