JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Ja dopiero przed chwila sie dowiedzialem, a nie widzialem zeby dzisiaj ktos o tym wspominal.
1
Nadal walkover, Kyrgios w finale :)
0
@Croocers
Benzema
Mbappe
Lewandowski
Haaland
Kane
0
@Colon Lubie bardzo.
4
@DLFCB Masakra, bunkier jak nic.
0
@Colon Ty jestes kapitanem tego okretu?
0
@Emhyr Co tu sie stalo?
0
@patrykzmc2000 Magath 2.0?
1
@macio_944 Potwierdzam, moje chlopaki tez bardzo lubia.
15
@gumaz Trzeba przyznać, że skutecznie leczył.
1
@mrboom Super, ze sie znalazla :)
0
@gumaz Cos lekkiego zeby sie nie roztyc.
1
@Encore I w glowie.
0
@Ali3231 Podaj choc jeden argument, dla ktorego Chelsea mialaby sprzedac 3 obroncow w jednym okienku i to jeszcze do tego samego klubu.
1
@ObiektywnyKibic121 Żeb był jednym z najlepszych naszych obrońców w minionym sezonie?
2
@Lionel_Messi10 Pozamykaj nam buzie chłopie, tego ci zycze.
2
@KrychaFCB Potwierdzam, bylem tym 8
0
@FCB24 Za wolny na prawa obrone i za slaby na srodek. Nie jest przypadkiem, ze nikt nie chce u siebie takiego wozu z weglem.
0
@ObiektywnyKibic121 Nie, stad ze jest wolny.
6
@FCB24 Szybkiego?
2
@HypeR Balde jest tak slaby, ze juz wole tego Alonso.
3
@DaPidejpi Przeciez mnostwo osob wrzucalo tutaj rozne zrodla swiadczace o tym, ze z tymi kosmitami to bajka i dopuszczane roznych scenariuszy nie ma tu nic do rzeczy...
2
@DaPidejpi A może to kosm... nie do dobra, wystarczy juz tego orania.
0
@joloskyy Zawsze myślałem, że widać :(
0
Czekam na jakiegos bystrego twitta, ze Chinczycy nie byliby w stanie zbudowac tak dlugiej budowli, bo by zabladzili, albo cos w tym rodzaju.
6
@Batys Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i NIE TYLKO O PILCE NOZNEJ.
8
Zmieniajac temat: skoro Wielki Mur Chinski widac z kosmosu, czy to znaczy ze zbudowali go kosmici?
1
@sebasek99 Juz tu ktos pisal, ze takie reliefy mozna kupic w kazdym sklepie z reliefami, wiec Twoja teoria zostala obalona.
1
@michal26 A moze zainwestuj w jakas piramidke?
2
Zimno jakos sie zrobilo i wieje, co to ma byc za lato? Kiedys to byly porzadne upaly latem, a teraz to szkoda gadac...