3

@arcziFCB haha dobre

5

@macio_944 Sprytna przyneta na podszywki.

10

@Gaz Wystarczyloby nie lamac przepisow i nie wyprzedzac na pasach.

4

@BorzyKrzys Juz chyba ostatni dzwonek, bo troche sie zasiedzial w tym Sassuolo.

0

@QAnon Jaki podatek od wlasnych owocow?

3

@Comentateiro Dlatego jak tylko moge to staram sie kupowac warzywa i owoce wlasnie w takich miejscach. Tez mam to szczescie, ze troche owocow mam w ogrodzie.

2

@Comentateiro Tam na rynku w ogole maja duzo dobrych warzyw i owocow. Polecam ogorki kiszone od Bukszynskiego, sa idealne.

10

@Uukasz_93 Ale co z tego, ze Ci podniosa minimalna jak wraz z tym wzrostem pojda w gore ceny wszystkich towarow i uslug napedzajac tylko inflacje?

1

@marcin62 Wieki temu czytalem, chyba czas odswiezyc :)

5

@macio_944 Dla Ciebie to denaturat, a dla niego Johnnie Walker Purple Label.

2

0

@Essos Bedzie ciekawy duet z Camavinga za pare lat. Do tego jeszcze Kamara z Villi, fajnie obsadzona pomoc bedzie miala Francja.

0

@tomek8756 Potwierdzam, deep l jest calkiem dobre.

0

@patrix211 w meskie przyrodzenie.

0

@Medium taktyczny

5

@Danny Gaucho Jedna z lepiej dubbingowanych kreskowek.

5

@Sulimo
"Nie bylo platkow, wiec kupilem zaprawe murarska"
"Wsypac platki do miski i zalac mlekiem, trudniejsze niz myslalem"

2

@msmsms Przede wszystkim Marat Safin.

0

@Yoshi94 jedzenia akurat tam nie kupuje, ale zwyczajnie wkurza mnie, ze nic z tym nie mozemy zrobic.

9

@IronSanHybrid To juz przesada.

0

@Yoshi94 No to w takim razie lipa.

0

@Yoshi94 Ktore stacje maja paliwo od nich?

Bo z tego, co wiem to Shell, Circle K i BP nie biora od nich paliwa, a na tych wlasnie stacjach zwykle tankuje.

0

Sa szanse, ze pograja cos dzisiaj na s-Hertogenbosch?

@mekston @Colon @Barca_Big_Moment i inni

2

@Comentateiro Bardzo trafne.

1

@AlexDark00 W sensie ja nie mam nic przeciwko jezdzeniu rowerow po drodze dla aut, ale szlag mnie trafia jak widze dwoch delikwentow jadacych obok siebie, co uniemozliwia sprawne wyprzedzenie.

0

@Rocky_Bilbao Zakazać Orlenów.

1

@Uukasz_93 Ludzie powinni zbojkotowac cala siec Orlenu. Ja nie pamietam kiedy ostatnio tam tankowalem i tak juz zostanie.

2

@KrystianR Niech jedzie ta szosa, ale szczytem jest jazda dwoch rowerow obok siebie na drodze...

0

Poszukam, dzieki :)

0

@jeyx77x @budel17 pamiętacie może nazwę tego lokalu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?