0

@jeyx77x Wygra albo przegra.

21

@macio_944 Messi strzeli?
- teraz szczela, a w Lig Ą nie szczelal.

28

@damianex10 Zapewne PSG. Pomoc Pogba-Verratti-Paredes wygladalaby obiecujaco, mysle, ze moga powalczyc nawet o podwojna korone - League 1 i Puchar Francji.

3

@barcanawieki Albo jedza pierogi ruskie albo ciasto francuskie.

3

@Emhyr Ten ostatni ale wysoki.

0

@pioz123 Zobaczymy, ale ja sie cudow po nim niestety nie spodziewam.

0

@pioz123 Collado nie przebil sie nawet na wypozyczeniach w slabszych klubów, wiec trudno przypuszczac, ze mialby stanowic wartosc dodana w Barcelonie.

3

@Emhyr "Naszym wzmocnieniem beda Trincao i Collado"

3

@Messibestplayerintheworld Jeszcze tylko Lenglet, Umtiti, Braithwaite (przy calej mojej sympatii do niego) i Pjanic.

Choc mozna smialo zakladac, ze zaden z wymienionych przeze mnie nie odejdzie.

1

@Kidd Maldini w XXI wieku byl juz raczej w schylkowej fazie swojej kariery.

4

@tomek8756 Przeciez bogaci sa, bo wypasionymi furami przyjezdzaja. Jak stac ich na bogate fury to powinni siedziec na Ukrainie.

0

2

@Kidd Trawa jest najszybsza nawierzchnia wsrod Wielkich Szlemow dlatego tak jak napisal osiolek @mekston, promuje tzw. big servers, bo glowna bronia na tej nawierzchni, z racji braku dlugich wymian, jest wlasnie skuteczny serwis.

13

@Kidd Jest to najwolniejsza nawierzchnia ze wszystich Wielkich Szlemów, tzn. ze pilka po kontakcie z nawierzchnia odbija sie wysoko, co bardzo sprzyja Rafie, ktory gra tenis oparty na forehandzie z duza rotacja awansujaca, co stwarza ogromne problemy przeciwnikom.

7

@DaPidejpi Jakies onuce Ci sie chyba dzisiaj na konto wlamaly.

0

@Bruttal Akurat o Powstaniu Warszawskim to mozna dlugo dyskutowac, czy to bylo potrzebne, czy nie.

1

@Kurkmen Nikt za nich nie obroni kraju przed ruskimi, wiec walcza mimo przewagi wroga. Widocznie zalezy im na tym zeby ich kraj nie przestal istniec i nie zostal zrownany z ziemia jak chocby Mariupol.

0

@lucca87 Rosjanie i Bialorusini, tak.

1

Dobrze, niech się tłuką jak najdłużej.

1

@RosjaninBut Dokladnie, jesli skupic sie na merytorycznych tresciach przekazywanych w programach, zamiast na gownoburzac na twitterze to mozna wyciagnac wiele wartosciowych informacji.

2

@patry295 Ja bardzo lubie ogladac programy z Wolskim bo w bardzo obiektywny sposob przedstawia aktualna sytuacje wojenna na Ukrainie bez zadnego koloryzowania.

Edit: tez mam malo czasu, ale raz na tydzien wrzuca raport ze stanu walk, ktory trwa zazwyczaj ok. pol godziny wiec mozna znalezc czas zeby obejrzec.

4

@Homeopata8989 Zwlaszcza Guimaraes to byl dobry naprawde dobry transfer. Ciekaw jestem kto przyjdzie w najblizszym okienku.

1

@Colon O tak, zawsze mi sie bardzo podobala za jej mlodu.

2

@Colon Generalnie prawie kazdy jej album to jest majstersztyk, jedna z moich ulubionych wokalistek razem z Annie Lennox i Grace Jones.

0

@patrykzmc2000 Ale Kessiego i Christensena mogl nie informowac...

3

@PatrykBarca Potwierdzam, Olsztyn jest swietny :) Bywam tam co roku i gdyby nie chlodny klimat to chetnie bym tam zamieszkal.

2

@FCB24 A Ty powiesz, ze nie chodzisz do kosciola, bo katechetka w podbazie kazala dzieciom wyrzucic kanapki?

18

@Hubsao Jeden z moich ulubionych bramkarzy - zawsze na MŚ w swietnej formie.

3

@Kondziubarca Czyli nie.

2

@P33ck Dirty Harry - jedna z moich ulubionych serii, mimo ze dosc banalna to lubie ten klimat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?