1

@PatrychoO Calkiem fajny projekt to byl :)

2

@cris2706 Czerwony Smok, Zodiak

0

@Wembley1993 *made by Wembley1993

2

@KacperVEB dzieki :)

1

@KacperVEB Secika niech zostawi Kordzie, bo postawilem +3,5 seta

1

@fart Wystarczy, ze znajdzie sie jedna odklejona osoba w lawie.

2

@kondzix2115 Przyjąłem, dziękuję.

2

@takisobiektos I tak, i nie. Fritz na ziemi radzi sobie srednio, natomiast Isner ma swoje lata i juz tez widac po nim uplyw czasu. Niemniej na pewno jest to ciekawy wynik i zobaczymy jak sobie poradzi w nastepnej rundzie.

0

@Dawidfcb1998 bardzo mozliwe.

1

@AmigoBlancos Mauritius ma jedna z bardziej charakterystycznych flag akurat.

0

@draxidox O co poszlo w skrocie?

1

@mekston Van de Zandschlup dobrze serwuje i troche powalczyl w koncowce.

1

@DaPidejpi Taka sama kolejnosc

0

@mekston Ciekawy mecz sie zapowiada, ale znajac zycie Nadal wygra.

4

@koksik2700 Alez piekna 6

0

@Emhyr Sledze to codziennie od poczatku wojny. Slimacze tempo, slimaczym tempem, ale straty ukrainy sie nasilaja a ruscy powoli ale regularnie robia postepy i ciezko o jakikolwiek optymizm w tym momecie.

0

@PatrychoO Daj znac, czy Camille to wychwycila, bo jestem ciekaw.

0

@Emhyr Jak nie forsuje jak nawala w Donbasie a zwlaszcza w rejonie Siewierodoniecka non stop.

2

@Emhyr Zanim to dojdzie to mina dobre 2 tygodnie.

2

@PatrychoO Oj klasyk, ta reklama ma okolo 12 lat :)

0

@AdamaTraore Ja wlasnie ostatnio staram sie czesciej chodzic i wykorzystywac przewage sytuacyjna.

0

@AdamaTraore Nie az tak mocno, naprawde dobrze mi wyszlo.

1

@macio_944 To samo ze Stalinem.

2

@FCB24 Jest w tym jakas ironia losu na pewno.

3

Czarna seria w swiecie muzyki trwa dalej - dzisiaj zmarl Alan White, perkusista zespolu Yes.

@Colon @kazbychu @BlaseR9 @Coutinho007 @Stoiczkow i inni

1

@Colon dzisiaj udalo mi sie zagrac takiego halfwoleja, ze pilka prawie wrocila na druga strone, zabraklo doslownie paru centymetrów.

1

@Kgorecki2500 Pozostale 18,7% pilnuje Kamczatki.

0

@Colon Ale odcielo prad mu strasznie.

0

@jedrek7000 Po prostu nie lubie tego gatunku z bardzo nielicznymi wyjatkami jak np Interstellar, czy Star Gate. Nie wiem czemu mialbym byc przez to plytkim czlowiekiem.

0

@Traba727 Nie lubie filmow scifi/ fantasy, pozostale hipotezy zupelnie nietrafione :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?