JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci szach mat, piramidosceptycy.
0
@Azi Oczywiście!
0
@Azi Deszczówkę zbieram, dlatego.
0
@LS *Niewolnice
0
@Azi To jest wyjście, rampa jest z drugiej strony.
9
@sebasek99 Ładny garaż.
2
@Colon To prawda, bardzo go lubilem ogladac.
0
@Colon Oczywiscie bylo ogladane. Pieknie przedstawione jak wazna role w tenisie odgrywa glowa.
2
@mrboom Zrobiłeś apety na pigwówkę teraz, nieładnie...
0
@Karokilla A jednak wolałem to rozwiązać w ten sposób.
1
@Karokilla Tak, żeby wiedział, do którego posta się odnoszę.
1
@MesQueUnClub96 Brown vs Nadal na Wimbledonie.
0
@JarekS Trzymaj się tam i chroń dzieciaki przed zakusami wielkich klubów.
0
@escarabajo Zastrzegłem obydwie 5 minut po zgubieniu ;)
To prawda, że trochę się pospieszyłem się z dowodem, ale zdaje się, że wersje sprzed 2019 roku nie można zawiesić :)
1
@Janas11224 Brawo Ty!
63
Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie.
Koło 18:30 na parkingu przed sklepem zgubiłem portfel z kartami i dokumentami. Oczywiście od razu karty zastrzegłem, dowód unieważniłem.
Po niecałych trzech godzinach na jednej z lokalnych grup facebookowych odezwała się kobieta, która znalazła mój portfel z całą zawartością :)
Wiara w ludzkość przywrócona.
2
@CryMeARiver
"nie jestem fanem Ancient Aliens. Obejrzałem pierwszy sezon i irytowało mnie, że praktycznie wszystko sprowadzają do jednego wytłumaczenia- "obcy to zrobili!". Czytałem za młodu dużo Danikena, którego książki zainspirowały ten serial. Ale chłop podawał fakty i raczej zadawał pytania...
Znam angielski , bo w Polsce nie mieszkam od 20 lat. Więc chętnie poczytam.
Własnie nie wiemy wszystkiego. To jest nasze podejście. Od setek lat było takie samo - myślimy, że jesteśmy centrum wszystkiego i wiemy dosłownie wszystko. Potem się okazuje, że tak nie jest. Raz za razem. Od setek lat. Tylko ktoś z klapkami na oczach jest zamknięty na to, że jednak wiemy bardzo mało. A im więcej widzimy wszechświata, tym zdajemy sobie sprawę z tego jak mało wiemy.
Co do piramid, wysp wielkanocnych i całej reszty. Nasze wyjaśnienia są tak podane, żeby pasowało do naszych teorii:
Są ozdoby, które są niemożliwe do zrobienia przez nas na dzień dziejszy (dokładność. Jedynie nasze roboty potrafią to podrobić). My na to : "a pewnie ludzie całe życie ćwiczyli żeby mieć taką dokładność".
Ogromne kamienie wzniesione na szczyt góry - a to pewnie setki ludzi liniami ciągnęli...jakoś.
Jeszcze raz, nie mówię , że to koniecznie obcy byli. Staram się na wszystko zawsze patrzeć sceptycznie. Ale nie znaczy że dokładnie wiemy co i jak. Znajdujemy "odpowiedzi" takie, które nam pasują. Szczególnie w archeologii.
Żyjemy w czasach dezinformacji, gdzie każdy może wyrazić swoją opinię i podeprzeć głupotami.
Kiedyś mogli to zrobić tylko autorzy książek i naukowcy. Musimy myśleć sami.
Chciałem też na końcu przeprosić za poprzedni post, który był niepotrzebnie agresywny.
Pozdrawiam was wszystkich "
Bardzo ciekawy post i do tego napisany z klasą i pokorą, szanuję bardzo.
0
@ranger3120 la Rambla w pigułce.
0
@JarekS Pewnie na przeszkodzie stoi zdrowie i dyspozycja sportowa, zgadłem?
0
@Ojciec5tkidzieci Dokąd idzie?
2
@zadafcb Roger Federer, dziękuję.
1
@PIETREKs Federer
4
@Jonyx Tak jest.
0
@Colon Tak, tez tak mam.
1
@Khajio No to sie zasiedzi niestety.
1
Czy Fritzowi nikt nie powiedział, że ma jeszcze super tiebreak do rozegrania?
1
@P33ck Zdziwie sie jak Nkunku nie zmieni klubu w tym okienku.
1
@Xxxbarca4ever Oby teraz bylo podobnie.
0
Czyli po 1 w setach.
0
Szybki secik dla Taylora, oby tak dalej.