JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zwyciezca LE w przyszlym sezonie zagra w LM?
5
@Kgorecki2500 Sadzac po tym co wygaduje to chyba metanol.
1
@MesQueUnClub96 pisalem i o pomocnikach, i o skrzydlowych. No zobaczymy jak to wyjdzie.
1
@MesQueUnClub96 No lepsi niz w wiekszosci topowych klubów, a ze mieli lekki zjazd w tym sezonie, to nie zmienia faktu, ze wciaz sa to wysokiej klasy zawodnicy. Do tego nie zapominajmy o Mullerze no i Musiali.
poza tym, do 40 pewnie nie dobije, ale nie wykluczone, ze zdobedzie wiecej bramek niz pozostali super snajperzy w lepszych ligach.
1
@MesQueUnClub96 W ogórkowej lidze, z takimi pomocnikami i skrzydlowymi, kto wie?
1
@MesQueUnClub96 Nie zdziwie sie jak to Kalajdzic zdobedzie najwiecej goli z nich wszystkich.
0
@takisobiektos To ten, co wie wszystko lepiej od trenerów i robi wszystko po swojemu?
2
@kazbychu Kapitalny muzyk, niezwykle wrazliwy, szkoda ze nie poradzil sobie z choroba.
1
@MichalZZZ Pewnie w pazdzierniku jakos :) Do tego czasu bede sobie gral w 20, musze w koncu doprowadzic York City do Premier League a juz jestem w Championship :)
0
@MichalZZZ Dzieki za informacje :) 22 pewnie juz nie bede ogrywal, ale 23 pewnie sobie kupie :)
0
@MichalZZZ Duzo zmian w stosunku do 19?
0
@MichalZZZ W ktora wersje poprzednio grales? Duzy przeskok?
0
@OsamaDembele Real-Liverpool - taki final obstawiam.
1
@P33ck W szycztowym momencie kariery byl bardzo skuteczny tylko zniszczyly go kontuzje, ale masz racje, ze jednak nalezy go dac półkę nizej.
0
@P33ck Polemizowalbym, ale nie dane bylo mi ogladac go w akcji.
0
@jeyx77x Obiecywalem sobie wiecej po Griezmannie, Coutinho, Adriano (nie sadzilem, ze az tak szybko zgasnie)
1
@AmigoBlancos Top 3 najlepszych "9" też
1. Henry
2. Benzema
3. Trezeguet/Cisse/Giroud/Anelka
10
@Emhyr Niech najpierw przejdzie, potem bedziemy sie cieszyc/rozpaczac.
1
@GeneralXavi Ciekawe jak wyglada sytuacja w drugim kwartale.
1
@tristan87 Ja juz sie gubie w tych powrotach.
0
@Damiano27psk Tylko RMF Classic - najpiękniejsza muzyka filmowa, do tego muzyka klasyczna, od czasu do czasu puszczą wiadomości.
5
@bartas97 Sama góra 60 zlotych, ale stosunkowo rzadko chodze, bo preferuje dluzsze wlosy.
4
@cris2706 Copa America:
Messi: 1
Ronaldo: 0
0
@Nazio87 Tez oznacz prosze
0
@KapiFCB Pytanie, czy to prawda, czy tylko plotki.
1
@Rust_Cohle Chyba talerz w zlewie zeby nie zaschlo.
Oczywiscie z dystansem @Colonie
1
@Colon Glupota ruskich jest nieskonczona.
0
@norbi77 Leci w kinach czy juz dostepny na jakiejs platformie?
2
@MichalZZZ Moze @matirix20?
13
@YouTuber wzialem kredyt hipoteczny z oprocentowaniem zmiennym.