JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@jacobFCB Dla 4-osobowej rodziny wychodza mi wieksze zakupy co 2 tygodnie za okolo 350 zlotych. W miedzyczasie jakies mniejsze rzeczy okolo 100 zlotych tygodniowo.
0
@Medium Skoro ten "nauczycielek za 3k netto" jest tak mało poważany, to czemu dużo osób tutaj twierdzi, że to taka wspaniała praca?
0
@Jasialdinho Do usług.
0
@Jasialdinho Nie ma szans zeby Kounde przyszedl.
1
@PatrychoO Dziwne, że jeszcze nikt nie dodał DAABu "Ogrodu Serce"
0
@Medium Spore zaskoczenie na pewno, ze Chilijczyk tak wysoko zaszedl.
1
@TR3YWAY Bedzie chlod i cieple piwko.
1
@tristan87 Ja tez, zycze mu dobrych statystyk a Man Utd awansu do Ligi Konferencji.
4
@pt9 Myślę, że 20, 30 czy 50 lat temu na świecie nie było aż takiej świadomości potrzeby dbania o środowisko jak jest to obecnie.
1
@Janiama Kurcze, on nie byl jeszcze az tak stary... Wiadomo, jaka byla przyczyna smierci?
6
@P33ck Bardzo fajne maja te koszulki.
1
Dawaj Tim! Mecz zaczyna się od nowa.
0
@Lola120 Trzymam kciuki żeby było wszystko dobrze z zabiegiem :) Ja też noszę się z zamiarem zrobienia czegoś z przegrodą.
0
@jacobFCB dla mnie odpowiedź jest prosta, bo za Linkin Park nigdy nie przepadałem :)
Chocolate Starfish And A Hot Dog Flavoured Water to genialny album.
1
@Comentateiro u mnie pare kropli spadlo. Moze obedzie sie bez burzy.
1
@MesQueUnClub96 Kecmanovic jeszcze powalczy w tym meczu.
0
@Encore Ciekawe za ile Nunez bedzie.
2
@pt9 Da się - nie bierz papierosków.
0
@mekston Mysle, ze seta spokojnie moze urwac, po cichu licze na cos wiecej.
1
@mekston Tak, tez sledze jego wspinaczke w rankingu i widac, ze swietnie sobie radzi na trawie.
41
@Kondziubarca Niezły agent z tego agenta.
1
@MesQueUnClub96 Myśliwski
2
@semafor Do tego Lewy i Bernardo i najlepiej jakby jeszcze Frenkie zostal idealnie.
0
Jak się popisali?
5
@macio_944 Nie no, kompletnym bym go nie nazwal, bo nie ma szybkosci i dryblingu, ale mimo wszystko potrzebujemy takiego egzekutora.
0
@mekston mam nadzieje, ze ustawia ich w weekend w jakichs pozniejszych godzinach to sobie obejrze.
0
@PatrykBarca A może by tak kupować niezależnie od kraju pochodzenia?
1
@Encore Przy tej formie jak najbardziej.
0
@kkbarca W sierpniu to juz pewnie beda pustki na rynku.
0
@mekston Szkoda, bo liczylem ze daleko zajdzie.
Teraz kolej na Nadala i Djokovicia.