JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Calkiem fajny projekt to byl :)
2
@cris2706 Czerwony Smok, Zodiak
0
@Wembley1993 *made by Wembley1993
2
@KacperVEB dzieki :)
1
@KacperVEB Secika niech zostawi Kordzie, bo postawilem +3,5 seta
1
@fart Wystarczy, ze znajdzie sie jedna odklejona osoba w lawie.
2
@kondzix2115 Przyjąłem, dziękuję.
2
@takisobiektos I tak, i nie. Fritz na ziemi radzi sobie srednio, natomiast Isner ma swoje lata i juz tez widac po nim uplyw czasu. Niemniej na pewno jest to ciekawy wynik i zobaczymy jak sobie poradzi w nastepnej rundzie.
0
@Dawidfcb1998 bardzo mozliwe.
1
@AmigoBlancos Mauritius ma jedna z bardziej charakterystycznych flag akurat.
0
@draxidox O co poszlo w skrocie?
1
@mekston Van de Zandschlup dobrze serwuje i troche powalczyl w koncowce.
1
@DaPidejpi Taka sama kolejnosc
0
@mekston Ciekawy mecz sie zapowiada, ale znajac zycie Nadal wygra.
4
@koksik2700 Alez piekna 6
0
@Emhyr Sledze to codziennie od poczatku wojny. Slimacze tempo, slimaczym tempem, ale straty ukrainy sie nasilaja a ruscy powoli ale regularnie robia postepy i ciezko o jakikolwiek optymizm w tym momecie.
0
@PatrychoO Daj znac, czy Camille to wychwycila, bo jestem ciekaw.
0
@Emhyr Jak nie forsuje jak nawala w Donbasie a zwlaszcza w rejonie Siewierodoniecka non stop.
2
@Emhyr Zanim to dojdzie to mina dobre 2 tygodnie.
2
@PatrychoO Oj klasyk, ta reklama ma okolo 12 lat :)
0
@AdamaTraore Ja wlasnie ostatnio staram sie czesciej chodzic i wykorzystywac przewage sytuacyjna.
0
@AdamaTraore Nie az tak mocno, naprawde dobrze mi wyszlo.
1
@macio_944 To samo ze Stalinem.
2
@FCB24 Jest w tym jakas ironia losu na pewno.
3
Czarna seria w swiecie muzyki trwa dalej - dzisiaj zmarl Alan White, perkusista zespolu Yes.
@Colon @kazbychu @BlaseR9 @Coutinho007 @Stoiczkow i inni
1
@Colon dzisiaj udalo mi sie zagrac takiego halfwoleja, ze pilka prawie wrocila na druga strone, zabraklo doslownie paru centymetrów.
1
@Kgorecki2500 Pozostale 18,7% pilnuje Kamczatki.
0
@Colon Ale odcielo prad mu strasznie.
0
@jedrek7000 Po prostu nie lubie tego gatunku z bardzo nielicznymi wyjatkami jak np Interstellar, czy Star Gate. Nie wiem czemu mialbym byc przez to plytkim czlowiekiem.
0
@Traba727 Nie lubie filmow scifi/ fantasy, pozostale hipotezy zupelnie nietrafione :)