JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@arcziFCB haha dobre
5
@macio_944 Sprytna przyneta na podszywki.
10
@Gaz Wystarczyloby nie lamac przepisow i nie wyprzedzac na pasach.
4
@BorzyKrzys Juz chyba ostatni dzwonek, bo troche sie zasiedzial w tym Sassuolo.
0
@QAnon Jaki podatek od wlasnych owocow?
3
@Comentateiro Dlatego jak tylko moge to staram sie kupowac warzywa i owoce wlasnie w takich miejscach. Tez mam to szczescie, ze troche owocow mam w ogrodzie.
2
@Comentateiro Tam na rynku w ogole maja duzo dobrych warzyw i owocow. Polecam ogorki kiszone od Bukszynskiego, sa idealne.
10
@Uukasz_93 Ale co z tego, ze Ci podniosa minimalna jak wraz z tym wzrostem pojda w gore ceny wszystkich towarow i uslug napedzajac tylko inflacje?
1
@marcin62 Wieki temu czytalem, chyba czas odswiezyc :)
5
@macio_944 Dla Ciebie to denaturat, a dla niego Johnnie Walker Purple Label.
2
@MesQueUnClub_87 Pytaj @Sulimo
0
@Essos Bedzie ciekawy duet z Camavinga za pare lat. Do tego jeszcze Kamara z Villi, fajnie obsadzona pomoc bedzie miala Francja.
0
@tomek8756 Potwierdzam, deep l jest calkiem dobre.
0
@patrix211 w meskie przyrodzenie.
0
@Medium taktyczny
5
@Danny Gaucho Jedna z lepiej dubbingowanych kreskowek.
5
@Sulimo
"Nie bylo platkow, wiec kupilem zaprawe murarska"
"Wsypac platki do miski i zalac mlekiem, trudniejsze niz myslalem"
2
@msmsms Przede wszystkim Marat Safin.
0
@Yoshi94 jedzenia akurat tam nie kupuje, ale zwyczajnie wkurza mnie, ze nic z tym nie mozemy zrobic.
9
@IronSanHybrid To juz przesada.
0
@Yoshi94 No to w takim razie lipa.
0
@Yoshi94 Ktore stacje maja paliwo od nich?
Bo z tego, co wiem to Shell, Circle K i BP nie biora od nich paliwa, a na tych wlasnie stacjach zwykle tankuje.
0
Sa szanse, ze pograja cos dzisiaj na s-Hertogenbosch?
@mekston @Colon @Barca_Big_Moment i inni
2
@Comentateiro Bardzo trafne.
1
@AlexDark00 W sensie ja nie mam nic przeciwko jezdzeniu rowerow po drodze dla aut, ale szlag mnie trafia jak widze dwoch delikwentow jadacych obok siebie, co uniemozliwia sprawne wyprzedzenie.
0
@Rocky_Bilbao Zakazać Orlenów.
1
@Uukasz_93 Ludzie powinni zbojkotowac cala siec Orlenu. Ja nie pamietam kiedy ostatnio tam tankowalem i tak juz zostanie.
2
@KrystianR Niech jedzie ta szosa, ale szczytem jest jazda dwoch rowerow obok siebie na drodze...
0
Poszukam, dzieki :)
0
@jeyx77x @budel17 pamiętacie może nazwę tego lokalu?