JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kessie Geniusz, artysta, jeden z moich ulubionych napastnikow wszechczasow do spolki z Bergkampem.
1
@macio_944 Za bezpieczny!
4
@macio_944 Pokaze zonce, oceni fachowym okiem :) Mi sie podoba :)
2
Berrettini wyciaga z 1:5 w tiebreaku i wyrownuje w setach z Martinezem.
3
@masq Wspolczuje w takim razie i mocno trzymam kciuki zeby wszystko poszlo po Waszej mysli.
2
@masq Trzymam kciuki. Jest szansa, ze bedzie mogla jeszcze normalnie zajsc w ciaze po operacji?
0
@Colon Ciekawy mecz musi byc, ogladasz?
1
@mateusz1989VeB To samo mialem pisac :)
1
@Kapitan hawk Oby jak najwiecej takich ludzi.
0
@Dembouz1899 haha
0
@Stillo A skad wiesz czy wlasnie ci, ktorzy siedza u Ciebie na (ale ze na dachu?) firmie to nie jest wlasnie garstka?
0
@Colon Juz i tak poplynal.
0
@Rewolucja123 Pisales, ze nie masz czasu na analizy.
1
@Ojciec5tkidzieci Obstawiam, ze Everton bedzie sie bil o utrzymanie w tym sezonie, bo sklad maja slabiutki.
5
@alianta2 Tez mnie dziwilo po co Real chcial Mbappe - kolejny Francuz...
1
@michal26 Może @blazeq moglby to wyjasnic?
2
@[Oli] Bardzo trafny komentarz.
1
@Survier
Harry Maguire 194 cm
Carles Puyol 178 cm
Tymczasem jeden to obiekt kpin i memów a drugi rzekomo walczak.
1
@Jakchcesz Jesli zawodnik sam bedzie chcial odejsc to sila raczej go nie zatrzymaja, tym bardziej kogos takiego jak Cesar.
0
@MontelQ A co jest rarytasem w takim razie jesli chodzi o chipsy w Niemczech?
1
@kubix05 Bardzo lubie, jeden z moich ulubionych gitarzystow.
4
Dobra, troche sie podjaralem tym przyjsciem Lewego.
2
@LS Sam wymyslilem, dziekuje!
24
Widać, że Laporta jest gastroseksualny.
3
@paweldunajecfcb Złamana noga, u mnie podzialalo na dobre pol roku.
1
@Luciano99 W punkt.
0
@Colon Zaraz bedzie szybkie wyrownanie.
0
@masq Swietnie, ze jest in plus. Dokladnie tak, malymi kroczkami do przodu.
0
@Witekk10 0:0 - remis.
0
@Arczek2001 Na 13:45 do pracy, ale chyba sie poswiece.