JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Tym razem nie będzie po drodze, ale pamiętam :)
0
Jakie najlepsze knajpy z jedzeniem w Szklarskiej polecacie?
0
@Medium Dobry tekst :)
0
@MesQueUnClub96 Di Maria
1
@Hubsao dzieki :)
2
@Hubsao Masz moze linka do tej sytuacji?
1
@paweldunajecfcb Jest w nim niestety wielu duchownych, ktorzy stanowia zaprzeczenie wartosci, ktore powinni wyznawac i propagowac, co negatywnie oddzialuje na cala instytucje.
2
@Przemek2323 Jak to nie jest najgorsze? Chyba, ze to jakas wyrafinowana ironia, ktorej nie wylapalem.
2
@DaPidejpi Argentynie, Hiszpanii i do momentu odpadniecia z grupy Polsce.
2
@Homeopata8989 @Ojciec5tkidzieci pewnie bedzie smutny.
0
@mekston Mysle, ze nie da rady, ale jednego wimbla moze jeszcze zgarnac.
1
@Colon Z tej listy na pewno najbardziej Owner of a Lonely Heart i Painkiller. Fajne kawałki.
1
@MesQueUnClub96 Nie wydaje mi się żeby wygrał. Motoryką odstaje od ścisłej czołówki i często ma problemy ze skutecznym returnem.
0
@AxelF Odnosiłem się do Twojego fragmentu o tym, że przedstawiciele Boga na ziemi mają zaklepane miejsce w niebie. Otóż nie sądzę żeby ci z nich, którzy są pedofilami i ludźmi czyniącymi wiele zła mieli znaleźć się w niebie. Sam fakt bycia "reprezentantem Boga" na ziemi nie predestynuje do znalezienia się w niebie. Tak mi się wydaje.
1
@LS Nie ma sprawy :)
0
@Traba727 Tenis to zawsze byl troche inny rodzaj sportu, gdzie duze znaczenie ma szacunek zarowno wzajemny zawodnikow jak i kibicow do zawodnikow i stad czesto oburzenie, ze kibice okazuje ekspresyjnie radosc np wlasnie z powodu podwojnego bledu serwisowego.
15
Kibic realu spamujacy na stronie Barcy o spamie na stronie Chelsea. Niezle combo.
0
@LS Swoja droga, pisanie bez polskich znakow nie jest bledem. Nie wiem, czemu sie tak uniosles, ze Cie poprawilem, tym bardziej ze nie zrobilem tego w zlej wierze.
0
@LS Skoro masz to w dupie to po co mi kazesz uzywac polskich znakow?
0
@LS Nie mam w tej chwili dostepnych.
12
@LS *biezaco
Jesli ktos planuje jakies inwestycje, prowadzi fundacje, szkolki itp. to nie sadze zeby tak o zrezygnowal z 30% swojego wynagrodzenia.
0
@Czajka90 Ponoc juz potwierdzone, ze zgodzil sie na 50% obnizke pensji zeby zagrac w OL.
1
@Yoshi94 Tylko sprostuje, Haller to Iworyjczyk :)
1
@Kitek1640 Lato w Zakopcu to tragedia, najlepiej wybrac sie w miare mozliwosci we wrzesniu albo nawet pazdzierniku.
4
@derlysy1979 To nie jest kwestia spadajacych bomb, tylko chorego rzadu i chorego orlenu nabijajacego chore marze. W zadnym kraju UE cena paliwa nie wzrosla tak mocno jak w Polsce (o 35%).
1
@mekston Licze po cichu na wygrana Zvereva, ale bedzie bardzo ciezko.
Pytanie w jakiej dyspozycji fizycznej jest Nadal.
0
@Jestjakjest Kurcze, czyli jednak Pique jest jego ojcem.
5
@clyde Spiknij sie z @pt9 i bedziesz zyla jak paczek w masle.
1
@AxelF Skad przekonanie, ze przedstawiciele Boga maja zaklepane miejsce gdziekolwiek?
3
@Hubsao Jeden z bardziej leniwych zawodników z tego co slyszalem, ale talent mial nieprzecietny.