JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 Dokladnie. Trzeba szukac pozytywow.
40
@ranger3120 Jakos bedziesz musial to przeboleć.
8
@Mns21 Moze nurkowanie w fontannach w duzych miastach?
1
@Messibestplayerintheworld Dlatego licze, ze w weekend dostana w pupe z Arsenalem i nie zagraja w LM.
23
@Emhyr Sergi Roberto podpisuje umowe do 2028
1
@Messibestplayerintheworld Antony'ego pewnie ten Ten Haag sciagnie.
0
@masq O ile Trincao chcialby wrocic do Portugalii i Benfica w ogole chcialaby go u siebie.
0
@Jestjakjest Ten bardziej przystojny tez dal solidna zmiane.
0
@Messibestplayerintheworld Wczoraj zastanawialem sie, czy RL9 bylby w stanie az tak wiele wiecej bramek od PEA zeby byl sens kupowac go za te ~40 mln EUR.
3
@FCMichalo np jakiegos wybitnego sedziego z Afryki.
1
@Borneo Sam startowalem kilka razy i wiem jaki jest przesiew. Znajomosci nic Ci nie dadza jezeli nie masz predyspozycji do wykonywania zawodu kontrolera.
2
@lucca87 Wolam @Danny Gaucho zeby sprostowal.
0
@Herato Chyba niewiele mniej ;)
0
@tomek8756 Zacznijmy od tego, ze takich kursow najprawdopodobniej by nie przeszli.
2
@DLFCB Dobry sprinter
0
@Colon W sumie dawno Meddle nie sluchalem.
5
@damianex10 Koza snookera.
0
@Messibestplayerintheworld Mnie trudno jest powstrzymac sie od smiechu, kiedy widze jak wybrzydza nie majac praktycznie zadnej pozycji negocjacyjnej.
2
@eckov Oby skonczylo sie na plotkach.
0
@Walker Prawdziwy żeglarz i przez Morze Czerwone przeplynie.
0
@mekston A jaka jest Twoja opinia na ten temat?
0
@mekston Mam mieszane uczucia, chyba jednak pozwolibym im zagrac.
0
@Colon Sprawdze wieczorem, dzieki.
2
@krajana Tak, tak. Wiesz gdzie bylem, wiesz co robilem. Brakuje jeszcze slynnego "Wylacz tv, wlacz myslenie."
Dzialania militarne USA w zaden sposob nie usprawiedliwiaja tego, co sie teraz dzieje na Ukrainie.
8
@krajana argument w stylu "a u was bija murzynow" - zalosne.
0
@Medium Moze jeszcze da rade.
0
@Medium Djere to nie az taki placek. Ostatnio Djokovic przegral z Fokina a to rowniez nie jest jakis top.
0
@Medium Djokovic jest bez formy, do tego malo gral ostatnio.
3
@Arkon Kosciol jak organizacja i instytucja jest niestety przezarty zlem, ale ja staram sie wyciagac z niego te dobre aspekty i szukac dobrych wzorcow. Moze troche naiwnie, ale licze ze sytuacja bedzie sie powoli poprawiala wraz z odplywem starszych ksiezy.
2
@FCB24 Gralem we wszystkie te sporty na korcie i moim zdaniem najbardziej meczacy jest squash, bo nawet na niskim poziomie wymaga wielu krotkich sprintow. Potrafilem grac 4-godzinny mecz tenisowy i byc mniej zmeczony niz po godzinie squasha.
Jesli chodzi o badmintona to tez jest to bardzo intensywny sport, ale dopiero na bardziej zaawansowanym poziomie.