JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Smacznego! U mnie przed chwila byl indyk z ryzem i tzatziki :)
0
@Krtg Skoro ona chce kwiaty, a nie dostaje jesli nie poprosi no to cos jest na rzeczy.
2
@Kondziubarca Hamujcie konie, to tylko daily mail.
3
@AnnaMarianna Taki jest dzisiejszy swiat - byleby tylko robic innym na zlosc.
2
@AnnaMarianna Z jednej strony dobrze, ze mowi wprost czego oczekuje, choc z drugiej strony troche kiepsko, ze facet sam z siebie nie daje jej czasem kwiatow bez okazji.
6
@BaroPodertos Co wy z tym Kounde na prawej? To nie jest jego optymalna pozycja.
0
@wroclawskifan Cos tam pamietam, ale raczej nie przypominam sobie, co sie wtedy dzialo na stronie ;)
7
@Bykunn Nie wiem, byc moze. Zrozum, ze dla osoby wierzacej taki wizerunek papieza moze byc obrazliwy i tyle.
Koncze, bo mamy odmienne zdania na ten temat, a nie chce sie klocic.
0
@Bykunn Ok, niech tak bedzie.
16
@Bykunn Pozytywny byc moze dla Ciebie, czyli osoby bedacej przeciwnikiem kosciola.
2
@Bykunn Z taka ironia to nie do mnie prosze, bo mnie to to rusza.
17
@Ziemny Slabe jest ocenianie calego kosciola przez pryzmat zdecydowanej mniejszosci.
Tak samo jak mialbym oceniac osoby homoseksualne przez pryzmat jednego idioty w kagancu na jakims marszu.
9
@nowy19pl Racja, jesli jakis homoseksualista zostanie nazwany pedalem t rowniez nie powinien sie obrazac, poniewaz nie mozna dyktowac co wypada, a co nie. Nikt go tez nie zmusza do sluchania obelg.
14
@Bykunn Chociazby osmieszanie wizerunku Papieza, czy zakonnic.
32
@tomek8756 Dla mnie to zdecydowanie przesada i ktos sie powinien za to zabrac.
A teraz czekam na hejt przeciwnikow kosciola, ktory rzekomo nie jest wcale przesladowany.
18
@LambiPL Marcin.
5
@Survier Madrego az milo poczytac.
Sorry, nie tu.
0
@skubi99 Jezeli 99 to Twoj rocznik to Ty chyba rowniez nie pamietasz, co sie tu dzialo na stronie kiedy jeszcze u nas gral ;)
0
@Fan2005 A gdzie ja jestem niewyluzowany? :)
Kazdy ma wlasna definicje szczescia i proba uszczesliwiania go na sile nie ma najmniejszego sensu.
4
@Fan2005 "Wyparcie najwiekszego szczescia" - co masz na mysli, bo myslalem ze kazdy ma swoja definicje szczescia.
1
@Gall Gary Nevile był dla mnie totalnie bezpłciowym obrońcą, który w dodatku rzadko kiedy udzielał się w ofensywie. Nie wiem skąd ten upór żeby na siłę dawać znane nazwiska sprzed lat. Weźmy jeszcze Beckhama.
0
@Danny Gaucho
Tylko pytanie, za kogo wstawic Shearera?
Mimo wszystko ciezko mi sobie przypomiec lepszego prawego obronce niz TAA.
Ewentualnie mozna by wstawic Gigga kosztem Ronaldo i zostawic Salaha.
0
@ViscaBarca123 Dzieki :)
1
@Ptasior Niz Ronaldo tak, co do Salaha to polemizowalbym. Generalnie ciezki wybor.
1
@doc Rozumiem, podobnie jak ja do Bergampa i tez zaluje, ze nie bardzo jest go za kogo dac.
1
@ViscaBarca123 Wlasnie, co sie dzieje z Pedrola?
1
@doc Z pominieciem Ronaldo kosztem Shearera sie zgodze, z wymiana Giggsa na Salaha juz nie bardzo, bo Egipcjanin wykreca naprawde kosmiczne liczby.
Zwroc uwage, ze Salah ma prawie tyle samo strzelonych bramek w trakcie 5 sezonow, co Giggs w trakcie 14.
0
@doc Pytanie, czy Giggs byl lepszy niz Salah? I za kogo zmiescic Vieire?
0
@koziar Tylko, ze to nie jest 11stka najbardziej utalentowanych zawodnikow tylko najlepszych.
0
@koziar Tak samo jak Salah i TAA ciagna do sukcesow Liverpool, do tego juz teraz maja kosmiczne liczby.