JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon Miazga jak (prawie) wszystko spod szyldu PF.
2
@Keson Wieczorami cos ogarnie, chociaz oczywiscie nie zawsze bo sa dni, kiedy zwyczajnie nie ma juz sily, ale wciaz naszym zdaniem jest to rozwiazanie najlepsze dla naszych dzieci. Oczywiscie warto do tego podchodzic indywidualnie ze wzgledu na charakter i predyspozycje dziecka.
2
@Mads W naszym przypadku zona jest w domu i zajmuje sie synkami (niecale 2 i niecale 3 lata), rowniez nie chcielismy ich posylac do zlobka. Zona planuje rozkrecic jakis drobny biznes przez internet.
17
@batoon Trzymamy i zyczymy duzo zdrowia dla synka i dla mamy :)
0
@Colon Siedem - jeden z moich ulubionych filmow.
1
@DaPidejpi koło 4-5
0
@BarcaKings965212 o
0
@matirix20 Nie no, tez glownie bazuje na zejsciu na prawa noge.
2
@Dembouz1899 Miś - trzecia czesc, czyli Ryś to kompletne nieporozumienie.
4
@Medium czyli jak co sezon, nic nowego.
4
@pt9 Fati to dla mnie taki Ferran tylko z odrobine lepszym wykonczeniem.
2
@pt9 Tez nie jestem wielkim fanem Dembele, ale przynajmniej ma pokazna ilosc asyst.
0
@Dieselzor Ciekawe jak by wygladal na lewej stronie.
7
@elplacek44 Mlodszy, tanszy, bardziej perspektywiczny, strzela wiecej bramek w przeliczeniu na minuty.
5
@Medium Moze to jej mlodszy brat.
0
@ranger3120 @Rust_Cohle dzieki Panowie, alez tragedia...
1
@MesQueUnClub96 Ja kupowalem FM21, 22 odpuscilem i pewnie kupie 23. Z tego co wiem zmiany sa raczej niewielkie, przynajmniej jesli chodzi o 21 vs 22.
0
@AFA90 jaka zalobe?
4
@Objectivo Fernando Redondo - klasa i elegancja na boisku. Szkoda, ze kontuzje go tak mocno przesladowaly.
4
Spieprzyliście nam Lany Poniedziałek.
1
@P33ck Ja nie przepadam.
0
@tristan87 Taki jest plan.
4
@Comfortable_ Pamiętam jak całym sektorem śpiewaliśmy po tej bramce: au revoir paris saint germain :)
0
@escarabajo 11 lat w Katarze i prawie 200 bramek strzelonych :)
8
@Pawel13sz Miałem okazję oglądać na żywo :)
3
@cris2706 Ja oglądałem tylko pierwszą i drugą część, ale byłem niezadowolony z interpretacji i zdecydowanie wolę książkę.
1
@escarabajo Tabata to na Bliskim Wschodzie gra już od dobrych 10 lat. Aż sobie muszę zajrzeć w jego statystyki.
1
@P33ck Uwielbiam.
4
@prokofiew Życzę Ci żebyś nigdy nie dostawał wypłaty w dolarach. Wszak napisane na nich jest "in God we trust" i byłoby Ci zapewne strasznie niezręcznie korzystając z nich.
0
@Inko Być może, jednak moim zdaniem powinien tę rękę, bo to nie była czysta sytuacja.