0

@daniel32778 Miejmy nadzieje, ze tak jest.

9

@Kgorecki2500 Jeden z najlepszych skrzydlowych Bundesligi.

0

@Uukasz_93 Nie rozmawiamy teraz o Niemcach. Co za tego, ze Ukraincy maja paliwo za 5 zlotych skoro moga sobie jej kupic nieporownywalnie mniej niz my, ktorzy placimy za nia w tej chwili 7,50 (trzymajmy sie faktow, 10 zlotych/litr na razie nie ma).

Dlaczego ich nie stac? Byc moze dlatego, ze sa tak bardzo uzaleznieni od rosyjskiej ropy, w wiekszym stopniu od nas.

0

@MarcelNJ11 Prawda lezy pewnie gdzies pomiedzy tym 1100 a 18 tys podawanym przez Ukraine.

1

@Uukasz_93 Podaj jeszcze ile zarabiaja Ukraincy, a ile Polacy.

4

@Bocheno1 Poniewaz taka byla wizja malarza.

0

@BorzyKrzys Wars wita Was, Wars wita Was

1

@Barca1992 Moim zdaniem przesada.

4

@GeneralXavi Chyba w kazdym meczu sie slizga ;)

6

@LosBlankos
Osobiście ulozylbym:

1. Eto'o
2. Drobga
2. RvP
3. Toni

1

2

@Hubsao Bierzmy poprawki na te liczby, propaganda dziala w obydwie strony.

0

@KrystianR O, to wazne info, bo u mnie w lesie potrafi czasem zgubic gps.

0

@KrystianR Właśnie nie mam i potrzebuję czegoś na telefon.

0

Jaką apkę do biegania polecacie? Najlepiej jakby była bezpłatna i żeby była możliwość przechowywania wyników i tras. Ewentualnie może być płatna. Z góry dzięki :)

3

@tommyVERceti Zdecydowanie brzmi jak depresja. Najlepiej zaczac od konsultacji z psychologiem.

3

@Hubsao Nie slychac zeby maszyna chodzila, wirniki obracaja sie raczej na wietrze, bo slychac, ze wieje dosc mocno.

2

@Bobo25 Ja osobiscie ogladalem na jakims BT sport i pierwszy raz od dawna zasnalem w koncowce.

1

@Gibbon_FCB Lepsza z druzyn.

2

@macio_944 Po prostu byli fatalni jak Kucharczyk.

2

Griezmann chyba pierwszy raz w życiu biegł tak szybko.

0

@Rust_Cohle Wciąż są w grze o dwa najważniejsze puchary, więc nie wiem czemu miałoby być ich szkoda.

0

@Dari0G Nikt tu nie mowi o doprowadzeniu kraju do ruiny (sam tutaj stosujesz zabiegi socjotechniczne), ale na pewno potrzebne sa pewne kroki, ktore oslabia pozycje Rosji.

2

@Janiama Ciii, to nie pasuje do narracji.

1

@Dari0G Nie narzekam ani na jedno, ani na drugie natomiast chetnie poznam Twój pomysl na oslabienie pozycji rosji i zmuszenie jej do opuszczenia terytorium Ukrainy.

1

@Peszko07 Mi nikt nic nie probuje wmowic, sam jestem w stanie ocenic sytuacje korzystajac z roznych zrodel.

6

@Peszko07 Na Ukrainie codziennie gina setki ludzi, ich kraj jest najbardziej zaminowanym panstwem swiata i nie wiadomo, czy i kiedy beda mogli powiedziec, ze mieszkaja w wolnym kraju. Jesli cena ich wolnosci i przerwania tej eskalacji zla i smierci ma byc paliwo za 10 zlotych to nie mam problemu.

2

@sergio5 ""Kiedy jest w odpowiedniej formie" czyli 2 razy w roku pewnie.

0

@BulaKG Jakiej szybkosci i mobilnosci? Co jak co, ale tych cech akurat Lewy nie posiada i bazuje na innych walorach.

0

@szoch6 Z tego co ktos tu pisal to rosyjski wegiel jest mniej kaloryczny i gorzej sie pali, dlatego jest uznawany za gorszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?