0

@Colon Cerundolo tez ladnie idzie.

0

@TR3YWAY No to pewnie jakiegos bedzie mial.

1

@MesQueUnClub96 Jakies szanse na urwanie seta przez Thiema, czy raczej nic?

5

@TR3YWAY Dziadek Alba, rok mlodszy od Lewego, top 3 lewych obroncow na swiecie, nice try.

0

Berrettini gladziutko 6:1 w pierwszym secie z Thiemem.

Oglada ktos? @Colon @mekston

0

@Colon Nalbandian to jednak era Federera, tak jak mowisz. Bardziej mi chodzilo o to, ze od momentu poczatkow Nadala i Djokovicia nie bylo nikogo tak obiecujacego.

6

@MesQueUnClub96 Nie zapominaj, ze za 2 lata Barcelona przestanie istniec.

1

@fart leee, myslalem ze na raz wjedzie...

2

@Kacper1432 Moim zdaniem lepszy, w dodatku ma dopiero 20 lat.

2

@Kacper1432 Saka to absolutny top, Martinelli troche slabszy, ale tez wchodzi na wysoki poziom.

3

@Malinka Niestety wielu osob jest zbyt ograniczonych zeby to zrozumiec i nie widza dalej niz poza czubek swojego nosa.

0

@mekston W punkt.

0

@jacobFCB Dzieki za oznaczenie :)

0

@Colon Niesamowity jest, pamietasz kogos takiego w tourze od czasow Nadala i Djoko, bo ja nie.

2

@jacobFCB Hobbit w wulkanie z Perłą w ręku?

1

@Mario96w Bredzisz.

0

@Transu96 Robert

4

@jacobFCB brzmi jak BarcaInfo

0

@jacobFCB Szczerze, nie słucham ich, ale bliżej mi do Luxtorpedy ze względu na któregoś członka, który był kiedyś w Arce Noego.

1

@escarabajo Taki troche dream team starych gwiazd sie robi :) Szkoda, ze Gabigol narazie nie wyraza checi powrotu do Europy.

0

@BorzyKrzys Taktyk.

1

@PatrykBarca Czy Chelsea ma lepszy sklad od Arsenalu to bym sie nie zgodzil... Mizeria w ataku, pomoc niezla, obrona dosc mocna i to by bylo tyle. Moim zdaniem Arsenal, po dotychczasowych wzmocnienach, prezentuje sie lepiej jesli chodzi o formacje ataku i pomocy.

0

@PatrykBarca Ramsdale, Magallanes, Zinchenko, Saka, Odegaard, Martinelli, Jesus - to musi odpalić.

1

@mateusz1989VeB Super transfer, kolejne znaczace wzmocnienie Arsenalu.

1

@8stoichkov8 Prosze mnie rowniez oznaczac! :)

7

@Bulbazaur69 Charmander > Squirtle > Bulbasaur

Tyle w temacie.

0

@Colon I psuje mi kupon, bo Fuckina mial urwac choc seta...

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Zalezy za jaka kwote ten 31-letni by przyszedl.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 20-letni obronca bez wiekszego doswiadczenia mialby byc podstawowym obronca Barcelony? Bez przesady.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 "Chociazby taki Gvardiol" kosztowalby z 60 mln.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?