0

@VbamboeB O to to.

0

Ależ bałem się tego gema serwisowego Hubiego po tym jak zepsuł ten flying volley. Jeszcze w grze.

1

@macio_944 Myślałem, że już był drugi i zwątpiłem.

0

@Zawsze_Wierny nie liczyłbym na to. Hiszpan praktycznie nie popełnia błędów.

3

Przejechał się Hubert na tym chodzeniu do siatki po drugim serwisie. To nie jest metoda na Alcaraza, który mocno returnuje.

3

Ależ wolej Huberta!!!

0

@BorzyKrzys Instamamy? Brzmi ciekawie ;)

1

@Encore Jest genialny, bardzo mu kibicuję, tylko nie w tym meczu. A Ty, Enkorze, grasz?

0

@BorzyKrzys Prędzej bym stawiał, że studiowałeś jakąś kinematografię, albo filmówkę w Łodzi.

0

@BorzyKrzys ... i jeszcze znali się na dobrych trunkach (P.Z.)

0

@adi7adi8 Też da radę. Z tym serwisem i z dobrą grą przy siatce myślę, że 1/4 spokojnie.

1

Jeśli tylko Alcaraz uniknie kontuzji to wróżę mu wiele wygranych szlemów już niebawem.

0

@macio_944 Ty nie mówiłeś czasem, że RDR2 najlepsze? ;)

1

@Lovalo A RDR2?


0

@mekston Jakie NTRP?

0

@AnnaMarianna W takich sytuacjach zawsze zagadywałem, coś zwyczajnego byleby podtrzymać dialog.

5

@mrboom Dokładnie, jeśli którejś ze stron zależy to nie powinno być wahania.

1

@AnnaMarianna Dawno nie byłem w takiej sytuacji, ale raczej nie. Zazwyczaj oczekiwania są takie, że facet powinien się pierwszy odezwać.

1

@MrPGG Mam nadzieję, że w odwrotnej kolejności.

0

@Colon Dawno temu gdzieś, nie pamiętam gdzie.

0

@mekston a Ty grasz też? :)

1

@mekston Forehandu nie ma, ale pewnie sam widziałeś, że spin rate miewa wyższy. Do tego znacznie lepszy backhand, gra przy siatce, no i trochę lepszy serwis.

0

@Colon El Chino Top, Zizou wiadomo. Miałem kiedyś fajną koszulkę z nim - "Five defenders? No problem."

2

@damianex10 Trudno żeby się zająknął skoro siedzi ruskim w kieszeni.

3

@MesQueUnClub96 I tak nie wyjdziemy, wiec dla mnie nie ma roznicy z kim zagramy.

0

@Cochise Taktyczny.

0

@Emhyr I za chwile bedziemy musieli grac formacja 3-9-3

1

@PatrychoO Domówka bardzo fajna :)

1

@Barca1992 Zdecydowanie żurek - moja ulubiona zupa. Koniecznie z ziemniakami, jajkiem, białą i dużą ilością chrzanu.

2

@Colon Niesamowity jest. Dobiega jak mlody Nadal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?