JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gaucho104 Jesli woli kolekcjonowac wspomnienia zamiast przedmiotów to zabierz ja do jakiejs ciekawej restauracji albo w jakies inne ciekawe przyrodnicze albo kulturowe miejsce.
2
@ToWinaSedziego Ja bym nie patrzyl na to w ten sposob. Sciezka kariery jest inna dla kazdego zawodnika i w duzej mierze zalezy od tego, jak dany zawodnik sie prowadzi i jakie predyspozycje ma jego organizm.
Oczywiscie chcialbym zeby PEA pogral na wysokim poziomie jeszcze przez 2 lata, ale ciezko zakladac to na podstawie wystepow innych zawodnikow.
0
@Gappeq Nie wyobrażamy sobie.
6
@Kidd Dobrze piszesz, Michael.
4
@Sulimo Bez przesady, zagrał przyzwoicie.
0
@arsenallondyn0 Czekam na listę :)
1
@Xwowrak Ja jednak wolalbym zarabiac wiecej niz najnizsza krajowa, bo jest to duzo bardziej korzystne z finansowego punktu widzenia niz posilkowanie sie tylko zasilkami.
1
@Kidd No bylo tego sporo, ale nie chcialo mi sie wracac do dawniejszych czasow, bo mozna by jeszcze wymienic chocby Gago, Owena, Gravesena, Huntelaara, Robbena, Sneijdera, Van der Vaarta, Drenthe...
1
@cris2706
Po pierwsze, najpierw niech tam przyjdzie.
Po drugie, pewnie dostanie astronomiczna premie za podpis, wiec to nie bedzie takie za darmo.
Po trzecie, znalazloby sie jeszcze kilka niewypalow transferowych Realu w ostatnich latach, chocby mimo wszystko Bale, Jovic, Ilarramendi...
3
@Ojciec5tkidzieci Porównanie do Polski trafne jak ocena możliwości bojowych rosyjskiej armii przez putina.
1
@macio_944 Polecam footybite ;)
3
@BorzyKrzys "W cieniu drzewa" brzmi dobrze, dodam do swojej listy.
2
@AmigoBlancos Az dziwne, ze ktos tam na trybunach mu nie obil geby za to.
3
@Szklaner Nie mam problemu z tym zeby ambasador Rosji dostal odszkodowanie za zniszczony garnitur i straty moralne jesli tylko Rosja zaplaci odszkodowanie za straty wojenne.
0
@Kidd Zasiedzial sie w tym Sassuolo.
1
@Rust_Cohle Ja od siebie polecam Koscielisko kolo Zakopanego. Z jednej strony blisko Zakopca na tyle zeby sobie podjechac pochodzic tam i poogladac rozne miejsca, a z drugiej strony na tyle daleko zeby uniknac tych szalonych tlumow.
0
@Jakub1513 drinki z wódką
1
@Albatros Nie co Ty, fajnie takie plotki poczytać każdego dnia aż do końca okienka transferowego.
1
@jordus100 On tylko wrzucil jej tweet. Nie pisal, ze obchodzi go jej zycie.
0
@AlexDark00 Ten klub nie ma juz swojej filozofii od ladnych paru lat.
W przeciwienstwie do Girmaldo, ktory gra w slabszej lidze, Alonso jest ograny w Anglii i moglby byc ciekawym wzmocnieniem. Co do Galana, nie uwazam zeby byl slabszy od Grimaldo a sa w tym samym wieku.
1
@NaFazieHitman Pałka się przegła.
0
@AlexDark00 "Niech Alba zostanie i taki Grimaldo się od niego uczy, chyba że przyjdzie placek typu Alonso, czy Galan" - a Grimaldo nie jest plackiem?
0
@tomek8756 Wyglada jak wysyp ruskich trolli.
20
@Fan2005 Nie, Iniesta wiedzial kiedy zejsc ze sceny i zrobil to w najlepszym dla siebie momencie.
1
@KrwawiaceoczyVEB Co za akcja :)
0
@Emhyr Juz po odejsciu Ronaldo mieli sie kopac po czolach, a jak jest kazdy widzi.
1
@FanBarcy22 Czy ja wiem? Stosunkowo mało akcji przechodzi jego stroną.
2
@MesQueUnClub96 Ten sezon Benzema, prime Suarez, całokształt Lewandowski.
4
@Transu96 już bym chyba wolał Pjanicia gdyby był dostępny.
0
@Uukasz_93 ja akurat tradycyjnie na jakimś angielskim streamie :)