JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle No i będzie FPL
0
@Ghotti 180k kredo hipoteczny - od poczatku roku 1000 ->1220 teraz
0
@AlexDark00 Pytanie ile w tym prawdy.
0
@ElKamil Jak wyżej napisał Transwestyta: PEA sprawdził się w 3 mocnych ligach, Olmo nie jest wyróżniającą się postacią nawet w jednej.
2
@Cule1234
No bez jaj, Xavi naprawde chce zlozyc 11stke Hiszpanów? Olmo moim zdaniem to nie jest pilkarz na miare Barcelony.
2
@Sau_Ron Urugwaj, stabilna sytuacja polityczna i gospodarcza.
1
@FC1899Barca @Ghotti to jest ten Twój projekt?
5
@Zoker To jest niesamowite, ze Real ma na tyle zdrowa sytuacje finansowa, ze moze sobie pozwalac na trzymanie i oplacanie takich odpadow jak Bale i Hazard.
1
@lizahi To fantastycznie, cieszymy sie.
0
@arsenallondyn0 Mam normalnie w dokumentach.
4
@Zoker Pisanie ą i ę w celowniku liczby mnogiej (osobą, ludzią zamiast osobom, ludziom)
1
@Hubsao Bydlaki
0
@masq Pamiętaj, że nie wszystkie ubrania można suszyć, bo mogą się skurczyć albo zniszczyć.
0
@mekston Licze, ze w US Open odpali.
0
@arsenallondyn0 Ja gralem kilka dni temu i dzialalo normalnie, tyle ze mam wersje bez komentatora niestety.
0
@arsenallondyn0 Moge pozniej sprawdzic na drugim komputerze i dam znac.
1
@BarcaaVEB Teamgeist
1
@prokofiew Jest to jakieś rozwiązanie, ale też denerwuje mnie jak ta strona schodzi na psy przez takich nieśmiesznych trolii.
1
@Colon Przyszły lider rankingu, bez wątpienia. Ostatnim zawodnikiem, którego miałem okazję oglądać grajacego na takim poziomie w takim wieku był Nadal.
1
@Rewolucja123 Z Niemcami sie do konca nie zgodze: Rudiger, Havertz, Werner, Kroos, Draxler
3
@PodkarpackiKibic Predzej kupsko zatykajace odplyw z muszli.
3
@AllBundy Zaraz poleci i bedzie spokój.
0
@OsamaDembele No wlasnie to robisz.
3
@OsamaDembele O nic nie musze pytac, jestem tutaj dluzej niz Ty jestes na swiecie i w przeciwienstwie do Ciebie nie zasmiecam tej strony spamem.
0
@OsamaDembele Akurat u mnie tak.
1
@OsamaDembele Niestety ilośc nie przekłada sie na jakosc.
0
@FCB24 Kazde koncernowe piwo to szczyny chociazby przez sam fakt, ze to masówka.
Edit: może nie szczyny, ale kompletnie odrzucające.
0
@FCB24 Niby które?
1
@Danny Gaucho W takim razie szkoda.
0
@shahman Kto awansowal?