JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VbamboeB O to to.
0
Ależ bałem się tego gema serwisowego Hubiego po tym jak zepsuł ten flying volley. Jeszcze w grze.
1
@macio_944 Myślałem, że już był drugi i zwątpiłem.
0
@Zawsze_Wierny nie liczyłbym na to. Hiszpan praktycznie nie popełnia błędów.
3
Przejechał się Hubert na tym chodzeniu do siatki po drugim serwisie. To nie jest metoda na Alcaraza, który mocno returnuje.
3
Ależ wolej Huberta!!!
0
@BorzyKrzys Instamamy? Brzmi ciekawie ;)
1
@Encore Jest genialny, bardzo mu kibicuję, tylko nie w tym meczu. A Ty, Enkorze, grasz?
0
@BorzyKrzys Prędzej bym stawiał, że studiowałeś jakąś kinematografię, albo filmówkę w Łodzi.
0
@BorzyKrzys ... i jeszcze znali się na dobrych trunkach (P.Z.)
0
@adi7adi8 Też da radę. Z tym serwisem i z dobrą grą przy siatce myślę, że 1/4 spokojnie.
1
Jeśli tylko Alcaraz uniknie kontuzji to wróżę mu wiele wygranych szlemów już niebawem.
0
@macio_944 Ty nie mówiłeś czasem, że RDR2 najlepsze? ;)
1
@Lovalo A RDR2?
0
@mekston Jakie NTRP?
0
@AnnaMarianna W takich sytuacjach zawsze zagadywałem, coś zwyczajnego byleby podtrzymać dialog.
5
@mrboom Dokładnie, jeśli którejś ze stron zależy to nie powinno być wahania.
1
@AnnaMarianna Dawno nie byłem w takiej sytuacji, ale raczej nie. Zazwyczaj oczekiwania są takie, że facet powinien się pierwszy odezwać.
1
@MrPGG Mam nadzieję, że w odwrotnej kolejności.
0
@Colon Dawno temu gdzieś, nie pamiętam gdzie.
0
@mekston a Ty grasz też? :)
1
@mekston Forehandu nie ma, ale pewnie sam widziałeś, że spin rate miewa wyższy. Do tego znacznie lepszy backhand, gra przy siatce, no i trochę lepszy serwis.
0
@Colon El Chino Top, Zizou wiadomo. Miałem kiedyś fajną koszulkę z nim - "Five defenders? No problem."
2
@damianex10 Trudno żeby się zająknął skoro siedzi ruskim w kieszeni.
3
@MesQueUnClub96 I tak nie wyjdziemy, wiec dla mnie nie ma roznicy z kim zagramy.
0
@Cochise Taktyczny.
0
@Emhyr I za chwile bedziemy musieli grac formacja 3-9-3
1
@PatrychoO Domówka bardzo fajna :)
1
@Barca1992 Zdecydowanie żurek - moja ulubiona zupa. Koniecznie z ziemniakami, jajkiem, białą i dużą ilością chrzanu.
2
@Colon Niesamowity jest. Dobiega jak mlody Nadal.