JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czemu właściwie Pedri zszedł?
2
@DonMatteo901 Bez przesady z Aubą.
0
@Inko Stąd, że sędzia podszedł do monitora i nic tam się nie wyświetlało.
A jeśli w ogóle nie miał zamiaru tego sprawdzać to tym większa kompromitacja.
0
@Batys Jedno nie wyklucza drugiego.
0
@jutroIV Szacunek za ten wpis.
19
Ja po dzisiejszym meczu
https://i.makeagif.com/media/3-22-2021/KO8roy.gif
2
Rozbroiło mnie, kiedy var przestał działać, kiedy sędzia miał sprawdzać potencjalną rękę w polu karnym Barcelony, ale kiedy już sprawdzali spalony Busquetsa to wszystko działało jak trzeba.
3
Dawno nie widziałem tak fatalnie sędziowanego meczu. Brawo za walkę do końca.
1
@LS Jak dobrze znasz cennik.
0
@takisobiektos no wlasnie widze, ze w drugim ladnie idzie.
1
@PodkarpackiKibic @OsamaDembele
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/mobile/000/007/582/tumblr_lmputme3co1qa6q7k_large.jpg
0
@takisobiektos Kolejny mecz, w ktorym sie meczy i ma problemy z przelamywaniem przeciwnika. Oby sie rozkrecil w 1/4.
0
@derlysy1979 Zgadza sie, tylko na odpowiedniej wysokosci.
2
@Emhyr Zdecydowanie Gaye, szkoda ze nie wspominaja o Angelino.
3
@P33ck Cardozo legenda Paragwaju, ale zwlaszcza pomoc jest tutaj piekielnie mocna.
1
@escarabajo Mam koszulke Cardozo z czasow jego przygody w Trabzonsporze :)
9
@Pawel13sz Prosba: jak wrzucasz te wszystkie wspaniale widoki to moglbys dodac jaki to jest region kraju, w sensie miejscowosc, albo inna nazwe geograficzna? :)
0
@derlysy1979 Na odpowiedniej wysokosci tak. Ponizej pewnej wysokosci nie moga wchodzic na nadzwiekowa jesli leca nad terenami mieszkalnymi.
1
@Pawci023x kawa w ogole niet.
0
@Jakchcesz Samoloty wojskowe nie moga latac nad zamieszkanymi terenami z predkosciami naddzwiekowymi, wiec albo doszlo do przekroczenia uprawnien, albo byla to jednak predkosc poddzwiekowa.
1
@Pawel13sz
1. Quaresma
2. Partey
3. Recoba
4. Son
1
@KrystianR uuu, seksizm.
1
@Kurkmen Troche racji w tym jest. Z jednej strony trzeba pomagac, ale z drugiej wysylajac duze ilosci sprzetu narazamy sie mocno na potencjalne problemy w przyszlosci ze strony rosji.
0
@marekBarca Coraz bardziej sie obawiam, ze te dzikusy nie zatrzymaja sie na Ukrainie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@Ali3231 Jesteśmy zgubieni.
1
@PatrykBarca Morientes, Prso, Rothen, Giuly, Evra, Nonda - alez to byla ekipa.
5
@tomek8756 *Carles
2
@Ojciec5tkidzieci Tak jest Ojciec.
2
@MesQueUnClub96 Raczej chodzi o sezon 2003/04 kiedy odpadli z Porto.