JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@daniel32778 Miejmy nadzieje, ze tak jest.
9
@Kgorecki2500 Jeden z najlepszych skrzydlowych Bundesligi.
0
@Uukasz_93 Nie rozmawiamy teraz o Niemcach. Co za tego, ze Ukraincy maja paliwo za 5 zlotych skoro moga sobie jej kupic nieporownywalnie mniej niz my, ktorzy placimy za nia w tej chwili 7,50 (trzymajmy sie faktow, 10 zlotych/litr na razie nie ma).
Dlaczego ich nie stac? Byc moze dlatego, ze sa tak bardzo uzaleznieni od rosyjskiej ropy, w wiekszym stopniu od nas.
0
@MarcelNJ11 Prawda lezy pewnie gdzies pomiedzy tym 1100 a 18 tys podawanym przez Ukraine.
1
@Uukasz_93 Podaj jeszcze ile zarabiaja Ukraincy, a ile Polacy.
4
@Bocheno1 Poniewaz taka byla wizja malarza.
0
@BorzyKrzys Wars wita Was, Wars wita Was
1
@Barca1992 Moim zdaniem przesada.
4
@GeneralXavi Chyba w kazdym meczu sie slizga ;)
6
@LosBlankos
Osobiście ulozylbym:
1. Eto'o
2. Drobga
2. RvP
3. Toni
1
@DonMatteo901 haha
2
@Hubsao Bierzmy poprawki na te liczby, propaganda dziala w obydwie strony.
0
@KrystianR O, to wazne info, bo u mnie w lesie potrafi czasem zgubic gps.
0
@KrystianR Właśnie nie mam i potrzebuję czegoś na telefon.
0
Jaką apkę do biegania polecacie? Najlepiej jakby była bezpłatna i żeby była możliwość przechowywania wyników i tras. Ewentualnie może być płatna. Z góry dzięki :)
3
@tommyVERceti Zdecydowanie brzmi jak depresja. Najlepiej zaczac od konsultacji z psychologiem.
3
@Hubsao Nie slychac zeby maszyna chodzila, wirniki obracaja sie raczej na wietrze, bo slychac, ze wieje dosc mocno.
2
@Bobo25 Ja osobiscie ogladalem na jakims BT sport i pierwszy raz od dawna zasnalem w koncowce.
1
@Gibbon_FCB Lepsza z druzyn.
2
@macio_944 Po prostu byli fatalni jak Kucharczyk.
2
Griezmann chyba pierwszy raz w życiu biegł tak szybko.
0
@Rust_Cohle Wciąż są w grze o dwa najważniejsze puchary, więc nie wiem czemu miałoby być ich szkoda.
0
@Dari0G Nikt tu nie mowi o doprowadzeniu kraju do ruiny (sam tutaj stosujesz zabiegi socjotechniczne), ale na pewno potrzebne sa pewne kroki, ktore oslabia pozycje Rosji.
2
@Janiama Ciii, to nie pasuje do narracji.
1
@Dari0G Nie narzekam ani na jedno, ani na drugie natomiast chetnie poznam Twój pomysl na oslabienie pozycji rosji i zmuszenie jej do opuszczenia terytorium Ukrainy.
1
@Peszko07 Mi nikt nic nie probuje wmowic, sam jestem w stanie ocenic sytuacje korzystajac z roznych zrodel.
6
@Peszko07 Na Ukrainie codziennie gina setki ludzi, ich kraj jest najbardziej zaminowanym panstwem swiata i nie wiadomo, czy i kiedy beda mogli powiedziec, ze mieszkaja w wolnym kraju. Jesli cena ich wolnosci i przerwania tej eskalacji zla i smierci ma byc paliwo za 10 zlotych to nie mam problemu.
2
@sergio5 ""Kiedy jest w odpowiedniej formie" czyli 2 razy w roku pewnie.
0
@BulaKG Jakiej szybkosci i mobilnosci? Co jak co, ale tych cech akurat Lewy nie posiada i bazuje na innych walorach.
0
@szoch6 Z tego co ktos tu pisal to rosyjski wegiel jest mniej kaloryczny i gorzej sie pali, dlatego jest uznawany za gorszy.