1

@Medium No najmłodsza nie jest, wieku się nie oszuka niestety.

0

@Uukasz_93 Oby!

0

@DonMatteo901 Totti ze Squadra Azzurra.

0

@mekston Niezły maraton tam się zapowiada.

2

@MesQueUnClub96 Zależy, co Djoković o nim mówił. Jeśli powiedział, że jest faworytem to nie.

0

Jazda Cerundolo.

3

@Bulls1938 Podejrzewam, ze z tymi, z ktorymi bedzie najmniejsza bariera jezykowa: MATS, Depay, Aubameyang.

0

@mekston Felix moze sie pomeczyc z Cressym, bo Amerykanin dobrze sobie radzi na trawie w tym sezonie.

2

@BorzyKrzys Potwierdzam, jestem zbulwersowany, zdegustowany i zniesmaczony.

3

@Zoker Moim zdaniem nie, nie mial AZ takiej charyzmy i umiejetnosci wokalnych jak Freddie.

1

@KrystianR haha dobre :)

0

@Cadafaz Miejmy nadzieje, ze tez poleci.

1

@gaucho104 Z ta kwestia godzin to jest ironia :)

0

@gaucho104 To juz jest problem calej instytucji, ktora jak wszyscy wiemy nie moze byc uznawana za biedna. Nie byloby problemu z biednymi parafiami, gdyby Kosciol lepiej zarzadzal swoimi srodkami.

0

@Hellrider Jak najbardziej jestem za edukacja finansowa prowadzona w rzetelny sposob.

0

@TheNekro94 Wolę nie, bo w Tekkena jestem słaby.

3

@MesQueUnClub96 Juz teraz testy psychologiczne sa wymagane przed uzyskaniem pozwolenia na bron w Polsce.

34

@clyde Jako wierzacy praktykujacy, patrzac na bogactwo kosciola w postaci m.in nieruchomosci, zgadzam sie z ta teza.

0

@Abominacja Prawie robi wielka roznice,

Watpie zeby RL kosztowal wiecej niz 50 mln i rowniez watpie zebysmy dostali za de Jonga mniej niz 65 mln wiec nie nazwalbym tego "prawie"

Wedlug mnie RL jest gwarancja wielu bramek przez co najmniej 2 sezony i bylby bardzo przydatnym wzmocnieniem. A za de Jonga przyjdzie pewnie Soler.

0

@Abominacja No raczej Lewandowski nie bedzie kupowany w miejsce de Jonga...

1

@Rust_Cohle Lepiej niech nic juz nie pisze...

0

@TheNekro94 Czy ta tajna technike uderzania caly czas piescia w leb stosujesz w grze, czy w realu?

0

@Tomasson81 Pozyjemy zobaczymy, na ilu sie skonczy.

0

@Messibestplayerintheworld
Dobrze, ze zrodlo trzeciorzedne, bo bym sie zdenerwowal.

1

@Janiama Mam podobne odczucia.

4

@Emhyr I jeden z nielicznych skrzydlowych, ktory nie strzela bramek.

1

@Mads W kwietniu jest za umiarkowanie.

2

@MesQueUnClub96 Jakby co Hurkacz odpadł z Fokiną.

7

@Sysia11 Bo jest za slaby wydolnościowo już na poważną piłkę.

0

@FC1899Barca Po taką patologię powinny śmieciarki przyjeżdżać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?