JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colon Cerundolo tez ladnie idzie.
0
@TR3YWAY No to pewnie jakiegos bedzie mial.
1
@MesQueUnClub96 Jakies szanse na urwanie seta przez Thiema, czy raczej nic?
5
@TR3YWAY Dziadek Alba, rok mlodszy od Lewego, top 3 lewych obroncow na swiecie, nice try.
0
Berrettini gladziutko 6:1 w pierwszym secie z Thiemem.
Oglada ktos? @Colon @mekston
0
@Colon Nalbandian to jednak era Federera, tak jak mowisz. Bardziej mi chodzilo o to, ze od momentu poczatkow Nadala i Djokovicia nie bylo nikogo tak obiecujacego.
6
@MesQueUnClub96 Nie zapominaj, ze za 2 lata Barcelona przestanie istniec.
1
@fart leee, myslalem ze na raz wjedzie...
2
@Kacper1432 Moim zdaniem lepszy, w dodatku ma dopiero 20 lat.
2
@Kacper1432 Saka to absolutny top, Martinelli troche slabszy, ale tez wchodzi na wysoki poziom.
3
@Malinka Niestety wielu osob jest zbyt ograniczonych zeby to zrozumiec i nie widza dalej niz poza czubek swojego nosa.
0
@mekston W punkt.
0
@jacobFCB Dzieki za oznaczenie :)
0
@Colon Niesamowity jest, pamietasz kogos takiego w tourze od czasow Nadala i Djoko, bo ja nie.
2
@jacobFCB Hobbit w wulkanie z Perłą w ręku?
1
@Mario96w Bredzisz.
0
@Transu96 Robert
4
@jacobFCB brzmi jak BarcaInfo
0
@jacobFCB Szczerze, nie słucham ich, ale bliżej mi do Luxtorpedy ze względu na któregoś członka, który był kiedyś w Arce Noego.
1
@escarabajo Taki troche dream team starych gwiazd sie robi :) Szkoda, ze Gabigol narazie nie wyraza checi powrotu do Europy.
0
@BorzyKrzys Taktyk.
1
@PatrykBarca Czy Chelsea ma lepszy sklad od Arsenalu to bym sie nie zgodzil... Mizeria w ataku, pomoc niezla, obrona dosc mocna i to by bylo tyle. Moim zdaniem Arsenal, po dotychczasowych wzmocnienach, prezentuje sie lepiej jesli chodzi o formacje ataku i pomocy.
0
@PatrykBarca Ramsdale, Magallanes, Zinchenko, Saka, Odegaard, Martinelli, Jesus - to musi odpalić.
1
@mateusz1989VeB Super transfer, kolejne znaczace wzmocnienie Arsenalu.
1
@8stoichkov8 Prosze mnie rowniez oznaczac! :)
7
@Bulbazaur69 Charmander > Squirtle > Bulbasaur
Tyle w temacie.
0
@Colon I psuje mi kupon, bo Fuckina mial urwac choc seta...
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Zalezy za jaka kwote ten 31-letni by przyszedl.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 20-letni obronca bez wiekszego doswiadczenia mialby byc podstawowym obronca Barcelony? Bez przesady.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 "Chociazby taki Gvardiol" kosztowalby z 60 mln.