0

@PatrykBarca To co mnie w błąd wprowadzasz? ;)

0

@PatrykBarca Kurczę, zapomniałem o nich jeszcze. Ake gdzie odszedł?

0

@PatrykBarca Kogo sprzedali? Na razie wiadomo tylko o Zinchence.

2

@Colon Genialna kompilacja!

1

Trudne bo dzisiaj piatek.

1

@Sau_Ron Treasury tez by pasowalo :)

0

@abram3k Zlozony wniosek dotyczy zawieszenia splat poczawszy od sierpnia tak? Rata za lipiec jeszcze bedzie normalnie platna, zgadza sie?

0

@panczo W skrocie: hamujcie konie.

1

@jedrek7000 Koscielisko kolo Zakopanego, mniej ludzi, blisko w Tatry Zachodnie i do Doliny Koscieliskiej.

13

@Pawel13sz Nie no, jakby jeszcze on przeszedl to by bylo okienko idealne.

0

@Fabik87 Po co im Pavard skoro maja Jamesa?

0

@danio1899
Z pierwszej grupy jak wpadnie 15 to bedzie dobrze
Z drugiej pewnie 20 za Depaya

0

@Bobo25 U mnie w banku mozna narazie tylko za sierpien skladac.

6

W tym roku jesli chodzi o wakacje to tylko kredytowe.

2

@Jakchcesz Dobre :)

1

@barcanawieki Ciezki wybor, bo uwielbiam zarowno Miure jak i F40 wiec postawie na remis :)

1

@KmN Współczuję :( ja nie mogłem być przy narodzinach drugiego syna z powodu obostrzeń covidowych. Spróbuj jeszcze zrobić test może we wtorek, może jakimś cudem Ci minie do tego czasu.

3

@HypeR Nie sa, bo za asysty uznaja wywalczenie karnego.

19

@JohnnyBarca Ale jak to? To kluby nie zarabiaja z koszulek dziesiatek milionow euro na sezon?!

4

@Survier Tu trzeba skonusultowac sie ze specjalista. @Danny Gaucho?

9

@FC1899Barca Ten Knutinho to skad ma przejsc, dobry jest?

0

@Kengo Znam to, ale mimo wszystko postanowilem troche zaryzykowac ;)
Chociaz jeszcze to przemysle.

0

@stone80 Ok, skoro od niedawna tyle zarabiacie to rozumiem w takim razie.

Ale jak razem zarabiacie te ~8000 netto to powinniscie w miare szybko zgromadzic jakies oszczednosci :) Mlodzi jeszcze jestescie wiec macie czas. A co do 18-letniego auta, ja mam jedno, ktore ma 23 i jezdzi znacznie lepiej niz niejedno duzo nowsze :)

1

@Kengo Ja jednego z tej dwojki mam ;)

1

@Hosh

Troche manipulacja z Twojej strony, ale ok.

Zabrac raczej za obrazanie wizerunkow religijnych, nie za sam recznik.
Nazywanie ksiezy klechami w sukienkach walacych dzieci, to mialem m.in. na mysli mowiac o przesladowaniu.

Do uslug.

1

@Kengo Eriksen, Dier i Bernardo sa stosunkowo tani, do tego pewnie jakies zapchajdziury w ataku i da sie uzbierac.

Ja juz sklad mam zrobiony, pewnie jeszcze tylko jakies kosmetyczne zmiany beda.

0

@stone80 Z calym szacunkiem, ale jak to mozliwe, ze zarabiajac 4-5 tys netto nie stac Was na rare kredytu 1400 zlotych miesiecznie w momencie kiedy Twoja dziewczyna rowniez pracuje?

0

@Colon Nie widzialem jeszcze.

0

@PatrykBarca Chyba jeszcze jest, racja.

0

@IronSanHybrid Czyli Parteya, Sake, Lombiego, I Nketiah pomalowali na bialo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?