JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pawel13sz Do teraz nie wiem jak to sie stalo, ze nie bylo go w top 5
0
@Jestjakjest haha
0
@Nazio87 Swietna przygoda! Super, ze Ci sie udalo z tym biletem na PSG :)
1
@Colon Jutro odsłucham, bo teraz już idę spać.
1
@Jakchcesz Nie zdazyl.
0
@YouTuber dziekuje, nie zbieram, mozesz brac.
10
@YouTuber @YouTuber
0
@KmN Widzisz, to idealnie ;)
1
@Keson Po prostu zauwazylem, ze ostatnio duzo dziewczynek ma tak na imie :) Hani akurat zadnej nie spotkalem, a Wiktorie znam 3 w najblizszym otoczeniu :)
Koniec koncow, wazne zeby rodzicom sie podobalo :)
0
@KmN Nadia, Oliwia i Wiktoria zrobily sie strasznie pospolite.
Z tych co wymieniles bardzo mi sie podoba Hanna - bylo brane przez nas pod uwage jak jeszcze nie wiedzielismy, ze beda chlopaki. Jeszcze Dorota mi sie podoba.
2
@Emhyr 15 goli we wszystkich rozgrywkach byloby przyzwoitym wynikiem,
0
@Barca_Big_Moment Brooksby raczej bez szalu w turniejach przed RG z tego co sledzilem.
1
@Barca_Big_Moment Alcaraz powinien sobie poradzic na dlugim dystansie, o ile nie przydarzy mu sie jakas kontuzja.
1
@Hosh Wielka strata dla swiata muzyki...
1
@KrychaFCB Byl juz tu taki jeden, ktory twierdzil ze Semedo to drugi najlepszy prawy obronca w historii FCB, moze to jego nowe konto.
1
@FCBparasiempre Taktyczny
4
@AmigoBlancos Nie do konca topowa, ale Arsenal.
1
@MesQueUnClub96 Z Ruudem bedzie ciezko, o ile juz wczesniej sie nie wylozy.
2
@ignacywawa A kto zaklada, ze liczby Lewego zostana utrzymane w stosunku 1:1, poza Toba?
0
@Semafor80 Wystarczy, ze strzeli polowe mniej i bede ukontentowany :)
12
@Semafor80 Nie wiedzialem, ze to tak dziala. Lece do bukmachera postawic dom na to, ze strzeli 2x wiecej bramek w przyszlym sezonie.
A jaki mnoznik dla bramek Fatiego proponujesz?
9
@Semafor80 I znowu nasz najlepszy strzec w sezonie nie przekroczy 15 goli? Jestem sceptyczny jesli chodzi o zdrowie Fatiego, a Aubameyang tez pewnie bedzie rzadziej gral. Przydalby sie zawodnik bedacy gwarancja goli.
1
@Emhyr Jak na pierwszy sezon nie jest źle, zwazywszy na to jak prezentowal sie caly zespol. Fakt faktem troche goli strzelonych z karnych, ale mimo wszystko niezly sezon. Licze na wiecej w kolejnym, o ile zostanie.
3
@patry295 Moze ma bogate wnetrze?
1
@Vebrol Nadspodziewanie wysoka ocena.
3
@YouTuber Moderacja nie jest odpowiedzalna za zmiany interfejsu na stronie.
7
@Hubsao Lubie jak tacy wysmiewani pilkarze od czasu do czasu zamkna buzki hejterom.
3
@Peszko07 To fajna marza jak hurt 4 zlote za litr a detal prawie 8 za chwile.
1
@pt9 Ja sie przymierzam do gazowego, mniej zachodu z rozpalaniem i nie generuje dymu.
0
@messi564 Kontuzjowany