JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Nazio87 Nie widziałem Piratów z Karaibów, Gwiezdnych Wojen, Władcy Pierścieni, Matrixa, ani Avatara - i nie zamierzam nadrabiać :)
3
@mekston I kolejne nielatwe 4 godziny w nogach.
1
@Coutinho007 Niech ten dzien sie juz skonczy.
3
@PatrychoO Co za dzien...
0
@gumaz taktyczny
2
37-letni Gilles Simon przechodzi do kolejnej rundy RG jako jeden z dwoch Francuzów ktorzy pozostali w turnieju (drugi to Gaston).
2
@Medium Ona juz jest za Serie A.
0
@ranger3120 27 + 10 chyba
1
@Kgorecki2500 taktyczny
2
@zadafcb Sam sedzia tez sie az usmial z tego :)
1
@macio_944 Ty jestes tym leniwym knurem?
0
@Piorun Kiedys rowniez charakterystrycznie skladaly sie Dementieva i Bartoli :)
0
@Kgorecki2500 Problemem bym tego nie nazwal, raczej szczesciem.
0
@takisobiektos Przeciwnik z duzo nizszej polki, ale to dobrze, ze HH sie rozkreca :)
1
@Cwaniak4 W dzien jest jasniej niz w nocy.
0
@MysticCat Ale spokojnie, nie musisz wylewac swoich frustracji z powodu wtopionych kuponow na forum :) A statystyki roznego rodzaju zazwyczaj masz dostepne na stronach typu sofascore no i u buków, chociaz najczesciej w okrojonej formie.
3
@MysticCat Przy analizie WTA najlepiej sprawdzalaby sie znajomosc cyklu miesiaczkowego kazdej tenisistki.
0
@Ojciec5tkidzieci To nie fejk?
1
@bodziu11arret Szukaj w Kościelisku :)
1
@maroon umknelo mi to w tekscie, myslalem ze nie bylo tej informacji.
2
@ArterkHD Dla mnie GOATem pozostaje Federer, poniewaz jego tenis byl najbardziej kompletny w kazdym aspekcie, do tego bardzo atrakcyjny w odbiorze.
0
@KacperVEB Nie zanosi sie, ale zobaczymy.
1
@KacperVEB Z kim sie spotka w kolejnej rundzie?
2
@FCBparasiempre Dodam tylko, ze na skutek wypadku zapalily sie przewozone w aucie kanistry z benzyna, co spowodowalo zaplon auta.
0
@mekston A tu znowu przelamanie :) alez tam musi byc dramaturgia
1
@mekston Dokladnie, jak czesto w takich przypadkach zabraklo chyba glowy.
0
@KacperVEB Ja tam zawsze sie cieszylem jak pokazywali mecze mezczyzn zamiast kobiet, zwyczajnie poziom sportowy jest lepszy. Trudno przypuszczac zeby pokazywali mecz Linette zamiast rodzimego Gasqueta z Korda.
9
@Tomason Z serem moze byc problem.
0
@Criss18Barca Polska
3
@Kidd Zawodnicy czesto wkladaja duzo sil w uderzenia i jest to naturalna reakcja na wysilek na korcie.