JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium No najmłodsza nie jest, wieku się nie oszuka niestety.
0
@Uukasz_93 Oby!
0
@DonMatteo901 Totti ze Squadra Azzurra.
0
@mekston Niezły maraton tam się zapowiada.
2
@MesQueUnClub96 Zależy, co Djoković o nim mówił. Jeśli powiedział, że jest faworytem to nie.
0
Jazda Cerundolo.
3
@Bulls1938 Podejrzewam, ze z tymi, z ktorymi bedzie najmniejsza bariera jezykowa: MATS, Depay, Aubameyang.
0
@mekston Felix moze sie pomeczyc z Cressym, bo Amerykanin dobrze sobie radzi na trawie w tym sezonie.
2
@BorzyKrzys Potwierdzam, jestem zbulwersowany, zdegustowany i zniesmaczony.
3
@Zoker Moim zdaniem nie, nie mial AZ takiej charyzmy i umiejetnosci wokalnych jak Freddie.
1
@KrystianR haha dobre :)
0
@Cadafaz Miejmy nadzieje, ze tez poleci.
1
@gaucho104 Z ta kwestia godzin to jest ironia :)
0
@gaucho104 To juz jest problem calej instytucji, ktora jak wszyscy wiemy nie moze byc uznawana za biedna. Nie byloby problemu z biednymi parafiami, gdyby Kosciol lepiej zarzadzal swoimi srodkami.
0
@Hellrider Jak najbardziej jestem za edukacja finansowa prowadzona w rzetelny sposob.
0
@TheNekro94 Wolę nie, bo w Tekkena jestem słaby.
3
@MesQueUnClub96 Juz teraz testy psychologiczne sa wymagane przed uzyskaniem pozwolenia na bron w Polsce.
34
@clyde Jako wierzacy praktykujacy, patrzac na bogactwo kosciola w postaci m.in nieruchomosci, zgadzam sie z ta teza.
0
@Abominacja Prawie robi wielka roznice,
Watpie zeby RL kosztowal wiecej niz 50 mln i rowniez watpie zebysmy dostali za de Jonga mniej niz 65 mln wiec nie nazwalbym tego "prawie"
Wedlug mnie RL jest gwarancja wielu bramek przez co najmniej 2 sezony i bylby bardzo przydatnym wzmocnieniem. A za de Jonga przyjdzie pewnie Soler.
0
@Abominacja No raczej Lewandowski nie bedzie kupowany w miejsce de Jonga...
1
@Rust_Cohle Lepiej niech nic juz nie pisze...
0
@TheNekro94 Czy ta tajna technike uderzania caly czas piescia w leb stosujesz w grze, czy w realu?
0
@Tomasson81 Pozyjemy zobaczymy, na ilu sie skonczy.
0
@Messibestplayerintheworld
Dobrze, ze zrodlo trzeciorzedne, bo bym sie zdenerwowal.
1
@Janiama Mam podobne odczucia.
4
@Emhyr I jeden z nielicznych skrzydlowych, ktory nie strzela bramek.
1
@Mads W kwietniu jest za umiarkowanie.
2
@MesQueUnClub96 Jakby co Hurkacz odpadł z Fokiną.
7
@Sysia11 Bo jest za slaby wydolnościowo już na poważną piłkę.
0
@FC1899Barca Po taką patologię powinny śmieciarki przyjeżdżać.