1

@Rust_Cohle No i będzie FPL

0

@Ghotti 180k kredo hipoteczny - od poczatku roku 1000 ->1220 teraz

0

@AlexDark00 Pytanie ile w tym prawdy.

0

@ElKamil Jak wyżej napisał Transwestyta: PEA sprawdził się w 3 mocnych ligach, Olmo nie jest wyróżniającą się postacią nawet w jednej.

2

@Cule1234
No bez jaj, Xavi naprawde chce zlozyc 11stke Hiszpanów? Olmo moim zdaniem to nie jest pilkarz na miare Barcelony.

2

@Sau_Ron Urugwaj, stabilna sytuacja polityczna i gospodarcza.

1

@FC1899Barca @Ghotti to jest ten Twój projekt?

5

@Zoker To jest niesamowite, ze Real ma na tyle zdrowa sytuacje finansowa, ze moze sobie pozwalac na trzymanie i oplacanie takich odpadow jak Bale i Hazard.

1

@lizahi To fantastycznie, cieszymy sie.

0

@arsenallondyn0 Mam normalnie w dokumentach.

4

@Zoker Pisanie ą i ę w celowniku liczby mnogiej (osobą, ludzią zamiast osobom, ludziom)

1

@Hubsao Bydlaki

0

@masq Pamiętaj, że nie wszystkie ubrania można suszyć, bo mogą się skurczyć albo zniszczyć.

0

@mekston Licze, ze w US Open odpali.

0

@arsenallondyn0 Ja gralem kilka dni temu i dzialalo normalnie, tyle ze mam wersje bez komentatora niestety.

0

@arsenallondyn0 Moge pozniej sprawdzic na drugim komputerze i dam znac.

1

@BarcaaVEB Teamgeist

1

@prokofiew Jest to jakieś rozwiązanie, ale też denerwuje mnie jak ta strona schodzi na psy przez takich nieśmiesznych trolii.

1

@Colon Przyszły lider rankingu, bez wątpienia. Ostatnim zawodnikiem, którego miałem okazję oglądać grajacego na takim poziomie w takim wieku był Nadal.

1

@Rewolucja123 Z Niemcami sie do konca nie zgodze: Rudiger, Havertz, Werner, Kroos, Draxler

3

@PodkarpackiKibic Predzej kupsko zatykajace odplyw z muszli.

3

@AllBundy Zaraz poleci i bedzie spokój.

0

@OsamaDembele No wlasnie to robisz.

3

@OsamaDembele O nic nie musze pytac, jestem tutaj dluzej niz Ty jestes na swiecie i w przeciwienstwie do Ciebie nie zasmiecam tej strony spamem.

0

@OsamaDembele Akurat u mnie tak.

1

@OsamaDembele Niestety ilośc nie przekłada sie na jakosc.

0

@FCB24 Kazde koncernowe piwo to szczyny chociazby przez sam fakt, ze to masówka.

Edit: może nie szczyny, ale kompletnie odrzucające.

0

@FCB24 Niby które?

1

@Danny Gaucho W takim razie szkoda.

0

@shahman Kto awansowal?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?