2

@Ojciec5tkidzieci szach mat, piramidosceptycy.

0

@Azi Oczywiście!

0

@Azi Deszczówkę zbieram, dlatego.

0

@LS *Niewolnice

0

@Azi To jest wyjście, rampa jest z drugiej strony.

9

@sebasek99 Ładny garaż.

2

@Colon To prawda, bardzo go lubilem ogladac.

0

@Colon Oczywiscie bylo ogladane. Pieknie przedstawione jak wazna role w tenisie odgrywa glowa.

2

@mrboom Zrobiłeś apety na pigwówkę teraz, nieładnie...

0

@Karokilla A jednak wolałem to rozwiązać w ten sposób.

1

@Karokilla Tak, żeby wiedział, do którego posta się odnoszę.

1

@MesQueUnClub96 Brown vs Nadal na Wimbledonie.

0

@JarekS Trzymaj się tam i chroń dzieciaki przed zakusami wielkich klubów.

0

@escarabajo Zastrzegłem obydwie 5 minut po zgubieniu ;)
To prawda, że trochę się pospieszyłem się z dowodem, ale zdaje się, że wersje sprzed 2019 roku nie można zawiesić :)

1

@Janas11224 Brawo Ty!

63

Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.

Koło 18:30 na parkingu przed sklepem zgubiłem portfel z kartami i dokumentami. Oczywiście od razu karty zastrzegłem, dowód unieważniłem.
Po niecałych trzech godzinach na jednej z lokalnych grup facebookowych odezwała się kobieta, która znalazła mój portfel z całą zawartością :)

Wiara w ludzkość przywrócona.

2

@CryMeARiver
"nie jestem fanem Ancient Aliens. Obejrzałem pierwszy sezon i irytowało mnie, że praktycznie wszystko sprowadzają do jednego wytłumaczenia- "obcy to zrobili!". Czytałem za młodu dużo Danikena, którego książki zainspirowały ten serial. Ale chłop podawał fakty i raczej zadawał pytania...

Znam angielski , bo w Polsce nie mieszkam od 20 lat. Więc chętnie poczytam.

Własnie nie wiemy wszystkiego. To jest nasze podejście. Od setek lat było takie samo - myślimy, że jesteśmy centrum wszystkiego i wiemy dosłownie wszystko. Potem się okazuje, że tak nie jest. Raz za razem. Od setek lat. Tylko ktoś z klapkami na oczach jest zamknięty na to, że jednak wiemy bardzo mało. A im więcej widzimy wszechświata, tym zdajemy sobie sprawę z tego jak mało wiemy.

Co do piramid, wysp wielkanocnych i całej reszty. Nasze wyjaśnienia są tak podane, żeby pasowało do naszych teorii:
Są ozdoby, które są niemożliwe do zrobienia przez nas na dzień dziejszy (dokładność. Jedynie nasze roboty potrafią to podrobić). My na to : "a pewnie ludzie całe życie ćwiczyli żeby mieć taką dokładność".
Ogromne kamienie wzniesione na szczyt góry - a to pewnie setki ludzi liniami ciągnęli...jakoś.

Jeszcze raz, nie mówię , że to koniecznie obcy byli. Staram się na wszystko zawsze patrzeć sceptycznie. Ale nie znaczy że dokładnie wiemy co i jak. Znajdujemy "odpowiedzi" takie, które nam pasują. Szczególnie w archeologii.

Żyjemy w czasach dezinformacji, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię i podeprzeć głupotami.
Kiedyś mogli to zrobić tylko autorzy książek i naukowcy. Musimy myśleć sami.

Chciałem też na końcu przeprosić za poprzedni post, który był niepotrzebnie agresywny.

Pozdrawiam was wszystkich "

Bardzo ciekawy post i do tego napisany z klasą i pokorą, szanuję bardzo.

0

@ranger3120 la Rambla w pigułce.

0

@JarekS Pewnie na przeszkodzie stoi zdrowie i dyspozycja sportowa, zgadłem?

0

@Ojciec5tkidzieci Dokąd idzie?

2

@zadafcb Roger Federer, dziękuję.

1

@PIETREKs Federer

4

@Jonyx Tak jest.

0

@Colon Tak, tez tak mam.

1

@Khajio No to sie zasiedzi niestety.

1

Czy Fritzowi nikt nie powiedział, że ma jeszcze super tiebreak do rozegrania?

1

@P33ck Zdziwie sie jak Nkunku nie zmieni klubu w tym okienku.

1

@Xxxbarca4ever Oby teraz bylo podobnie.

0

Czyli po 1 w setach.

0

Szybki secik dla Taylora, oby tak dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?