0

@ranger3120 Dokladnie. Trzeba szukac pozytywow.

40

@ranger3120 Jakos bedziesz musial to przeboleć.

8

@Mns21 Moze nurkowanie w fontannach w duzych miastach?

1

@Messibestplayerintheworld Dlatego licze, ze w weekend dostana w pupe z Arsenalem i nie zagraja w LM.

23

@Emhyr Sergi Roberto podpisuje umowe do 2028

1

@Messibestplayerintheworld Antony'ego pewnie ten Ten Haag sciagnie.

0

@masq O ile Trincao chcialby wrocic do Portugalii i Benfica w ogole chcialaby go u siebie.

0

@Jestjakjest Ten bardziej przystojny tez dal solidna zmiane.

0

@Messibestplayerintheworld Wczoraj zastanawialem sie, czy RL9 bylby w stanie az tak wiele wiecej bramek od PEA zeby byl sens kupowac go za te ~40 mln EUR.

3

@FCMichalo np jakiegos wybitnego sedziego z Afryki.

1

@Borneo Sam startowalem kilka razy i wiem jaki jest przesiew. Znajomosci nic Ci nie dadza jezeli nie masz predyspozycji do wykonywania zawodu kontrolera.

2

@lucca87 Wolam @Danny Gaucho zeby sprostowal.

0

@Herato Chyba niewiele mniej ;)

0

@tomek8756 Zacznijmy od tego, ze takich kursow najprawdopodobniej by nie przeszli.

2

@DLFCB Dobry sprinter

0

@Colon W sumie dawno Meddle nie sluchalem.

5

@damianex10 Koza snookera.

0

@Messibestplayerintheworld Mnie trudno jest powstrzymac sie od smiechu, kiedy widze jak wybrzydza nie majac praktycznie zadnej pozycji negocjacyjnej.

2

@eckov Oby skonczylo sie na plotkach.

0

@Walker Prawdziwy żeglarz i przez Morze Czerwone przeplynie.

0

@mekston A jaka jest Twoja opinia na ten temat?

0

@mekston Mam mieszane uczucia, chyba jednak pozwolibym im zagrac.

0

@Colon Sprawdze wieczorem, dzieki.

2

@krajana Tak, tak. Wiesz gdzie bylem, wiesz co robilem. Brakuje jeszcze slynnego "Wylacz tv, wlacz myslenie."

Dzialania militarne USA w zaden sposob nie usprawiedliwiaja tego, co sie teraz dzieje na Ukrainie.

8

@krajana argument w stylu "a u was bija murzynow" - zalosne.

0

@Medium Moze jeszcze da rade.

0

@Medium Djere to nie az taki placek. Ostatnio Djokovic przegral z Fokina a to rowniez nie jest jakis top.

0

@Medium Djokovic jest bez formy, do tego malo gral ostatnio.

3

@Arkon Kosciol jak organizacja i instytucja jest niestety przezarty zlem, ale ja staram sie wyciagac z niego te dobre aspekty i szukac dobrych wzorcow. Moze troche naiwnie, ale licze ze sytuacja bedzie sie powoli poprawiala wraz z odplywem starszych ksiezy.

2

@FCB24 Gralem we wszystkie te sporty na korcie i moim zdaniem najbardziej meczacy jest squash, bo nawet na niskim poziomie wymaga wielu krotkich sprintow. Potrafilem grac 4-godzinny mecz tenisowy i byc mniej zmeczony niz po godzinie squasha.

Jesli chodzi o badmintona to tez jest to bardzo intensywny sport, ale dopiero na bardziej zaawansowanym poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?