3

@IronSanHybrid Smacznego! U mnie przed chwila byl indyk z ryzem i tzatziki :)

0

@Krtg Skoro ona chce kwiaty, a nie dostaje jesli nie poprosi no to cos jest na rzeczy.

2

@Kondziubarca Hamujcie konie, to tylko daily mail.

3

@AnnaMarianna Taki jest dzisiejszy swiat - byleby tylko robic innym na zlosc.

2

@AnnaMarianna Z jednej strony dobrze, ze mowi wprost czego oczekuje, choc z drugiej strony troche kiepsko, ze facet sam z siebie nie daje jej czasem kwiatow bez okazji.

6

@BaroPodertos Co wy z tym Kounde na prawej? To nie jest jego optymalna pozycja.

0

@wroclawskifan Cos tam pamietam, ale raczej nie przypominam sobie, co sie wtedy dzialo na stronie ;)

7

@Bykunn Nie wiem, byc moze. Zrozum, ze dla osoby wierzacej taki wizerunek papieza moze byc obrazliwy i tyle.

Koncze, bo mamy odmienne zdania na ten temat, a nie chce sie klocic.

0

@Bykunn Ok, niech tak bedzie.

16

@Bykunn Pozytywny byc moze dla Ciebie, czyli osoby bedacej przeciwnikiem kosciola.

2

@Bykunn Z taka ironia to nie do mnie prosze, bo mnie to to rusza.

17

@Ziemny Slabe jest ocenianie calego kosciola przez pryzmat zdecydowanej mniejszosci.

Tak samo jak mialbym oceniac osoby homoseksualne przez pryzmat jednego idioty w kagancu na jakims marszu.

9

@nowy19pl Racja, jesli jakis homoseksualista zostanie nazwany pedalem t rowniez nie powinien sie obrazac, poniewaz nie mozna dyktowac co wypada, a co nie. Nikt go tez nie zmusza do sluchania obelg.

14

@Bykunn Chociazby osmieszanie wizerunku Papieza, czy zakonnic.

32

@tomek8756 Dla mnie to zdecydowanie przesada i ktos sie powinien za to zabrac.

A teraz czekam na hejt przeciwnikow kosciola, ktory rzekomo nie jest wcale przesladowany.

18

@LambiPL Marcin.

5

@Survier Madrego az milo poczytac.

Sorry, nie tu.

0

@skubi99 Jezeli 99 to Twoj rocznik to Ty chyba rowniez nie pamietasz, co sie tu dzialo na stronie kiedy jeszcze u nas gral ;)

0

@Fan2005 A gdzie ja jestem niewyluzowany? :)

Kazdy ma wlasna definicje szczescia i proba uszczesliwiania go na sile nie ma najmniejszego sensu.

4

@Fan2005 "Wyparcie najwiekszego szczescia" - co masz na mysli, bo myslalem ze kazdy ma swoja definicje szczescia.

1

@Gall Gary Nevile był dla mnie totalnie bezpłciowym obrońcą, który w dodatku rzadko kiedy udzielał się w ofensywie. Nie wiem skąd ten upór żeby na siłę dawać znane nazwiska sprzed lat. Weźmy jeszcze Beckhama.

0

@Danny Gaucho
Tylko pytanie, za kogo wstawic Shearera?

Mimo wszystko ciezko mi sobie przypomiec lepszego prawego obronce niz TAA.
Ewentualnie mozna by wstawic Gigga kosztem Ronaldo i zostawic Salaha.

0

@ViscaBarca123 Dzieki :)

1

@Ptasior Niz Ronaldo tak, co do Salaha to polemizowalbym. Generalnie ciezki wybor.

1

@doc Rozumiem, podobnie jak ja do Bergampa i tez zaluje, ze nie bardzo jest go za kogo dac.

1

@ViscaBarca123 Wlasnie, co sie dzieje z Pedrola?

1

@doc Z pominieciem Ronaldo kosztem Shearera sie zgodze, z wymiana Giggsa na Salaha juz nie bardzo, bo Egipcjanin wykreca naprawde kosmiczne liczby.

Zwroc uwage, ze Salah ma prawie tyle samo strzelonych bramek w trakcie 5 sezonow, co Giggs w trakcie 14.

0

@doc Pytanie, czy Giggs byl lepszy niz Salah? I za kogo zmiescic Vieire?

0

@koziar Tylko, ze to nie jest 11stka najbardziej utalentowanych zawodnikow tylko najlepszych.

0

@koziar Tak samo jak Salah i TAA ciagna do sukcesow Liverpool, do tego juz teraz maja kosmiczne liczby.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?