JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Prawda jest taka, ze niewiele zostalo slabych druzyn w Europie poza jakimis kasztanami z Polski, wiec kazdy przeciwnik bedzie dla Barcelony wyzwaniem.
0
@Colon W idealnym. Czasem ja zakladam jako przedmeczowa hehe.
Ogolnie strasznie potliwa.
1
@Colon Nie pamietalem ich, ale stylowki kapitalne. Mam jeszcze podobna koszulke od taty.
1
@PatrychoO Chetnie zobacze podsumowanie, prosze o oznaczenie.
0
@PeteR10 Watpie zeby marketingowo mialo sie zwrocic 80 mln za podpis.
0
@Vebrol Pamietam jak jeszcze w Benfice gral jakis czas temu...
0
@Kitek1640 Nie bylo go w ogole widac na boisku.
1
@JimMorrisonFCB
1
@kamyk_23 Raczej PSG go zgarnie.
1
Dire Straits always looking like they don’t know if they are rockstars or tennis players
@Colon
4
@macio_944 Nie no, mimo wszystko końcówka sezonu nie napawa optymizmem niestety...
4
Mam lekki niedosyt po ostatnim etapie sezonu, gdzie zamiast zmniejszać stratę do Realu, to de facto ta strata została utrzymana. Ja rozumiem i jak najbardziej zdaję sobie sprawę, że to jest sezon przejściowy, ale mimo wszystko po całkiem obiecującym początku Xaviego na ławce trenerskiej nastąpiło mocne wyhamowanie.
Trudno teraz prorokować jak będzie wyglądał przyszły sezon, zważywszy na nietypowy terminarz spowodowany Mistrzostwami Świata w Nieżycie Nosa, ale patrząc przez pryzmat niekorzystnej sytuacji finansowej klubu ciężko o jakiś wielki optymizm.
0
@damian.09 Mississippi w Ogniu, Copycat, Złodziej Życia
1
@damian.09 Jak skoncze prace to podesle Ci jeszcze wiecej innych tytulow, byc moze bedzie cos, czego nie znasz :)
1
@damian.09
Filmy
Contratiempo, Gra, Rzeczy ktore robisz w Denver bedac martwym
1
@NaFazieHitman dobra akcja :)
1
@takisobiektos W ogole Molcan robi spore postepy w ostatnich miesiacach, niewatpliwie ciekawy zawodnik. Warto dodac, ze z faworyzowanym de Minaurem wygral ostatecznie i to w dwoch setach.
0
@BorzyKrzys Hoho, nie za mlody jeszcze na powrot do Serie A?
1
@esem91 Koperku nie lubie, ale ze szczypiorkiem ciekawa opcja.
0
@MINGUS Aaapsik!
0
@Rust_Cohle A pomalowanego rzepaku?
0
@esem91 Ale jak to bez cebuli?
1
@YouTuber
Messi
Jordan
-
Federer
-
- Giba
-
14
@DLFCB Ma gest.
4
@gumaz Zabrać prawo jazdy takiemu idiocie to za mało.
3
@DaPidejpi Hipogryfy lataja kluczem.
4
@Ojciec5tkidzieci Ego poza skalą.
2
@taris Samymi checiami i zaangazowaniem nie zdobedzie sie trofeum, potrzebne sa jeszcze umiejetnosci.
1
@abram3k Obrona slaba jak zawsze, pomoc tez bez szalu niestety.
1
@kamiVeB
1. Iniesta
2. Zidane
3. Modrić