4

@Pawel13sz Do teraz nie wiem jak to sie stalo, ze nie bylo go w top 5

0

0

@Nazio87 Swietna przygoda! Super, ze Ci sie udalo z tym biletem na PSG :)

1

@Colon Jutro odsłucham, bo teraz już idę spać.

1

@Jakchcesz Nie zdazyl.

0

@YouTuber dziekuje, nie zbieram, mozesz brac.

10

0

@KmN Widzisz, to idealnie ;)

1

@Keson Po prostu zauwazylem, ze ostatnio duzo dziewczynek ma tak na imie :) Hani akurat zadnej nie spotkalem, a Wiktorie znam 3 w najblizszym otoczeniu :)

Koniec koncow, wazne zeby rodzicom sie podobalo :)

0

@KmN Nadia, Oliwia i Wiktoria zrobily sie strasznie pospolite.
Z tych co wymieniles bardzo mi sie podoba Hanna - bylo brane przez nas pod uwage jak jeszcze nie wiedzielismy, ze beda chlopaki. Jeszcze Dorota mi sie podoba.

2

@Emhyr 15 goli we wszystkich rozgrywkach byloby przyzwoitym wynikiem,

0

@Barca_Big_Moment Brooksby raczej bez szalu w turniejach przed RG z tego co sledzilem.

1

@Barca_Big_Moment Alcaraz powinien sobie poradzic na dlugim dystansie, o ile nie przydarzy mu sie jakas kontuzja.

1

@Hosh Wielka strata dla swiata muzyki...

1

@KrychaFCB Byl juz tu taki jeden, ktory twierdzil ze Semedo to drugi najlepszy prawy obronca w historii FCB, moze to jego nowe konto.

1

@FCBparasiempre Taktyczny

4

@AmigoBlancos Nie do konca topowa, ale Arsenal.

1

@MesQueUnClub96 Z Ruudem bedzie ciezko, o ile juz wczesniej sie nie wylozy.

2

@ignacywawa A kto zaklada, ze liczby Lewego zostana utrzymane w stosunku 1:1, poza Toba?

0

@Semafor80 Wystarczy, ze strzeli polowe mniej i bede ukontentowany :)

12

@Semafor80 Nie wiedzialem, ze to tak dziala. Lece do bukmachera postawic dom na to, ze strzeli 2x wiecej bramek w przyszlym sezonie.

A jaki mnoznik dla bramek Fatiego proponujesz?

9

@Semafor80 I znowu nasz najlepszy strzec w sezonie nie przekroczy 15 goli? Jestem sceptyczny jesli chodzi o zdrowie Fatiego, a Aubameyang tez pewnie bedzie rzadziej gral. Przydalby sie zawodnik bedacy gwarancja goli.

1

@Emhyr Jak na pierwszy sezon nie jest źle, zwazywszy na to jak prezentowal sie caly zespol. Fakt faktem troche goli strzelonych z karnych, ale mimo wszystko niezly sezon. Licze na wiecej w kolejnym, o ile zostanie.

3

@patry295 Moze ma bogate wnetrze?

1

@Vebrol Nadspodziewanie wysoka ocena.

3

@YouTuber Moderacja nie jest odpowiedzalna za zmiany interfejsu na stronie.

7

@Hubsao Lubie jak tacy wysmiewani pilkarze od czasu do czasu zamkna buzki hejterom.

3

@Peszko07 To fajna marza jak hurt 4 zlote za litr a detal prawie 8 za chwile.

1

@pt9 Ja sie przymierzam do gazowego, mniej zachodu z rozpalaniem i nie generuje dymu.

0

@messi564 Kontuzjowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?